Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) nexplo


nexplo
őstag

Ennyiért nagyobb gyártó egereit is meg lehet venni. Mire beér kis hazánkba addigra végképp drágább lesz. Jópofa egér de nem fogják szétkapdosni... :)

Zavard össze a világot: mosolyogj hétfőn! :)

(#2) nyunyu


nyunyu
félisten

Létezik egyáltalán 10M kattra "hitelesített" japán Omron?

D2F széria adatlapján mindig 1M katt állt, talán csak a huszonévvel ezelőtti dobozos L egerekben használt piros pöckös D2F-F-3M-ek voltak 3 millióra specifikálva.
(De 99-ben áttértek a kínai D2FC-F-7N-re.)

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#3) Synthwave válasza nyunyu (#2) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Én is 1 millióról tudok - azért is írtam a hírbe, hogy ezeket általában reális számokkal aggatják tele a prospektusban.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#4) Csandi válasza nexplo (#1) üzenetére


Csandi
őstag

Ráadásul azok nem ilyen nehezek.. nem is értem mit gondoltak ennek a súlyozásánál

(#5) Redneck


Redneck
veterán

Ez a Viper Gaming elnevezés, a dizájn és a weboldaluk is valami ZS kategóriás cégre emlékeztet. Persze ettől még lehetnek jók és megbízhatóak a termékeik, de nem szívesen vásárolnék olyan cégtől, ahol menő ez a 90-es évek Cartoon Network reklámjait idéző stílus. Borzasztóan gagyi. :W

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#6) nyunyu válasza Redneck (#5) üzenetére


nyunyu
félisten

Nem (sokkal) rondább, mint a kígyós egerek.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#7) Redneck válasza nyunyu (#6) üzenetére


Redneck
veterán

Mármint a Razerre gondolsz? Na hát attól is a Jóisten mentsen meg. :K

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#8) Cs1csó válasza Redneck (#7) üzenetére


Cs1csó
félisten

Nekem egy ilyen van - Razer Abyssus - semmi extra, működik:

Kicsi, szimmetrikus - ambidextrous - egér, világítás mindig OFF-ban.

(#9) 3.Aragorn


3.Aragorn
addikt

A formaviláguk tetszik, hasonlít a Deathadder V2 Black Edition-re amit már sok éve nyúzok. Bár nem tudom ezt a darabot mivel tudnám leváltani.

Nem minden vándorút céltalan...

(#10) nexplo válasza nyunyu (#2) üzenetére


nexplo
őstag

Eleve ez a japán-kínai dolog olyan vicces. Japán alkatrésszel lassan csak fényképen találkozom. Sajnos mindenben kínai vacak van. Én azt mondom hogy bárcsak bármelyik egérnek az 1 vagy 3 millió kattintás lenne a gondja. Pl amikkel találkoztam: teflontalp eltűnt (úgy elkopott mintha lecsiszoltam volna), a görgők szétestek (logitech probléma), vezeték megtört-szétjött (hiába "profi" sodrott-szőtt), maga a lézer múlt ki. Bárcsak a kattintás lenne a szűk keresztmetszet. Ezeket az egereket már nem 20 évre tervezik. Agyon vannak könnyítve tervezett avulással. Sajnos

Zavard össze a világot: mosolyogj hétfőn! :)

(#11) nexplo válasza Redneck (#5) üzenetére


nexplo
őstag

Teljesen ezt éreztem én is. De csak így van esély hogy talán az egyik "zug gyártó" végre fel tud erősödni és jó áron jó egereket tud majd gyártani. Vagy esetleg más perifériát is. Mindenki valahonnan innen ZS-ből indul. Csak a 99% ott is marad vagy bukik is. De indulni kell valahonnan :)

Zavard össze a világot: mosolyogj hétfőn! :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.