Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Duree


Duree
veterán

Szeretem a Canont,ritkán csinál szart

duree54

(#2) PeppErKorN


PeppErKorN
tag

Üdv!

Van arra valós esély, hogy a 18-135-öt kitben kínálják a belépő vázakkal?

--K--N--R--

(#3) Surfym@n válasza PeppErKorN (#2) üzenetére


Surfym@n
senior tag

Nikon után már miért is ne?
Bár inkább a 15-85 lesz a befutó, az is a 17-85-ösök helyett xxD kategoriában...

28 év és 2.8-as rekesz felett már nincs mese...

(#4) Waikiki válasza Duree (#1) üzenetére


Waikiki
tag

Ott van mindjárt az EF-S 18-200...

Xiaomi, LeEco, ZUK, (Yi M1 Mirrorless, Redmi Pro, 360N4S, Redmi Note 4, Mi5S (plus), Le Pro 3!!!! stb.) SPEmall kuponok https://goo.gl/P3v6B0 Hardverapro csoport: https://goo.gl/EPnfc1

(#5) Pompi


Pompi
MODERÁTOR

Azért ez 800 dodo nem kevés ezért a 15-85-ért - ennyiért valami brutál minőséget kell(ene) nyújtania. A 17-85 pont fele ennyibe kerül. A 800-hoz meg egy picit hozzárak az ember és ott a 17-55 ami viszont végig 2.8 és egy igen kellemes kis cucc szvsz (igaz, csak 55, de hát a szvsz itt már nem olyan nagy a difi, a 85 sem az a tele tartomány).

[ Szerkesztve ]

Feel Good Inc.

(#6) KTTech válasza Pompi (#5) üzenetére


KTTech
veterán

A képek amit láttam a 15-85-től hozzák a 17-55 minőségét... nyitva is. A 17-15mm közt elég nagy a difi, sajna... szerintem ideális utazóobi lesz ez (még ha nem is megy el nagytele felé), az árát pedig úgy tűnik meg fogja érni (ellenben a 17-85-el, mert azért még 50E ft is túl sok lenne, hamarabb vennék egy 18-55 IS-es kitobjektívet...).

www.kttech.hu //A szgépem/fényképezőm configja az adatlapomon

(#7) Surfym@n válasza Pompi (#5) üzenetére


Surfym@n
senior tag

Végülis, ennyibe már egy 2.8-as kezdő fényerő (úgy 3.5-ig, esetleg 4.5-ig - á la sigma17-70) is beleférhetett volna, bár akkor tényleg a 17-55 IS-től vett volna el vásárlóközönséget.

Ez szerintem inkább a Nikon 2. kitobijára adott válasz lenne, illetve egy alternatíva a dupla kitben gondolkozók számára...

28 év és 2.8-as rekesz felett már nincs mese...

(#8) majom2 válasza Surfym@n (#7) üzenetére


majom2
senior tag

Egyetértek. 800$ miközben 5.6 a vége??? No way...

(#9) Stitch válasza majom2 (#8) üzenetére


Stitch
őstag

Nyílván ennyi pénzért nem kitobjektív minőséget kapunk (látszik is a fém bajonett), ennek ellenére én is sokallom...

Nem is kicsi, nem is fényerős, de legalább drága! Sokkal drágább, mint a konkurencia és veszik, mert Canon. :W

[ Szerkesztve ]

(#10) Stitch válasza KTTech (#6) üzenetére


Stitch
őstag

Hol láttál 15-85-tel készült képeket?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.