Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) .bableWes


.bableWes
őstag

valami nagy akciot csinálhatnának, mert azokat szeretem...
pl. 2 éve lg secret 10k ért

töltöm lefele a torrentet döpirétbéj-rü. csak gondoltam kiirom, hátha kibanolnak..

(#2) JR.CSé


JR.CSé
senior tag

Őszintén szólva.Én örülök h végre a hazai szolgáltatók is felveszik lassan a kínálatukba a BB-ket.Eddig is voltak BB -k de nagyon kevés.Remélhetőleg ez hamarosan változni fog:R

"A lényeg lényege lényegében lényegtelen mert a definíció szubjektivitása annyira dekurbinált h nem fér össze a valóság egzisztanciájával."

(#3) Komplikato


Komplikato
veterán

Lehet én nem vagyok jártas az árakban, de létezik, hogy függetlenben sokkal kevesebbért láttam a 9780-at boltban? Már csak azért is megmaradt bennem, mert vicces módon egy árban volt a 9700-al. És azért ebben jobb a proci és több a ram. Például internetezés közben ez elég sokat számít.

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#4) Telomanikus


Telomanikus
senior tag

A BlackBerry Torch 9800 nagyon bejövős....ha lesz vodánál lehet az lesz következő telóm... :))

(#5) Telomanikus válasza .bableWes (#1) üzenetére


Telomanikus
senior tag

egyet értek amúgy....
de am meg eléggé fent van az áruk a vodánál...a BB-knek :F

[ Szerkesztve ]

(#6) hdanit610


hdanit610
aktív tag

Mekkora ócska árképzés....

Sosem venném meg Klasszik 24 hónapos rabsággal, ha csak 17k a különbség a feltöltőssel szemben. Mostanában mindegyik szolgáltató ilyen apró különbséggel adja előfizusan és kártyásan is. Vajon mi a céljuk? Nem az előfizetők gyűjtése?

(#7) kzoltann


kzoltann
aktív tag

Mostanában úgy érzem nem éri meg prémium kategóriás telefont venni előfizetésben.
Anno a samsung omniát ideadták 20 ezerért (mikor 110-120 körül volt)

(#8) abrax


abrax
csendes tag

Teljesen irreális áron (használtan torchot 150-200 euróért, tehát 40-55 ezer forintért lehet kapni), bold3-mat úgyszintén, egy éves késéssel, akkor dobják piacra amikor július táján várható mindkét telefon új (és jelentősen jobb változata): a 9900 amely a régi bold formáját ütős hardverrel ÉS touch screennel, illetve a torch új változata.

Senkinek nem ajánlom, főleg ilyen árak mellett - vagy vegye meg fele annyiért ebayről, külföldről, vagy várja ki a júliust és a vodafon elcseszett árain vegye meg a legújabbakat.

Ilyen szolgáltatói hozzáállással nem csoda hogy Magyarországon soha nem lesz megfelelő piaci részesedése a BlackBerrynek, még bárhol Nyugat-Európában többet látni belőle mint iPhone-okból, Androidokból....

(#9) abrax válasza abrax (#8) üzenetére


abrax
csendes tag

És lehet hogy lerágott csont a "bezzeg nyugaton" és az "ingyen utánad dobják" szöveg, de Nyugaton, komolyabb előfizetéssel, pláne 2 év hűséggel az ilyen telefonok tényleg ingyen, vagy minimális pénzbe kerülnek, még nálunk szinte drágábbak, mint kártyafüggetlenül.
Csak egy példa:
http://gsm.t-mobile.nl/tmobile/RAPRD/BlackBerry-Bold-9780-zwart/mbb9780bl.html?xart_id=atro2242ac

Ugyanez a bold3, havi 20 eurós előfizuval, 2 éves hűséggel 50 euró.

Vagy méginkább, hogy maradjunk a vodánál:
[link]
Havi 15 eurós előfizuval, a teló ingyen.

Amég ilyen kartellben marad a három szolgáltató, semmi sem fog változni, legfeljebb annyival tudunk védekezni, és velük is kiszúrni, hogy szolgáltatók helyett külföldről vagy máshonnan vesszük a telókat. Bold2-őt (ami a fenti bold3 kb. identikus változata) vettem másfél éve, szinte érintetlen állapotban, 22 hónap németországi garanciával 300 euróért, ebayről (kb. 80 ezer forint).

[ Szerkesztve ]

(#10) Komplikato válasza abrax (#9) üzenetére


Komplikato
veterán

Kollégám szokott tájékoztatni a szlovák árakról és ugye az messze "nem nyugat", de pl. az Orange-nál az itteni árakhoz képest brutálisan olcsóbbak a készülékek, és utána sincs még plusz havi részlet vagy ilyesmi. Kifutós telefonokat (pl. Vivaz) 20 euroért adták előfizetéssel. Itthon meg mennyi is?

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#11) Telomanikus


Telomanikus
senior tag

amúúgy mikorra kapható? vagy le van írva csak én nem látom? vagy még nem lehet tudni? :R :))

(#12) Rusi válasza Telomanikus (#11) üzenetére


Rusi
senior tag

Nem igazán értem, mit akarsz kérdezni. A hír megjelenésekor a készülékek már kaphatóak, ott vannak a Vodafone árlistában. Minden szolgáltatói akciófigyelős hírt akkor teszek ki, amikor az adott készülékek már megvásárolhatóak, ha pedig ettől eltérek, akkor azt jelzem (pl. előrendelhetőségnél, de ilyenkor nem írok árat).

Mobilaréna (2010-2017)

(#13) Telomanikus válasza Rusi (#12) üzenetére


Telomanikus
senior tag

ja oks...csak mert webshopba még nincs bent :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.