Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) macskea


macskea
őstag

Durva, "elméletileg" ez a legnépszerűbb okosóra, de azért az itthoni érdeklődést jól mutatja az öt óra alatt összejött egy darab offtopik hozzászólás. Ami ez.

[ Szerkesztve ]

''You can't measure safe driving in miles per hour'' Paul Smith

(#2) NGA


NGA
addikt

Évente órát cserélni? Ez most komoly?

(#3) Tigerclaw válasza macskea (#1) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Gondolom csak tükrözi az itthon eladott órák számát a nagy érdeklődés. Hárman épp nyaralnak, négyen dolgoznak, az a maradék kettő meg nem az a beszédes fajta :P

A viccet félretéve mit vártál? :N Globálisan lehet hogy a legjobb eladásokkal rendelkező okosóra, de nálunk nem hinném. Ez még azoknak is luxus akik azért 2-3 évente cserélik az iPhone-jukat újabbra. Amúgy is ez az elsőség amolyan "vakok között a félszemű a király".

Hogy ne legyen off, szerintem is csak rácfelvarrás lesz, de komolyabb fajta. Látják, hogy Apple mércével ez bukásnak is felfogható. Nem ehhez vannak szokva, szóval nem hiszem, hogy most is félredobják szokásos módon a vásárlók / potenciális vásárlók kritikáit. Az akkuidőhöz nagyon hozzá kellene nyúlni. Az áron is sokat kellene faragni, mert ez a bukás legfőbb oka, de erre nem számítok. Ha 50 dollárt engednek, akkor már csoda történik. Szóval némi hardver és szoftverigazítást "várok".

[ Szerkesztve ]

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#4) kchris78 válasza Tigerclaw (#3) üzenetére


kchris78
veterán

Ez az ar nem magas. Ha megnezed hogy egy normalisabb mutatos ora mennyi (haverom vett egyet partizezerert es ez meg mindig nem a tobbtizevig eltartod es tobbet fog erni..) akkor ugyanaz a kategoria foleg a sport, ami egy bor szijjal abszolut viselheto, nekem jobban tetszik mint a rozsdamentes.

Evente nem kell cserelni, mar most eltelt masfel ev, es meg be sincs jelentve a kovetkezo..

(#5) TaS1kaaa válasza NGA (#2) üzenetére


TaS1kaaa
aktív tag

1. Másfél éve jelent meg a mostani model.
2. Attól, hogy megjelenik egy új még nem kell automatikusan megvenni :D

[ Szerkesztve ]

(#6) joey04 válasza NGA (#2) üzenetére


joey04
titán

Nem kötelező, mellesleg ahogy írták kb 1.5 éve nem frissült.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#7) RaveForce válasza macskea (#1) üzenetére


RaveForce
veterán

"elméletileg"? komolyan ebből a krumpliból adták el a legtöbbet? :DDD
melléraksz egy moto360at, egy huawei watchot, vagy egy gearS2 classicot és szegény quasimodo óra öngyilkos lesz :)) :))

[ Szerkesztve ]

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#8) ArmanD.


ArmanD.
őstag

Hihetetlen hogy ezt az Óvodás dizájnt még el lehet adni ami meggátol abban, hogy ilyet vegyek, amíg így fog kinézni biztos nem veszem meg!

Öreg vagyok már bohócnak!

(#9) Lord Sidious válasza RaveForce (#7) üzenetére


Lord Sidious
senior tag

Na megjottel trollkodni? :U
Teged idezve "el lehet huzni a biciglit" :C

Amugy meg az eslo gen Moto 360 elegge ormotlan es csunyaka a 2 viszont nagyon adja. Viszont az teny, hogy a Huawei Watch a piat legszebb okosoraja. Apple Watchbol ami elmegy az a fekete acel 42 mm-es valamelyik fem szijjal. (Eloben legalabbis.)

[ Szerkesztve ]

(#10) RaveForce válasza Lord Sidious (#9) üzenetére


RaveForce
veterán

a trollkodás az, amit te levágsz android szinten. egyszer.
másrészt, az hogy elmondom, hogy egy rondaság, azt véleménynek hívják, és elég sok ember osztozik ebben. a topikban is.
a szíj egyébként tényleg sokat dob rajta, de nem változtat a tényen, hogy a valamikori Apple Watchok után visszanézve erre, egy kis korai quasimodo lesz..

[ Szerkesztve ]

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#11) macskea válasza Tigerclaw (#3) üzenetére


macskea
őstag

Nekem nincs okosórám, de lesz, érdekelnek, várom azt a modellt, amelyikre azt mondom, hogy ezzel beérett a dolog, illetve kell majd hozzá a következő androidos de qwertys BlackBerry is (a Priv nekem hatalmas, remélem az kisebb lesz). Szóval figyelemmel követem a topikokat, annak ellenére, hogy egyelőre nem tulajdonlok semmilyen órát. Gondolom van ezzel így más is, ezért lepett meg ennyire, hogy az új Apple Watch-csal kapcsolatban ennyire nulla az érdeklődés. Még arra a taiwani gyerektávirányítóra is többen böffentettek valamit, pedig az sincs ott minden második olvasó karján, az ziher. :DDD

''You can't measure safe driving in miles per hour'' Paul Smith

(#12) taky1974 válasza macskea (#11) üzenetére


taky1974
csendes tag

Azért nem fog egy Apple felhasználó sem hozzáírni gyakran sem ide, sem a többi ilyen cikkhez, mert jellemzően Android/Windows felhasználók mondják meg a tutit a termékek esetében. Mindent úgy vélnek jobban tudni, hogy még csak nem is használták a terméket.
Nekem van Watch-om. Nagyon meg vagyok vele elégedve még úgy is, ha sokan tartják rondának. A második generációt nem várom, de nyilván megnézem majd.

[ Szerkesztve ]

(#13) Tian66 válasza taky1974 (#12) üzenetére


Tian66
senior tag

Ó, ne féltsd te őket. Szépen ki szoktak állni az igazukért az almások. :)

És hogy on is legyek. Bukás volt az előző is és ez se lesz máshogy. De nem csak alma fronton. A többi cég is vergődik az okosóra bizniszben.

[ Szerkesztve ]

(#14) joey04 válasza Tian66 (#13) üzenetére


joey04
titán

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#15) Lord Sidious válasza Tian66 (#13) üzenetére


Lord Sidious
senior tag

Aha, olvass bele a hsz-ekbe imagazinon, apple.blog.hu-n (ott a cikkek is eros kritikat gyakorolnak) vagy a szifon.com-on es rajossz, hogy a tudatos Apple userek elegge racionalisan es kritkusan allnak a temahoz. Ami jo azt elismerik, de a mostanaban pevo egyre tobb ketes es ertelmetlen feature-t es "ujitasr" eleg szkeptikusan es cinikusan ertekelik.

(#16) Lord Sidious válasza RaveForce (#10) üzenetére


Lord Sidious
senior tag

Aha, ezen mi volt a trollkodás? :C

Erre reagálva

"*Újabb... Bocsi, csak többször is... :)
A Note 7 viszont szép lett, végre egy pofás Samu."

Majd erre

"Én még úgy sem. :DDD"

Végül ezek előzményére...

mackoapo11

Soybex

RaveForce

"Samsung trollt kiált az Apple troll? ;) Kettős mérce..."

Ne keverd a szezont a fazonnal... mint már milliószor leírtam, nekem nincs bajom az androiddal, használok is droidos eszközöket és volt is jó pár amit szerettem. Pl. Megjelenésekor Samu Galaxy S1, Note 1, (amikor még mindenki temette az eszközt) Note 2, S2, Galaxy Nexus itt véget ért a samu vonal a sok negatív szerviztapasztalat és selejtbe futás miatt. Nexus 5, Moto X, - amit most tervezek leváltai egy Nexus 5X-re.

[ Szerkesztve ]

(#17) Gomba


Gomba
senior tag

Csak, hogy legyen ilyen komment is :) : én várom bemutatást, mivel szeretnék venni. De előtte megnézném miben lesz "több", mint a mostani. Mert egyébként a mostani is bejövős, főleg a watchOS3-mal, csak kellene bele nagyobb akksi.

Ép hardverben ép szoftver

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.