Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) janeszgol


janeszgol
félisten

Pff. Egyik se mozgat meg. 2 es 3 giga rammal kellett volna szerelni. Plusz a kisebbnek tuti TN panelje van. Ha jo minosegu TN lenne, de a nyakamat teszem ra, hogy nem.

[ Szerkesztve ]

(#2) pusszycat válasza janeszgol (#1) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Engem megmozgatott, erősen csováltam a fejem. :D

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#3) _flamer


_flamer
aktív tag

Az áruktól függetlenül kuka mind a kettő..

“Innovation distinguishes between a leader and a follower”

(#4) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Vissza a jövőbemúltba? :U

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#5) Luck Dragon

Azt hittem nincs lejjebb az Alcatelnél, tévedtem . Kis specifikációt felemészti “remekül “ optimalizált rendszer ezzel is megölve az alap felhasználást . Megközelítőleg MyAudio szintjét tudom elképzelni .

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#6) Freiherr


Freiherr
őstag

A 7-es kuka, a 8-asért adnék 30-at.

XXX

(#7) Polarstar válasza Freiherr (#6) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Egyre inkább arra kell gondolnom, hogy egy ilyen esetében a gyártóknak kellene fizetni, hogy mi használjuk ezeket. :R

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#8) dutrás válasza Polarstar (#7) üzenetére


dutrás
őstag

Ezt gyártót be kéne tiltani. Folyamatosan csak ipari hulladékot tud kiadni. A 2 giga ram is necces ismerve az alcatel optimalizációját. Ezek még tartom fogyasztásra is alkalmatlanok.

P50 pro/P40 Lite

(#9) Freiherr válasza Polarstar (#7) üzenetére


Freiherr
őstag

Navigáció + Spotify menne rajta, meg Wifi hotspot, arra pont jó lenne nekem.

XXX

(#10) rdt89


rdt89
addikt

Ezeknek nem lett volna szabad ajtót nyitni, hogy ne tudjanak bemutatkozni... :(

(#11) joey04


joey04
titán

ezeket kár volt bemutatni...

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#12) jUUh


jUUh
addikt

Értelmetlen.

Samsung Galaxy S23+

(#13) vlevi válasza dutrás (#8) üzenetére


vlevi
nagyúr

Elojó telefonom Alcatel idol3 volt, de már az is a kínai TCL terméke volt.
Viszont az még működött rendesen, sőt, hogy a ostani telóm szervizben van, kénytelen vagyok újra elővenni.
De azóta... katasztrófa, amilyen legelje cuccokat adnak ki.
Nem tudom, a többi termékük, pl Tv-n, milyenek?
Vagy vannak normálisabb dolgaik is, csak az nem kerül piacra???

[ Szerkesztve ]

(#15) Atocha


Atocha
senior tag

Ipari hulladekok. A cikkert is kar volt. :/

Nem vagyunk mások, mint egy szemvillanásig emberi alakot öltő csillagpor!

(#16) pusszycat válasza lakotibi (#14) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Nyissál meg a chromban vagy 30 oldalt és próbáld újra. Ha nincs megnyitva semmilyen app. kb. mindegy 2 vagy 4

[ Szerkesztve ]

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#17) Polarstar válasza pusszycat (#16) üzenetére


Polarstar
nagyúr

:D :D :R

Pontosan! :K

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#18) Luck Dragon válasza pusszycat (#16) üzenetére

Csak tudnám hogy egy “macska” miért nyít meg 30 oldalt , három nem elég ? :DDD :R

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#19) janeszgol válasza Luck Dragon (#18) üzenetére


janeszgol
félisten

A múltkor a számítógép ellen ágállt. Ha megeszi az egeret, nem is tudja használni, így elhiszem, hogy idejét múltnak gondolja. :)

(#20) pusszycat válasza Luck Dragon (#18) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Ilyenek az intellektuális macsekok. :B

janeszgol: Elavult konstrukció. Már 10 éve is az volt. :K

[ Szerkesztve ]

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#21) Luck Dragon válasza janeszgol (#19) üzenetére

janeszgol
Sanszos hogy akkor az egér akkkor tényleg nem működik . :DDD

Pusszycat
Hát jó :R :DDD

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#23) _flamer válasza lakotibi (#22) üzenetére


_flamer
aktív tag

Ne haragudj de nem tudom elképzelni, hogy mekkora türelem kellett, ahhoz az 1GB-hoz. Nálam a rendszer önmagában megeszik 3,5-4GB-ot és még semmit sem nyitottam meg. (Galaxy S10)

“Innovation distinguishes between a leader and a follower”

(#24) vlevi válasza lakotibi (#22) üzenetére


vlevi
nagyúr

Nem olyan egyszerű a dolog.
Én most pont egy ilyen "downgrade" dologban vagyok, Redmi Note7 telóm szervizben van, helyette a korábbi Idol3-at használom.
És, ami a 4GB RAM-os, újabb, jobb procis telón egyértelmű, az a 2GB RAM-os Idol3-on nyögvenyelős.
Nem kell túl nagy dolgokra gondolni, nem játszok vele, csak éppen az alkalmazások megnyitása, a térkép elindítása, vátogatás közöttük az sokkal időigényesebb. Néha már azt hiszem, megfagyott, pedig nem, csak kell neki 4-5mp, mire az alkalmazás, ami elindult, el is kezdi csinálni, azt, amiért elindítottam.

(#25) dutrás válasza vlevi (#13) üzenetére


dutrás
őstag

Volt OT995 Idol 2S. Azóta ignorálom a márkát. Bottal nem piszkálnám a termékeit.

@lakotibi
Nem kell gamerkedni ahhoz hogy elfogyjon az a két giga ram. A drónomat próbáltam vezérelni hasonló kvalitású tablette(Mediapad T3) l de sok köszönet nem volt benne.
Elég pár alkalmazás háttérben futtatása és már hasba is akasztottad ezeket a vackokat. Aztán lehet próbálkozni egy osztott képernyővel is aztán lehet hümmögni.

P50 pro/P40 Lite

(#27) #95462144 válasza lakotibi (#26) üzenetére


#95462144
törölt tag

Erre a márkára semmi szüksége a bolygónak ideje lenne eltűnniük csak a szemetet termelik.

(Bocsi nem válasznak szántam)

[ Szerkesztve ]

(#28) aprokaroka87 válasza lakotibi (#26) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Az hogy a hardver ki tud renderelni egy 4k@30 videót, az nem jelenti azt hogy kötelező azt használni :)

(#29) dutrás válasza lakotibi (#26) üzenetére


dutrás
őstag

Semmi speciális igény nincs egy drón vezérlőszoftverének futtatásában hisz erre találták ki. De kell neki a 3 giga így vettem egy Mediapad T5-öt is. A páromnak meg megmaradt a T3.
Az hogy neked nem fontos az osztott képernyő nem biztos hogy másnak se.
Ezek a termékek már elsősorban tartalomfogyasztásra valók a telefon funkciók lassan másodlagossá válnak tablet esetében pedig pláne.
Ez esetben az alcatel optimalizációját ismerve nem sok köszönet lehet a használatában rendkívül hanyag és tré gyártó. Frissítés pedig felejtős.
Jól mondta "flamer" kolléga hogy bizony türelem kell már ezekhez a kacatokhoz. Ne felejtsd azt se hogy maga az android is jóval többet kér ma már mint pár éve és még alkalmazásokról nem is beszéltünk.
Gondolom a párod sem lépne már vissza ha kivesszük a képletből a mobilpay-t.

P50 pro/P40 Lite

(#30) vlevi válasza dutrás (#29) üzenetére


vlevi
nagyúr

"az android is jóval többet kér ma már mint pár éve"
Pont a napokban volt egy hír, hogy a Google megemeli a minimumot a következő android követelményeinél.

Az eddiginél "okosabbaknak" kell majd lenniük az Android-telefonoknak

Ha a mimimum a 2giga, akkor mennyi az ajánlott?
Mint amikor a játékhoz leírják, hogy Gefoce 750 a minimum, de a recommended a 2080Ti :D

(#32) aprokaroka87 válasza lakotibi (#31) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

A gond csak az amikor direkt raknak bele régi hardvert, aminél már nem csak teljesítmény hiány a gond.
Hanem pl api hiány is fel léphet.

(#33) _flamer válasza lakotibi (#26) üzenetére


_flamer
aktív tag

Nekem is hasonló igényeim vannak minimális játékkal (PUBG). Minden máshoz ott van az iPad meg a gép de még sem tudom azt elviselni, hogy ha megakarok nézni valamit a neten vagy az emailjeimet böngészném, hogy 3 percig gondolkodjon a telefonom.

“Innovation distinguishes between a leader and a follower”

(#35) _flamer válasza lakotibi (#34) üzenetére


_flamer
aktív tag

Bocsi, nem konkrétan 3 percre gondoltam, de gyakran előfordul, hogy nem sok időm van és akkor nem esne jól, hogy ha várakoznom kellene.

Én az S10-el tökéletes elvagyok, a 8GB ram bőven elég mindenhez. Bár ahogy fentebb is fogalmaztam nem ezen szoktam megváltani a világot, arra vannak más eszközeim is. :)

“Innovation distinguishes between a leader and a follower”

(#36) dutrás válasza _flamer (#35) üzenetére


dutrás
őstag

Mindenki várja a fluid működést nincs ezzel baj.

P50 pro/P40 Lite

(#37) Rodi 4.80


Rodi 4.80
senior tag

Büntetni kellene a 2-3GB rammal szerelt droidos gépek gyártóit, ezek "használhatalan" ipari hulladékok.

[ Szerkesztve ]

(#38) *Mukeey*


*Mukeey*
addikt

Nagyon várok évek óta egy tabra, ami 8colos, min4 de inkább 8gb ram, legalább középkat soc, normális kijelző (fhd vagy qhd). Ennyire nincs igény ilyesmire, h senki nem gyárt?
Még mindíg az őskövület mipad4-et használom.

Ez az Alcatel egy értelmetlen környezetszennyezés.
Android go meg 1gb ram 2020-ban :F Elképzeltem a céges brainstormingot, hogy "főnök, van egy tök jó ötletem, megmaradt cuccokból beszer árban ki tudunk adni egy fost, de csak 10$-ba van nekünk és 100-ért el lehet adni. - Akkó' fa..a, mehet is gyártásba, 1milliót kihányunk, 90 milla zsebbe, csá"

[ Szerkesztve ]

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#40) Zsolt73 válasza _flamer (#23) üzenetére


Zsolt73
csendes tag

Ezért nem veszünk galakszit 😁

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.