Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) janeszgol


janeszgol
félisten

A J5 2016 elég jó árban van. Ha valakinek elég az S410, jó szolgálatot tesz nála. A K10 2017 pedig friss és örömmel látom, hogy az LG nem követte el a tavalyi hibát. Ugyanis a K10 2016-ot még Lollival hozta ki (amikor már >fél éve volt MM), most a 2017-es verziót Nougattal hozta ki, nem MM-mel. Ráadásul Legendd tesztjét (Tech2) elolvasva és a youtube-on megnézve a videót nem rossz ajánlat. Ellenben a kijelző fény ereje kintre tökre kevésnek tűnik egy másik videó alapján, pláne nyáron. Ősszel-télen csak-csak.

A J3 2016 is nagyon jó áron van, bár én nem vennék olyat. Az SoC kb S410 erősségű. Amolednek amoled, de a gyengébbik fajtából. A J5-nek jobb minőségű a panelje, hiába 5 col HD mindkettő.

[ Szerkesztve ]

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#2) DS39 válasza janeszgol (#1) üzenetére


DS39
nagyúr

J5 2016
+3k és független az Extreme Digital-ban.

(#3) janeszgol válasza DS39 (#2) üzenetére


janeszgol
félisten

Ja én előfizetéssel néztem. Kártyásan valóban nem éri meg, mert valóban pár ezer forinttal drágább Edigitalban vagy az Euronicsban, amikor akciózzák (és mostanában többször teszik).

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#4) no more


no more
addikt

Jó drága ez a Vodafone! A sima S8 egy jó tízessel, az S8+ pedig vagy 24 ezerrel drágább mint a Telekomnál! :Y

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#5) Zsocy155 válasza no more (#4) üzenetére


Zsocy155
őstag

Ugyanolyan csomagban?

(#6) no more válasza Zsocy155 (#5) üzenetére


no more
addikt

A sima, kártyás árakat néztem.

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#7) Don77


Don77
tag

Ez khmmm, aranyos volt, voltam a vodában mondja az ügyintéző látja az egyik előfizetésemen nincs telefon, nem akarok? Beszélgessünk! Hogy 8éve előfizető vagyok, két számmal az s8-ból elengednek egy tizest :D mondom csak 290-ben állna meg? Hol írjam alá?

(#8) janeszgol válasza Don77 (#7) üzenetére


janeszgol
félisten

Ó de rendik. Egy puszit is adtak volna a csinos leányzók, ha kérsz. Na ne komolytalankodjanak már! :)

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#9) VIBO válasza Don77 (#7) üzenetére


VIBO
őstag

Próbáld meg mondani nekik, hogy le szeretnéd lemondani az előfizud, lehet ingyen megdobnak eggyel, hogy maradj ;)

[ Szerkesztve ]

S21 Ultra, Buds Pro, WatchActive 2, MK7 GTI, Zenbook i7

(#10) Don77 válasza VIBO (#9) üzenetére


Don77
tag

Alapvetően nem is akarok, csak kíváncsi voltam mit mondanak. Xiaomi note 2-re hajtok majd :)

(#11) #80439296


#80439296
törölt tag

Én is nézegettem már az S8+-t, de túl nagy a meghibásodási arány.

Trolling is on... :DDD :DDD :DDD

(#12) Csapoati válasza janeszgol (#1) üzenetére


Csapoati
nagyúr

A J5 tényleg nagyon jó. Egy ismerősöm 50k-ért szeretett volna egy telefont, kb facebookra, néha böngészni, ilyesmikre, szolgáltatótól. A J5 2016-ot ajánlottam neki és be is jött. Gyönyörű a kijelzője, korrekt a sebessége, a kamerás képek is jók.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#13) somogyib válasza no more (#4) üzenetére


somogyib
őstag

Valahol be kell hozni a Starer Kit árát. :)

És vajon milyen külső akkut adnak hozzá?

(#14) vilmose33 válasza Csapoati (#12) üzenetére


vilmose33
őstag

Csatlakozom,idősebb kollégám első telefonja lett J5 2016-os,most ismerkedik droiddal. Nem játszik, net,face,viber teljesen jó és tényleg szép a kijelző.

[ Szerkesztve ]

A jövő most van

(#15) somogyib válasza vilmose33 (#14) üzenetére


somogyib
őstag

J3-at mostanában elég sokat nyomkodtam, szerintem ilyen felhasználásra az is megteszi. Persze ha van rá keret, akkor inkább a J5. :K

(#16) vilmose33 válasza somogyib (#15) üzenetére


vilmose33
őstag

Telenornál van az ősidök óta,előfizetés mellé kapta. Nem voltam vele,de szerencsére rendes eladónál volt és a 2016-os verziót adta neki.

[ Szerkesztve ]

A jövő most van

(#17) Swinegod


Swinegod
őstag

2017-ben 50k-ért Snapdragon 410... Undorító

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#18) #80439296 válasza Swinegod (#17) üzenetére


#80439296
törölt tag

Szeretnél egy 410-esért inkább 100 rugót adni? OK, HTC a haverod.

(#19) Swinegod válasza #80439296 (#18) üzenetére


Swinegod
őstag

Nem, én Snapdragon 625-ért, FullHD kijelzőért, 4050mAh-s akkumulátorért és fém házért akarok 50 ezret kiadni. Tessék, ennyiért csak jobb telefonok vannak
https://www.kimovil.com/en/compare-smartphones/f_min_d+eurPrice.130,f_max_d+eurPrice.160

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#20) Csapoati válasza Swinegod (#19) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Ja, ezek mind vannak szolgáltatónál hazai garanciával...
Nem mindenki akar/tud kínai telefont venni.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#21) Swinegod válasza Csapoati (#20) üzenetére


Swinegod
őstag

Aki ennyi pozitív vélemény után inkább bízik a detonációs koreaiakban, mint pl a Xiaomiban, az egy idióta
Eddig egy kínai telefonom se halt meg az előtt, hogy leváltottam (2 év átalgosan) míg az összes (3) Samsungom fél évente megadta magát. A szolgáltatónál pedig még többet is fizetsz rá. Semmivel se bonyolultabb külföldről rendelni, mint szolgáltatótól venni

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#22) no more válasza Swinegod (#21) üzenetére


no more
addikt

Egy Redmi Pro-t ne hasonlíts már valami alsókategóriás Samsunghoz. :)

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#23) Csapoati válasza Swinegod (#21) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Jó, akkor ezt magyarázd azoknak, akik életükben nem hallottak még a Xiaomiról és szolgáltatónál akarnak telefont venni. Amúgy aki a Note 7 alapján az összes Samsungra robbanósként általánosít, az micsoda?

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#24) Swinegod válasza Csapoati (#23) üzenetére


Swinegod
őstag

Nyilván nem. De amelyik gyártó inkább életeket, sőt, Lexusokat veszélyeztet az elbaszott akkumulátorokkal, azért, hogy időben kiadhassák ---> legyen még több pénz, az nekem nem egy rokonszenves vállalat
Egyébként ez jogos, teljesen igazad van, de manapság elég nehéz nem hallani a Xiaomiról úgy, hogy legalább hetente egyszer nézed a Mobilarénát

no more: Kösz hogy szólsz, hogy a Redmi Proban Snapi 625 van, nem is tudtam ;) A Redmi 4 Primeról beszélek. Egyébként Redmi Note 4-et lehet 160-170$-os ársávban venni, ami a J5-é is. Egyébként a Redmi Pro 200$-ért beszerezhető (64/3-as), ami a 2016-os A5 alatt van, hadd ne ecseteljem, melyik a jobb

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#25) no more válasza Swinegod (#24) üzenetére


no more
addikt

Melyik a jobb? És miben? Kamerában biztosan nem jobb, kijelzőben sem, és ha esetleg véletlenül bajod lesz vele, akkor melyiket egyszerűbb szervizelni???? Elhiszem, hogy meg vagy vele elégedve, nagyon jók a Xiaomi termékek (mást nem is vennék, csak Xiaomi fülest, 2 évet kibírt a Piston 2, most Hybrid Pro van), de azért láss túl a dolgokon. Nem egy kategória a két cég, pont. Ha nekem bajom lesz a "szar robbanós" Samsunggal, akkor elbuszozok 20 percet a Samsung szervizbe és másnap megyek a kész telefonomért...

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#26) Swinegod válasza no more (#25) üzenetére


Swinegod
őstag

- Üzemidő
- RAM 2x annyi
- SoC - Kb 3x erősebb
- Tárhely ugye, 4x annyi
- De, kamera is bőven, még az i6-nál is jobb, talán az S-nél is, de azzal nem hasonlítottam
- Szervíz: Itthon is van. Mondjuk nekem speciel első héten szarakodott a Jack, aztán magától megjavult
- Kijelző: LG FHD OLED vs Samsung FHD SAMOLED, itt már a jobb technológia miatt is a Prot választanám
- Fogás: Trust me, a Redmi Pronak jobb, volt már nálam osztálytársam A5-je, jobban kézreáll a +0,3" ellenére is
- Szebb (Reltív igen, de azért nagyrészt az emberek a Protól vannak elájulva, mennyire jól néz ki, nem az A5-től
- UI: A Miui a legjobb, messze az össze közül, bár ez szubjektív, nem véletlen a legnépszerűbb custom ROM a Miui
- Ritkább, nem tömegtelefon, ez ad neki egy kis egyéni varászt, hogy kb 100 embernek van csak ilyen az egész országban

Egyébként nem mondom, hogy minden Samsung szar, a 7 éves, fél terás Samu külsővinyóm még mindig megy, de egyszerűen kb 1,5x-es árig a Samsungnál bőven jobbak a Xiaomik

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#27) tomboy0013 válasza Swinegod (#24) üzenetére


tomboy0013
veterán

Az éremnek mindig 2 oldala van, az, hogy kiégett pár Note mert nem volt megfelelő minőőségbiztosítás a rövid határidő miatt nem azért van mert gonosz köcsög cég... Majd ha a Xiaomi is akkorára nő mint a Samsung és teljesíteni kell nekik egy brutális mennyiségű megrendelést határidőre(hogy piacvezetők maradhassanak) akkor meglátjuk, hogy ők milyen hibákat fognak elkövetni, de ez valószínűleg nem fog bekövetkezni mert túl sokba fájna nekik nemzetközi piacra lépni és sosem lesznek akkorák mint a Samsung :) Másrészt a Samu nem tusolta el az ügyet, hanem korrekten állt a vásárlóihoz és egyrészt visszahívták az összes Note 7-et másrészt vagy visszafizették az árát vagy csereutalványt adtak a vásárlóinak. Mindenki hibázhat és fog is előbb vagy utóbb mert egy vállalkozást nem lehet hiba nélkül csinálni, de a lényeg itt a hiba megoldásán van és ez bizony csillagos ötös volt a Samsung részéről. A telefon gyártók zöme megroskadt volna egy ilyen eset után, de a Samsung fél év alatt talpra állt, na ehhez kell ám teljesítmény. Lehet őket köpködni, de ez így van.
Egyébként meg inkább olyan gyártónak adom oda a pénzem aki jelen van az országunkban is és állásokat ad magyar embereknek mintsem, hogy inkább spóroljak valamennyit és az összes lóvét külföldre juttassam és a ferdeszeműek zsebeljék be úgy, hogy közben mindent lekopiznak ahogy jó szokásuk tartja, meg mások szabadalmai után nem fizetnek, innovációt meg ne is nagyon várjunk tőlük, talán szökőévente egyszer (Mi Mix) Ezeknek a figyinget nem adnék, maximum ha normálisan csinálják majd az üzletet és nem más öteleiből élnek. Másrészt normális szerviz hátteret akarok vagyis nem csak egy terméket hanem kényelmes és komoly szolgáltatást a pénzemért amit a saját piacukról ki nem lépő kínai telók gyártóitól itt nem kapok meg 2 éven keresztül.

[ Szerkesztve ]

(#28) no more válasza tomboy0013 (#27) üzenetére


no more
addikt

A Xiaomi sosem fog betörni a nemzetközi piacra, mert azonnal hajléktalanná perelné őket az Apple.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#29) Swinegod válasza tomboy0013 (#27) üzenetére


Swinegod
őstag

A Samsungnak mit köszönhetünk, különösebben, ha? "Továbbfejlesztették" az OLEDet és meghajlították oldalt, wow. A Xiaomi pedig kb megharmadolta a Sharp Aquos telefonok alsó káváját. Közben a Xiaomi egy törpe cég, nem egészen 7 éves a Samu meg a top 10 legnagyobb elektronikai cég között megvan, közben a Xiaomi minőségibb cuccokat készít, mint a Samsung. A Samsung választhatott 2 rossz közül, vagy azt, amit tett, vagy leszarja, és akkor az internetes média szétszedné a céget. Ez volt az olcsóbb. Én meg pont leszarom, hogy milyen nemzetiségű munkásoknak megy a pénzem, ahogy kb mindneki, ha 100 ezer forintért csak ilyen ocsmány valamiket lehet készíteni, mint a 2017-es A3, akkor inkább menjen kínába a pénzem. A garanciáztatást meg pont leszarom, ha egy év alatt tönkremegy (nem) is veszek egy akkori generációsat egyenlő árban és még így is jobban jöttem ki, de a Xiaomik nem halnak meg csak úgy 1-2 év után

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#30) janeszgol válasza Swinegod (#29) üzenetére


janeszgol
félisten

Kezdesz átmenni szánalmasba. Inkább csitulj.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#31) tomboy0013 válasza Swinegod (#29) üzenetére


tomboy0013
veterán

"Én meg pont leszarom, hogy milyen nemzetiségű munkásoknak megy a pénzem..."

Na látod ez elég szomorú. Remélem egyszer tovább fejlődsz, nagyon sok emberrel itt az a probléma, hogy azt hiszik akkor tudatos vásárlók ha olcsón vesznek dolgokat. Közben azt kellene már észrevenni, hogy a külföldi szemét behordásával csak a saját életszínvonalunkat nyomjuk lentebb, igaz ez az élelmiszerre de bármi másra is amivel csak kifelé folyik a pénzünk.

Egyébként nem csak a Samsung árul ám itthon telefont és ne mondd már nekem, hogy azok a korcs kinézetű Xiaomik olyan szépek.

"de a Xiaomik nem halnak meg csak úgy 1-2 év után"

Persze tudom azokban mágikus alkatrészek vannak.

Mit köszönhetünk a Samsung-nak? Igen például a kiváló AMOLED kijelzőket (mégha én jobban is kedvelem az IPS-t azért elismerem, hogy igencsak jók), vagy akár az Exynoss processzorokat amivel tud versenyezni a Qualcomm ezért motiválva vannak a fejlődésre. Ha megnézed már az Apple is a Samsungokat kopizza, hamarosan jönnek az AMOLED kijelzős iPhone-ok. Azért ez jelent valamit.

"A garanciáztatást meg pont leszarom"

Akkor pont neked készültek azok a termékek :D

"Xiaomi minőségibb cuccokat készít"

Akkor te már jó rég láthattál Samsung telefont, valahol az S5 körül lemaradtál.
De mondjuk a vízállóság már akkor is megvolt Samuéknál, ahogy most a gagyi középkategóriás A3-nál is. ;)

(#32) no more válasza Swinegod (#29) üzenetére


no more
addikt

"Továbbfejlesztették" az OLEDet

Hát, ez elég enyhe kifejezés! :D És jah, meghajlították, tök gáz, ha egy gyártó eredeti, igaz?

(#30) janeszgol: +1

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#33) #80439296


#80439296
törölt tag

Lassan a sziamiáu találta fel a kereket. Idáig fogunk jutni. Úgyhogy kuss! ;]

(#34) Swinegod válasza tomboy0013 (#31) üzenetére


Swinegod
őstag

Csak eljutottunk oda, hogy azért ilyen alacsony az itthoni életszínvonal, mert nem mindenkinek Samsungja van. Egyébként nem, nincs még egy olyan faszán kinéző telefon, mint a Redmi Pro és nem használnék soha mást, mint a Miuit. Jó sok Xiaomid lehetett, ha szerinted nem jobbak, mint a Samsungok. Tudod, ez az a gyártó aki 4 év alatt a 3. legnagyobb okostelefon-gyártó lett a bolygón, úgy, hogy mindösszesen 1 földrészen van jelen. Egyébként a Xiaominak VAN rendes szervízhálózata, csak nem itthon. Az Exynost csak ő használja, meg kb eddig 2 telefonjában a Meizu, az AMOLED iPhonera meg annyit, hogy olcsóbb egyrészt, másrészt meg ez kell az embereknek

janeszgol: Kérlek ne kussoltass pls :(

no more: Valamiért az Quantum IPS még mindig jobb azért ráadásul a telefonom OLED-je meglehetősen szebb, mint egy A5-é...
És az S8 "keret nélküli" designja az tökre eredeti ötlet, frankón nem a Mi Mix miatt lett ilyen, tényleg :C

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#35) Sipike19 válasza tomboy0013 (#31) üzenetére


Sipike19
tag

"Na látod ez elég szomorú. Remélem egyszer tovább fejlődsz, nagyon sok emberrel itt az a probléma, hogy azt hiszik akkor tudatos vásárlók ha olcsón vesznek dolgokat. Közben azt kellene már észrevenni, hogy a külföldi szemét behordásával csak a saját életszínvonalunkat nyomjuk lentebb, igaz ez az élelmiszerre de bármi másra is amivel csak kifelé folyik a pénzünk."

Miért, a Samsung talán magyar cég?

Ja, más is forgalmaz itthon telefonokatról meg annyit, hogy a Huawei is Kínai, ja a Sony meg japán.
Szóval nem, hogy nem magyarok, de még csak európaiak sem.
De ha magyar kell akkor ajánlom a Myaudio-t, használd egészséggel.

Amúgy ezt az egész vitát nem értem, nem tök mindegy amúgy, hogy milyen logó van a telefonon?????

Sipi

(#36) tomboy0013 válasza Sipike19 (#35) üzenetére


tomboy0013
veterán

"Egyébként meg inkább olyan gyártónak adom oda a pénzem aki jelen van az országunkban is és állásokat ad magyar embereknek"
27-es hozzászólásból idézem magam.

(#34) Swinegod: Egy földrészen van jelen.... Jah ahol a legtöbben élnek. Ha olyan nagy gyártó akkor miért képtelen nemzetközi piacra menni? És itt jön képbe No more hozzászólása, a gatyát leperelnék róluk a szabadalmak megsértéséért amiben cinkosuk a saját kormányuk... Egyébként meg már rég megtorpant a Xiaomi, kipukkadt a nagyra fújt lufi. Ilyen mentalitással nem is lesznek nagyobbak.
Egyébként meg nem csak a Samsungról van szó, írtam is hogy van más gyártó is jelen itthon. Értő olvasás!

[ Szerkesztve ]

(#37) janeszgol válasza Sipike19 (#35) üzenetére


janeszgol
félisten

Nem mindegy, de nem ez a lényeg. Itt fikázza a Samut, meg azokat, akik olyat vesznek és nem Xiaomit. Az átlag embert ez nem érdekli, de nem baj, tech oldalon vagyunk, hallottunk a Xiaomiról, belefér. De az ilyen mondatoknak nincs helye itt:

"A Samsungnak mit köszönhetünk, különösebben, ha? "Továbbfejlesztették" az OLEDet és meghajlították oldalt, wow."

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#38) Csapoati válasza Swinegod (#24) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Én napi többször nézem a MA-t, a kolléga meg még soha nem is hallott róla. :) Úgy azért nehezebb a Xiaomiról értesülni.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#39) m1lan válasza Swinegod (#34) üzenetére


m1lan
őstag

Néhány mondatodba nagyon odakívánkozik a "szerintem" szó. Szerinted faszán néz ki a Redmi Pro, szerintem meg teljesen jelentéktelen kinézete van, mint a Xiaomi telefonoknak átlalában. Nem rondák, de látszik, hogy nem nagyon kellett megerőltetnie magát a tervezőknek. Attól, hogy szerinted a Samsung egy határ szar, a Xiaomi meg istencsászár, nem kell ezt tényként kezelni.

Telekom HU | IPHONE 13 PRO MAX

(#40) kromatika


kromatika
veterán

J3 szerintem is jó árban van.

(#41) Don77


Don77
tag

és a rómaiaknak mit köszönhetünk?!

(#42) somogyib válasza Don77 (#41) üzenetére


somogyib
őstag

Octavianust. Az ő uralkodása óta nyolcmagosak a processzorok...

(#43) RaveForce


RaveForce
veterán

Mar csodalkoztam h mennyi komment erre csak egy sokadik "bolcs es hiteles" xiaomi hitterites... :U raadasul egy magyar szolgaltato kinalataban tortent valtozas kapcsan... hosszu kommenteken at... zsenialis kapufa volt, na! :))

[ Szerkesztve ]

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#44) #80439296 válasza somogyib (#42) üzenetére


#80439296
törölt tag

De még csak május van... :U

:C

(#45) lezuvius válasza Swinegod (#29) üzenetére


lezuvius
őstag

A Xiaomi es a minoseg? Inkabb hagyjuk... 3 hetig hasznaltam egy Mi 5s-t es alig vartam, hogy megszabaduljak tole... Kijelzoje egy fako szinteveszto IPS (erdekes, hogy az LG es a Huawei tud jo IPS-t hasznalni...). A "femhaz" egy vicc Htc-hez vagy OnePlushoz hasonlitva... DAC teren szinten harmatos... es az a MIUI, ahhhh regen talalkoztam ennyi buggal egy szoftverben (MIUI 8 global stable). Persze olcsobb is a tobbinel, de annyival kevesebb is szerintem...

Stay hungry, stay foolish!!! by:Steve Jobs

(#46) somogyib válasza #80439296 (#44) üzenetére


somogyib
őstag

Már csak pár hónap és itt van Augustus. :D

(#47) Csapoati válasza lezuvius (#45) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Jó, ez is hülyeség, mert én is használtam már Xiaomit, barátnőm 2-t, meg még páran az ismerősök közül és egyik se panaszkodott semmire. Egy darabról tényleg ne általánosítsunk már.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#48) RaveForce válasza Csapoati (#47) üzenetére


RaveForce
veterán

Egyebkent pont mobilarena topikokban talalkoztam en is eleg sok minosegi panaszra xiaomival kapcsolatban az utobbi idokben..

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#49) lezuvius válasza Csapoati (#47) üzenetére


lezuvius
őstag

Hasznaltam regem M4-t es Mi note-ot is es azok meg egy picivel minosegibbek voltak. Ez a MI 5s meg egy katasztrofa egy Htc 10,Huawei P9 vagy S7-hez kepest szerintem, mondjuk a OnePlus 3T-m is felmossa vele a padlot...

Stay hungry, stay foolish!!! by:Steve Jobs

(#50) *RLaci* válasza Swinegod (#21) üzenetére


*RLaci*
addikt

Ember ne idiótázd,a nem a tolvaj Xiaomival rendelkező embereket!Szépen,tisztelettel beszéljél!Mert baj lesz.......

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.