Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #16939776


#16939776
törölt tag

A csatlakozó erdőn látható feliratok/minták szerint nincsenek a 2. alaplap csatlakozó által kapcsolt periféria/PCI-express csatlakozók? Hogy lesz így független a két rendszer? vagy mégis van valami logikai kapcsolat a két alaplapi csatlakozó és a többi periféria/PCI-express csatlakozó között? ;)

[ Szerkesztve ]

(#2) macilaci78 válasza #16939776 (#1) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Szerintem az sem elképzelhetetlen, hogy a perifériák mindegyikét áram alá helyezni függetlenül attól, hogy melyik alaplap van bekapcsolva.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#3) XuChi válasza macilaci78 (#2) üzenetére


XuChi
addikt

Az mondjuk szerintem nem a legjobb megoldás. Ha nem megy a második gép, de a HDD-i meg pörögnek ??
Egyébként ha ebből lenne 500w-600w verzió, már rohannék is megvenni!

[ Szerkesztve ]

(#4) KikiGames


KikiGames
csendes tag

Pont ugyanezen gondolkodtam.
Mégis hogy működik ez?

Üdv: KikiGames

(#5) jerry311


jerry311
nagyúr

A magyar (félre) fordításba nem fért bele minden.

Az angol címekből az jön le, hogy bármelyik gép zárja az áramkört, be fog kapcsolni a táp és mindkét kábelkötegre ki is adja a tápot.

A "folyamatosan változtatják a terhelés elosztását" pedig a "continuous load sharing"-ből született valahogy.

(#6) Amerigo57 válasza XuChi (#3) üzenetére


Amerigo57
őstag

https://www.techpowerup.com/247125/phanteks-also-announces-revoltx-1000w-and-1200w-dual-system-psus

[ Szerkesztve ]

(#7) AxBattler


AxBattler
félisten

Faja, mindig is foglalkoztattak a házilag moddolt dual rendszerek, sajnos nekem drága!

Elsőre soknak tűnt az 1000-1200W, belegondolva 700-800W-al is bőven ellennék, de a kapcsolható hibrid / félpasszív működés lehetősége miatt mégis jó, hogy ekkora kapacitásúak:
PREMIUM HYBRID MODE
A state-of-the-art fan control that allows the power supply to work enirely fanless under 40% load and enables the most quiet system setups.

No ez nagyon frankó, plusz elég sok kábelt adnak hozzá, plusz ott a 12 év garancia, szóval szvsz megéri az árát... annak, aki meg tudja fizetni.

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 .............................................. CSERÉLEM: RX6600 8GB ITX <-> RTX3050 8GB ITX

(#8) tornas


tornas
őstag

Lehet, hogy nem értek hozzá, de a 2 db alaplapot (egy gépházban) egy vagy kettő "Power on" gomb kapcsolja be? Elvileg egy bekapcs.gomb csak egy alaplapot fog elindítani (hacsak a gomb nincs párhuzamosítva).

[ Szerkesztve ]

"Az oroszlánbőr alól is kilátszik a szamárnak a füle."

(#9) Max500 válasza tornas (#8) üzenetére


Max500
tag

Az ITX kit-hez van bekapcsoló gomb is. [link] vagy [link]

[ Szerkesztve ]

Alá van írva!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.