Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) VIBO


VIBO
őstag

Nem is olyan csúnya :K

S21 Ultra, Buds Pro, WatchActive 2, MK7 GTI, Zenbook i7

(#2) moleculez válasza VIBO (#1) üzenetére


moleculez
veterán

1GB RAM, kb mint 5 éve... Nem tudják olyan olcsón adni, hogy jó ajánlat legyen.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#3) HarleyCustom válasza moleculez (#2) üzenetére


HarleyCustom
veterán

5000.- Ft.
Annyit megér.

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#4) vilmose33 válasza moleculez (#2) üzenetére


vilmose33
őstag

Teljesen igazad van. Csak úgye vannak akik nem értenek hozzá. Például kolléganőm vett jó áron valamelyik hírdető oldalról "akciósan" igaz tabletett mely simes 512 gb-rammal. Jött hozzám,hogy nagyon lassú- akadozik mit csináljon vele. Hát mondtam... Az 1 gb rammal legalább még megy úgy-ahogy. Tényleg 2017-ben ilyen kevés ram-al még terveznek telefont.

[ Szerkesztve ]

A jövő most van

(#5) hemaka


hemaka
nagyúr

A nevet meglatom mar verben forog a szemem. :D

(#6) janeszgol válasza hemaka (#5) üzenetére


janeszgol
félisten

Nem rosszak az Archos cuccai. A cikkben említett egy gigás telót függetlenül 20 ezer forintban tudnám elképzelni. De lesz vagy negyven.

[ Szerkesztve ]

(#7) st3v3np3t3r válasza janeszgol (#6) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

Érdekes...az x5 max pro is ugyan ezzel a SoC-al van szerelve,mégse hajlandó kiadni a gyártó rá a 7et...szégyen.... Amúgy 2kamerával elég ütős lehet ha valóban ki is fogják használni. Bár az 1gb ram mev 7 nem tudom hogy fog megbarátklzni egymással hogy ne akadjon..

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#8) Csapoati válasza janeszgol (#6) üzenetére


Csapoati
nagyúr

10 ezerért se kéne... 2017 van, felejtsük el az 1 giga RAM-ot. Tudom, valakinek mindenre elég MOST (bár megnézném, ahogy facebookozik majd megnyit egy Térképet vagy Chrome lapot...), de mi lesz majd, ha rá lesz telepítve még 25 app fél év múlva? Na mindegy, szerintem az ilyen már felejtős, akármennyiért is adják. A nagyobbik modellel már nincs semmi bajom, ha jó áron lesz kapható.
Miért várnak ezekkel júniusig?

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#10) tonerz válasza #32839680 (#9) üzenetére


tonerz
aktív tag

:DDD

De elől azért szigorú az alsó és felső keret.

(#11) -Ben-


-Ben-
veterán

1GB rammal szvsz semmire se használható. Miért nagy dolog legalább 2GB-tal szerelni? :F Ez így ingyen se kellene..

(#12) judas13


judas13
addikt

Az 1GB RAM-on egyszerűen nem tudok túllépni! :(
Ha fizetnének sem.

[ Szerkesztve ]

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#13) dementor


dementor
senior tag

Nem sok értelmét látom. :(((

"Mert az éj sötét és tele van iszonyattal."

(#14) Fred23


Fred23
nagyúr

Egyébként nem értem az Archos-t, annyi valóban jó kínai cuccot is be lehetne hozni! Azokon kevesebb lenne a hasznuk talán? :F

(#15) dlaj


dlaj
őstag

1 GB ram-mal is nagyon jól elvannak a mezei felhasználók nagy többsége. Nekem az elmúlt 2 évben legalább 6 ilyen telefonom volt. Persze a gyerekes faszbukot nem használtam. Nem is kötelező minden okostelefonhoz.

(#16) Csapoati válasza dlaj (#15) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Oké, akkor ezt mondd annak, aki használná a FB-t ezzel a telefonnal. Mekkora szerencse, hogy itt van nekünk egy megmondóember, aki elárulja, hogy mi a gyerekes és mi nem. ;]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#17) judas13 válasza Csapoati (#16) üzenetére


judas13
addikt

Sőt ha be sem kapcsolnám a telefont akkor RAM nélkül is jól el lenne. :))

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#18) janeszgol válasza dlaj (#15) üzenetére


janeszgol
félisten

KitKatig bezárólag valóban elég az 1 giga. Utána már a minden napi használat csorbul. Bár a Nougatot még nem ismerem ennyire. (MM-hez is a másfél giga a létminimum. Egy jó rommal - pl LG - elég.)

[ Szerkesztve ]

(#19) 0P1 válasza Fred23 (#14) üzenetére


0P1
aktív tag

Például? Kínai olcsó ODM-ek szarok is. A minőségibb kínai gyártók saját branding-gel értékesítik a cuccaikat, nem ODM modellben, azok nem fognak az Archos-szal leszerződni.

[ Szerkesztve ]

(#20) dlaj válasza Csapoati (#16) üzenetére


dlaj
őstag

Van több alternatíva a Facebook használatára. Nem fontos erre azt a memóriazabáló app-ot használni. És szerinted hány millió gyerek Faceboo-ozik 1 GB ram-os telefonnal?

A Facebook pedig szerintem gyerekes. Mint láthatod én írtam. Tőlem szórakozhatsz vele.

[ Szerkesztve ]

(#21) slimshady


slimshady
senior tag

Nem sokáig húzták azok a telefonok nálad úgy látom.

üdv.: SlimShady

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.