Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) sanyijedi


sanyijedi
őstag

az alcímet nem értettem először, de akkor a lényeg, hogy a legdrágább verzió is olcsóbb mint az 5S kezdő ára. aha.

Samsung Galaxy S25 + Apple iPhone 16

(#2) HawerKing


HawerKing
őstag

Hat papiron igen eros :) csak nehogy akadjon rajta a droid

▂▃▅▇ Nothing Phone 1 - 11T - Tab S2 - Tab S3 ▇▅▃▂

(#3) dreamdancer


dreamdancer
őstag

Mondjuk azon túl, hogy a két modell egyszerre debütál a CM-nál, kábé zéró közös van bennük, és ha van két mobil, amelyek NEM versenytársai egymásnak, hát ez a kettő.

Most komolyan, van olyan ember, aki azon hezitál, hogy hmmm, kéne egy új okostelefon, most akkor a kicsi iOS-szes Apple-kütyüt válasszam vagy a giga androidos phabletet? Ugyan már...

Nem a lényeg a fontos.

(#4) Vadmeggy


Vadmeggy
aktív tag

Nem látom sehol az összefüggést a két telefon között.

Ha szélesebb lenne, lehetne gyúrópad. Rajta tricepszezne egész Európa.

(#5) kolosanyi válasza dreamdancer (#3) üzenetére


kolosanyi
veterán

De kattintottál, sőt hozzászólást is írtál, ahogy én is. A hír elérte célját...

(#6) Akve


Akve
tag

A két telefon nem egymás ellen játszik, hanem egymás mellett szvsz.
Én inkább a phabletet választanám, mert nagyon tetszik, bár megjegyzem a kijelzőhöz combos aksi kell

Élek és élni hagyok.

(#7) dreamdancer válasza kolosanyi (#5) üzenetére


dreamdancer
őstag

Oké, igazad van, én vagyok a marha. Gondolom lesz még pár hasonló hír, mint pl. "Az új Samsung Akármiben ugyanannyi RAM van, mint az uPhone 5S-ben" meg "A ZTE Blade 4-ben eggyel több visszajelző LED került az előlapra, mint az iPhone 5C-be".

Nem a lényeg a fontos.

(#8) a.sebi válasza dreamdancer (#7) üzenetére


a.sebi
őstag

Nem kell fikázni a lényeg hogy ennyi penzert nem egy fostos iphonet kell venni:)
Bocs szvsz...

(#9) Dr. X


Dr. X
aktív tag

A Samsung mobilokban (és a többi nagy gyártóéban) sokkal több RAM van így ilyen hírt biztos nem fogsz olvasni. Ha a Vivo meglépte a QHD-t akkor a nagyoknak is meg kell nem? Új S sorozat, Xperia, One stb...

(#10) xmaas


xmaas
őstag

Hat annyi orvendetes hogy ezek csak kb 20 ezer forintal kernek tobbet a 64 GB valtozatert amig a pofatlan Apple 40-50 ezret kepes pluszba kirabolni ha 64 GB os verziot akar az ember

(#11) blade zte


blade zte
őstag

1. Kínai árat vetettetek össze magyar áfás/vámos árral az iphone 5s áránál.
2. Ezt az árat senki nem jelentette ki, csak valakinek egy hülye agymenése jött, és kiírt egy random számot egy megbízható kínai oldalra. Kínában a telefonok általában 500 dolcsi körül mozognak, és az előző vivo xplay is csak annyi volt nagyjából.
3. Volt már ilyen hír más telóról is, és úgysem jött be.
4. Kínaiaknak ez már luxus lenne. De a vivo nem luxustelókat gyárt.

Kizárólag akkor elképzelhető, ha tényleg 2k-s képernyője, legjobb s800 procija, 3gb ramja, 128gb tárhelye, 16mp-es kamerája, és ultrajó feature-jei lesznek.

[ Szerkesztve ]

Oppo find 7 astro black

(#12) wertigo1984


wertigo1984
őstag

Kiskijelzosok kozul a Note3 mellett ezt vennem. :K

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#13) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

A szifon nem igazán lesz versenyképes az ottani piacon szerintem.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#14) Robi BALBOA válasza Cyberpunk (#13) üzenetére


Robi BALBOA
őstag

Még a sima Xplay-el sem versenyképes a szifon. ;]

Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika- /Abit és Fatal1ty alaplapokat Keresek!/

(#15) lacuspapus


lacuspapus
tag

nem szeretem az apple-t, de tuti, hogy a tepsi helyett azt venném. embertelen méretek vannak már a telefonpiacon..
vajon egy 102 centis smarttv-vel milyen lehet utcán telefonálni?? :D :D

amúgy, ha valakiben az elveszett jézuska felszínre bukkan, az megdobhat ezzel a tepsivel karácsonyra :D
ha tönkremegy még mindig jó lesz a reggelit felszolgálni. amúgy mekkora az akksija? vagy csak hálózatról megy?? :D

"Cinikus az az ember, aki mindennek tudja az árát, de semminek sem tudja az értékét." (O.Wilde) +36209267626/8-21-ig/

(#16) lacuspapus válasza Robi BALBOA (#14) üzenetére


lacuspapus
tag

nálam még a motorola v3-mal se.. :P

"Cinikus az az ember, aki mindennek tudja az árát, de semminek sem tudja az értékét." (O.Wilde) +36209267626/8-21-ig/

(#17) Robi BALBOA válasza lacuspapus (#16) üzenetére


Robi BALBOA
őstag

:Y
Mások az igények. ;)
Az Xplay kb minden igényt kielégít, cserébe "nagy" (de pont ezért tud kielégíteni olyan igéyeket amiket csak egy nagy kijelzős teló tud), viszont elég kecses és nagyon minőség érzetet ad kézbe véve, ja és az aksija 3400-as, normál használat mellett simán elvan két napig.
Nem cserélném el semmilyen más telóért, de talán egyvalamiért Xplay 3S-ért! ;]

Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika- /Abit és Fatal1ty alaplapokat Keresek!/

(#18) nbg


nbg
senior tag

Folyamatosan osszezavar, hogy a qHD =/= QHD = WQHD ... :(((

I'm not saying there should be a capital punishment for stupidity, but why don't we just take the safety labels off of everything and let the problem solve itself?

(#19) blade zte válasza Robi BALBOA (#17) üzenetére


blade zte
őstag

Van xplayed? :C Nem sok embert láttam, aki vett olyat, pedig engem különösen vonzott, hogy elgondolkoztam rajta, de akkor még nem volt meg rá a keret.

Milyen, jól megy? Tényleg rohadt jól hangzik a 3 hangchippel?

Oppo find 7 astro black

(#20) dreamdancer válasza Robi BALBOA (#17) üzenetére


dreamdancer
őstag

Az Xplay kb minden igényt kielégít

Kivéve azt, hogy az ember 1. zsebre teszi 2. leül.

Oké, ha ez nem szempont valakinek, az nyilván nagyon elégedett vele, ekinek viszont ez kell, annak kábé használhatatlan.

Eltérőek az igények, na. :)

Nem a lényeg a fontos.

(#21) M@trixfan


M@trixfan
addikt

Ebből a lényeg az, hogy lesz 1440p febontás az Oculus Riftben. Egyéb információ nincs számomra :)

twitter: MatrixfanLive | Ősidőktől a PH!-n

(#22) atee_13


atee_13
őstag

Nekem nincs Vivo-m, de én megvenném, ha szánnék annyit telefonra. Kinek mi a fontos, de elnézegetve a készülékeiket igen dizájnosak övék az 5,75 mm vastag telefon 2000MAh aksival, nemrégiben olvastam, hogy szerződést kötöttek a NIKON-nal és ő fogja nekik készíteni a kamerákat, szóval nem csak bivaly erős hardver szinten de mellette gyönyörű és vékony (az én megítélésem szerint). De akinek a telefon fontossági sorrendje az, hogy :

1, alma jel ott legyen a hátán
2, világ kb 1/4 ének ugyan olyan legyen
3, ne akkora legyen mint az éppen aktuális trend

azzal nem akarok vitatkozni.

Ha lenne rá keretem még garancia nélkül is bevállalnám külföldről mert engem a dizájn és a bivaly hardver meggyőz és magamnak vennék telefont nem másnak.

(#23) all6atos válasza Akve (#6) üzenetére


all6atos
tag

Ha IGZO, akkor a vegen meg akar egy FHD-s ala is verhet, foleg a sok allokep miatt.

(#24) Robi BALBOA válasza blade zte (#19) üzenetére


Robi BALBOA
őstag

Van igen Augusztus óta, nagyon pöpec darab.
A kijelző fantasztikus, a színek gyönyörűek, a fényerő nagyon nagy és szép a feketéje is, ja és a fólia gyárilag nagyon precízen van felhelyezve és jó minőségű, nincsen rajta firkálmány, a szélét ahol fel lehet szedni gyárilag(vagy ahonan randeltem) szépen levágták, hogy ott ne kezdjen el feljönni.
A készülékház nagyon minőségi, nagyon össze van rakva.
Én előtelepített google play-el rendeltem, nem is volt vele baj, csak utánna figyeltem, hogy nem tudnak a gyári frissítések emiatt települni, ez miatt el kellett tüntetni, de nem bántam meg mert az app store-ról minden megvan ami kell.
Nagyon sok frissítés jön, volt, hogy egy héten jött kettő is, a kamera sokat javult és lettek új funkciók is benne, az akku idő is rengeteget fejlődött, meg minden más is sebesség, memória kezelés stb...
Aki ért a rom cserélgetéshez meg mindenféle bütyköléshez annak nyert ügye van, mert sok jó romot csinálnak hozzá Ota frissítéssel(lehet egyszer kérek is egy kis segítséget valami android nagymestertől ;] ).
Játékokat kifogástalanul viszi, Dead Space, Max Payne, Modern Combat 3, Dead Trigger 1 és 2(a második rész maxon néha megröccen).
Na most jön a hang része amiben különösen erős a "kicsike", kihangosítva nagyon nagyon ...... szépen, tisztán és hangosan szól(két hangszóróval operál), miközben mély hangot is lehet szépen hallani, nem tudok egyetlen telefont sem említeni ami hasonlóra képes. A gyári fülhallgatóval is szépen szól, de egy jó fejhallgatóval nagyon megtáltosodik, nekem személy szerint ezekkel a fejesekkel tetszett nagyon: Shure Srh840(ez van most) és Srh940, Beyerdynamic T70, Audio-Technica A700x és A900x, nyitott fejessel nem próbáltam még.
Az üzemidő is nagyon jó, két napot simán kibír, nagyon kell nyúzni, hogy 1 nap alatt lemerüljön, a kijelző fényerejét féltől kicsit lejebb használom auto-n(számít, hogy auto-n hol van a csúszka) így megvan a 6-9óra kijelző használati idő és még így is bőségesen nagy a fényerő. A legkomolyabb számomra az volt, hogy 32perc telefonálás alatt 3%-ot merült csak. Most, hogy itthon vagyok nincsen időm(tanulok, Forgalmi utasítás F1,F2 stb..) nyomkodni, már 4 napja és 14 órája megy és 64%-on van, ebben volt 30-40perc net(wifi) és 30perc telefonálás és egyszer újraidnítottam, mert az időkép valami miatt nem akarta az igazságot így azzal is kapott egy kis kijelző használatot.
A gyári csomagolásról pár szót, kis dobozban érkezett, de igényes kis dobozka, volt benne fülhallgató az is kis dobozkában, töltő és hozzá az usb kábel, átlátszó szilikon tok!(nem használom, nem szeretem a tokokat, de pozitív gesztus nagyon), OTG kábel,egy-két kis hülyeség és maga a készülék.
Hirtelen ennyi jutott eszembe,de lehetne róla írni egy regényt(ha lenne időm) főleg ha még valami android guru is lennék.

(#20)dreamdancer: Simán zsebre lehet tenni és le is lehet ülni(és nem lesz baja), farmerban próbáltam ki és nem két mérettel nagyobb farmerban, de nem is olyanba akarja beletenni valaki amibe egy zsepi se fér bele. ;) Én amúgy is az iratoknak kis váltáskát hordok és annak az első zsebe belülről pamutos, na ott hordom, nagyon vigyázok rá :K , alaphangon nem szeretem a telókat zsebben hordani, mert kieshet(ha kicsi ha nagy telóról van szó), ellophatják, mellé kerül ez az, nagyobb a veszélye, hogy sérülés éri stb....

(#22)atee_13: +1
A Vivoban azt tisztelem, hogy próbálnak minden téren újat teremteni(és nem is akár hogyan), nem csak a nagy procit és sok ramot erőltetik mint a gyártók többsége. Legvékonyabb teló(miközben nem kell 1000 kompromisszumot kötni), a legjobb hangrendszer, Nikon képfeldolgozó chip, nagy aksi és csak erre jön a jó hardver az eszméletlen kijelző stb... :C

Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika- /Abit és Fatal1ty alaplapokat Keresek!/

(#25) blade zte válasza Robi BALBOA (#24) üzenetére


blade zte
őstag

Nem gondoltam, hogy ennyit írsz róla. :R

Látom a rommal semmi gond, én pedig pont azért nem rendeltem, mert szartam az esetleges kínai romtól, vagy pont a frissítésektől. Nem gondoltam, hogy ilyen jól supportolják, ahogy leírtad. oké, akkor ez is stimmt, meggyőztél, hogy érdemes elgondolkodnom a vivo-n is. :DD Minden aspektusban az én elvárásaimat hozta az xplay is videón, és spec-ben, remélem elérhető áron vesztegetik majd meg az embert. ;]

Amúgy számomra a vivo nagyon azt az érzést kelti, hogy minden téren tökéletesebbet akarnak, nem úgy mint más gyártók. És szinte biztos, hogy a hardver mellett nyújtja az extrákat is(mint az xplay hangchipjei), ami sok s800-asnál elmarad.

Ja, de azért egy kérdésem lenne: buherálni hogy tudod/gondolod, mert nem hinném, hogy sokan vettek volna xplay-t kínán kívül? Nem tudok kínaiul :N .

[ Szerkesztve ]

Oppo find 7 astro black

(#26) ViiiiktorOC


ViiiiktorOC
senior tag

Végre nem kell annyit pluszba fizetni ha nagyobb hellyel szeretné megvenni az ember. Ez nagy előny neki.

LamboLVR - CSR2 Lambo T. Hungary

(#27) wertigo1984 válasza Robi BALBOA (#24) üzenetére


wertigo1984
őstag

Koszi a reszletes beszamolot. :R

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#28) Robi BALBOA válasza blade zte (#25) üzenetére


Robi BALBOA
őstag

Mondom írok róla egy kicsit, ha már érdekel egy-két embert ez a márka. Mondjuk egy kicsit bánt, hogy most már mindent az új Xplay S3-hoz mérnek, pedig a sima Xplay-t sem kellene elfelejteni, mert itthon még annak sincsen párja. ;]
A rommal semmi gond, van egy-két kínai cucc amit ha akarsz lepucolsz.
Alapból angol és kínai nyelv van rajta, de lehet magyarosítani különböző progikkal, de nem 100%-osan.
Keresni kell olyan romot ami éppen az adott igényt(még jobban mint a gyári) kielégíti és azt fel kell rakni(rakatni), nem tudom adtak-e már ki olyan custom romot amin van magyar nyelv.
Recovery angol nyelvű ha erre gondoltál a buherálás alatt.
Amúgy sajnos nem nagyon értek az android bütyköléséhez.

(#27)wertigo1984: Nincs mit! ;)

Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika- /Abit és Fatal1ty alaplapokat Keresek!/

(#29) macskea


macskea
őstag

Ennek a kijelző buzériának mikor lesz vége, de komolyan? Esetleg olyan telefonokat kellene gyártani, amiknek a hátuljára fel lenne írva a felbontás, ha már amúgy úgysem látszik. :-D

''You can't measure safe driving in miles per hour'' Paul Smith

(#30) macskea válasza dreamdancer (#20) üzenetére


macskea
őstag

Egy meg nem nevezendő munkatársunk egyszer vett egy ilyen phabetet vagy mit, bár akkoriban még nem hívták így őket, csak egyszerűen jó nagy telefonnak. Na ez mindegy is, a lényeg, hogy miután velünk az élen mindenki pofánröhögte lépten nyomon, először vett egy Bluetooth headsetet, majd miután rájött hogy a tepsivel a kezében antennával a fülében pont úgy néz ki mint Mikrobi, vett egy normális méretű telefont. :-) Mindegy is, a lényeg amit ki akartam hozni belőle az annyi, hogy mint ahogy ő, a világ is ki fogja nőni ezt a "divatot" és a mobiltelefon megmarad mobilnak. :-D

''You can't measure safe driving in miles per hour'' Paul Smith

(#31) Paul119 válasza macskea (#30) üzenetére


Paul119
addikt

Én meg a lányos kezű fiúkat nevetem ki amikor nézi az egér mozit :D borzalmas kínlódás 4col alatti telefonnal bármit is csinálni max annak aki törpe ;]

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#32) csordas11


csordas11
aktív tag

Mindenki választhat az izlésének megfelelő méretű telefont!

(#33) lacuspapus válasza Paul119 (#31) üzenetére


lacuspapus
tag

mit is jelent a lányos kezű?
van jópár megtermett kezű ismerősöm, (halkan megjegyzem az enyém se kicsi) de még ők értik mire ez a asztalméret, holott csak az én G S3 telómat fogdossák ha úgy adódik. Szvsz az egérmozi az 5,7 colon is egérmozi marad akárhogy nézed. De persze a választás adott, és mindenki megtalálja az ízlésének megfelelőt. Pl: nekem az ezeréves 2x-em olyan szinten kényelmes, hogy a mai napig nincs szívem megválni tőle, pedig a mai vasakkal már nem tud versenyezni semmilyen szinten. De jó kézbe venni. Kinek ez, kinek az.

"Cinikus az az ember, aki mindennek tudja az árát, de semminek sem tudja az értékét." (O.Wilde) +36209267626/8-21-ig/

(#34) <Adamsky> válasza lacuspapus (#15) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

+1

Lehet a szifont ekézni (szoktam is :) ), de ha valaki azzal találna meg, hogy mondjak neki egy erős Android-os telefont 4,5" alatt, akkor kb. 1,5-et tudnék mondani. Az egyik még nincs, a másik pedig nem kapható Magyarországon (ill. Európában sem).

(#35) a.sebi válasza nbg (#18) üzenetére


a.sebi
őstag

Engem, is... Ez a qhd valami 960szor xxx volt régen, nem?

(#36) dreamdancer válasza lacuspapus (#33) üzenetére


dreamdancer
őstag

+1
Ezt az egérmozit sose értettem, aki szerint egy 5 hüvelykes (akár FHD) kijelzőn a Mátrixot megnézni minőségi ugrást, szintlépést jelent a 4 hüvelyken elérhető élményhez képest, annak szívem szerint megpaskolnám a buksiját, hogy jól van kisfiam, hát persze.

Nyilván minnél nagyobb a kijelző, annál jobb rajta olvasni, gépelni meg még pár dolgot, kérdés, ki mekkora kompromisszumra hajlandó ezért, pl. hogy a 6-7 hüvelykesek "mobiltelefont" nem tudja berakni a nadrágzsebbe.

Nem a lényeg a fontos.

(#37) a.sebi válasza dreamdancer (#36) üzenetére


a.sebi
őstag

A csajom 50 kiló, es 159 cm magas, ő betudja tenni a zsebéba a note 1 et, elég csúnya genetikai problémád lehet ha neked nem megy... Vagy szoknyában jársz? :DD

(#38) <Adamsky> válasza a.sebi (#37) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

A csajod biztos ilyen "csinos" gatyákban járhat, ha kényelmesen befér a zsebébe egy Note, és nem nyomja ki idétlen módon a nadrág szárát.

(#39) a.sebi válasza <Adamsky> (#38) üzenetére


a.sebi
őstag

Bizz isten nem igyvan he... :DD

(#40) Lomha 8V válasza Robi BALBOA (#24) üzenetére


Lomha 8V
addikt

Jó kis leírás, köszi!

(#41) blade zte


blade zte
őstag

Még nem debütált, csak kiküldték az egyébként nagyon ötletes AR meghívókat (tavaly egy médialejátszót küldtek, ami a videót játszotta le :C ) meghívókat. Remélem azért 1-2 óra, és kezdik. :))

Oppo find 7 astro black

(#42) Robi BALBOA válasza Lomha 8V (#40) üzenetére


Robi BALBOA
őstag

Szivesen! :)

Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika- /Abit és Fatal1ty alaplapokat Keresek!/

(#43) H1N1


H1N1
aktív tag

Debütált?

(#44) H1N1


H1N1
aktív tag

Most jelentik be.
http://c.youku.com/xplay3s

(#45) andrew01


andrew01
tag

:Y
Durva.. nagyon szép.. mintha Iphone-Note-HtcOneMax -ot összegyúrnánk...

(#46) H1N1


H1N1
aktív tag

A legvékonyabb részén 4,5mm, DTS hang.... Csak ne lenne ilyen hatalmas. A K900-asom is nagy, ez meg... Pedig eladnám,hogy vegyek egy ilyet.

(#47) H1N1


H1N1
aktív tag

http://www.liaow.com/vivo-xplay-3s.php

(#48) H1N1


H1N1
aktív tag

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.