Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) crue


crue
őstag

Már elsőre is elég béna volt, de ha a második körben is marad ez a levágott kijelző, az már nagyon ciki.

(#2) Matada2.3 válasza crue (#1) üzenetére


Matada2.3
veterán

Inkább a TI OMAP proci volt a gáz meg az aksi, ha ezeket megoldják akkor tőlem le lehet vágva az a kis rész a szenzoroknak, bánja a fene!

Finn the human

(#3) Sn00k válasza crue (#1) üzenetére


Sn00k
veterán

Ízlések és pofonok, sok embernek meg így tetszik, és elég kelendő is volt, ha jól sejtem...

3njoy the Lif3

(#4) crue válasza Sn00k (#3) üzenetére


crue
őstag

Nem tudom, hogy sok embernek így tetszik-e vagy csak elfogadták a kompromisszumot. A Motorola is sokáig titkolta a dolgot és csak nem sokkal a megjelenés előtt derült ki a levágás. Addigra viszont elég nagy volt a hype, hogy elnézzék neki.

(#5) Dr.Anonymus válasza crue (#1) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

ja, ez kicsit kínos :U
de még így is messze szebb és minőségibb mint a többi androidos óra

a kisebb méretet üdvözlöm, mert az előzőt többek közt azért sem vettem meg, mert mutáns nagy és vastag volt
kb. úgy nézett ki, mintha egy régi iránytűt csatolna valaki a karjára

(#6) inthro válasza crue (#1) üzenetére


inthro
aktív tag

Láttál már ilyen órát élőben, hogy ennyire leírod?
Én minden nap hordom, 10-ből 10 embernek tetszik, és a csuklómat nézik.

◕‿◕

(#7) inthro válasza Matada2.3 (#2) üzenetére


inthro
aktív tag

Mivel jól optimalizált a Motorola, így nem látszik semmilyen hátránya a többi okosórához képest.
Ajánlom, hogy előbb nézz meg egy ilyen órát, nem akadozik.

◕‿◕

(#8) rankesz válasza crue (#1) üzenetére


rankesz
veterán

Nekem abszolút nem para, moto360-at is csak az avítt chipset miatt nem vettem anno

(#9) Matada2.3 válasza inthro (#7) üzenetére


Matada2.3
veterán

Nem az akadozásra hanem a régi lapka fogyasztására és elavultságra próbáltam utalni, de akkor nem volt tiszta :)

Finn the human

(#10) inthro válasza Matada2.3 (#9) üzenetére


inthro
aktív tag

Nekem volt Sony Smartwatch 3-mam is, azonos a fogyasztása a Moto360-nak is.
Az elavultság pedig nem tudom miért felróható, amikor működik minden szépen. :F

◕‿◕

(#11) Jeanne d'Arc

Nekem külsőre nagyon tetszik.

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#12) Matada2.3 válasza inthro (#10) üzenetére


Matada2.3
veterán

A két dolog összefügg, sokkal többet ki lehetett volna hozni belőle egy korszerűbb lapkával, bár nekem nem volt ilyenem, csak a külföldi és a helyi sajtó alapján ítélem így a dolgokat.

Finn the human

(#13) B1T3 válasza crue (#1) üzenetére


B1T3
addikt

Egyetértek. Azzal is, hogy még így is ez a legszebb okosóra, de egyszerűen tönkreteszi számomra az összképet az a „levágás”.

(#14) icp1970 válasza B1T3 (#13) üzenetére


icp1970
senior tag

Plusz 1.Kár érte.

[ Szerkesztve ]

(#15) Kékes525


Kékes525
félisten

Nekem nagyon nem tetszik. Ez csak egy vélemény.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#16) Koda #1 válasza Matada2.3 (#2) üzenetére


Koda #1
tag

+1 design szempontbol is bejovosebb, mint az Apple watch es a Samu es LG megoldasai. Az elavult Texas Instruments OPAC SoC tenyleg nem volt jo huzas, es meg energiafelhasznalasi szempontbol sem volt a legjobb valasztas, de remeljuk tanulnak a hibakbol es kovetkezo gen. mar franko lesz minden teren. Az Appelnek is van meg mit javitani az elso gen.-os okosorajan. (Hat meg az elso gen.-os 12"-os MB-on) De remenykedjunk, mert az irany jo, a verseny miatt pedig az arak is lejebb mennek, ami miatt tobb lesz a felhasznalo, ami miatt meg a fejleszto aki hajlandosagot mutat minosegi es optimalizalt API-k gyartasara. (Bar ezen a fronton az appelnek nagyobb elonye van, de a moto 360 a legszebb valos es hasznalhato koncepcio akkor is. Foleg a fem szijjal ;) )

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.