Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) hallador


hallador
addikt

Jó hogy ennyiért van ilyen is. :) Nekem soha nem lesz ilyenre igényem, de jól néz ki.

The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

(#2) [CsuCsu]


[CsuCsu]
őstag

Ez ilyen affele igenyes luxus. Jo hang, jo anyagok, szep dizajn. Ezen a szinten mar felesleges az arrol vitatkozni. Nekem tetszik a termek, sok penzem lenne megvennem.

(#3) kormoskandur


kormoskandur
tag

jóféle

(#4) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Gyorsan el fognak kelni.

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#5) MCGaiwer


MCGaiwer
addikt

miért kerül a kisebb, kompaktab 2,5X annyiba?

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#6) dabadab


dabadab
titán

Amikor fél éve is volt hír erről, akkor is írtam, hogy természetesen nem ezüstből takarja a hangszórókat, hanem ezüstszínű szövet (a Klipsch saját szavaival: "retro-style silver luster grille cloth").
Ez még mindig így van :)

[ Szerkesztve ]

DRM is theft

(#7) aszamóca


aszamóca
aktív tag

Nekem inkább az az SX-3800-as kellene a képről. :K

Nem, nem hangfalnak hívják, gyűjtőnéven hangsugárzónak. A hangfal egy valamekkora tetszőleges geometriájú lapba épített hangszóró.

(#8) elefant válasza dabadab (#6) üzenetére


elefant
HÁZIGAZDA

nem ezekről volt, hanem egy másik 70-es szériáról!
köszi egyébként, javítottam!

(#9) Duree


Duree
veterán

Hiába a jól hangzó márka aki ugy abszolute felsökategóriát ad nem lehet olcsó mert az gyanús lenne.

duree54

(#10) ROBOTER válasza Duree (#9) üzenetére


ROBOTER
addikt

Nem ismertem közelebbről a márkát, egy R-15PM-t sikerült meghallgatnom (aktív), sok-sok stílusú zenével. Tudom, ez nem milliós, hanem csak 200 ezres tétel (ma már sokkal olcsóbb ráadásul). De nekem a 200 ezres kategóriában is vannak elvárásaim. Mintha befogott orral énekeltek volna az előadók. Persze lehet nem a hangsugárzók, hanem a crossover vagy a belső erősítő volt a ludas (D-class). Valszeg ott gyenge, ahol az én fülem érzékeny.

A nagyobb cuccaik (RP-280F), külső erősítővel persze jobbak voltak.

[ Szerkesztve ]

(#11) Forestal válasza MCGaiwer (#5) üzenetére


Forestal
tag

Nem kisebb a La Scala. Szinte, kétszer olyan nehéz és a mélysége is 40 helyett 65 cm. Emellett a felépítése is összetettebb. Vele színházi szintű minőséget ígérnek, persze megfelelő méretű "szobában"

Tudta? Chuck Norris ma is olvasta a Népszabadságot.

(#12) Duree válasza ROBOTER (#10) üzenetére


Duree
veterán

Igazad van vannak ennél sokkal jobban szóló márkák persze sokkal drágábban és vannak ennél sokkal rosszabban szólók is olcsóbban de azért akad ebben a műfajban is drága.

duree54

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.