Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) plus44


plus44
veterán

Ekkora baromságot, már ne is haragudjon kedves Motorola...Ekkora kijelző? Az említett samunál még volt értelme is, ott ikonok is voltak, meg stb, de itt? Lesz 4 piktogramm ami akkor villog, mikor olyan történik? Wow.. :U

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#2) olbaidhun


olbaidhun
őstag

Fura jószág és rövid kis cikk..

7o/638-9O93 ► Telón érsz el leghamarabb \_(ツ)_/

(#3) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Olyan mint a régi számológépeknél :DDD

És melyik a főkijelző? a nagy vagy a kicsi? :C :P

[ Szerkesztve ]

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#4) Xaels


Xaels
félisten

Ez ultranyomi megoldás. Olyat nem lehetne, hogy a normál kijelző alatt lenne egy másik ami az adott helyen átvilágít amikor történik valami? Így relatív nem foglalna el ennyi felesleges helyet az előlapon a 2. kijelző...

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#5) skajwa


skajwa
senior tag

Az ötlet jó, a kivitelezés, hát az hagy némi kívánnivalót...
Személyszerint nagyon hinyolom a megfelelő jelzőrendszert a mai csúcskészülékekből. A Nokiának voltak látványos de nem tolakodó megoldásai (villogó menü gomb), de valamiért mindenki elhagyja ezt, pedig szerintem nagyon hasznos funkció.

Egy kis referencia: http://www.vatera.hu/user/rating/rating.php?id=103706

(#6) sing1ep1ayer


sing1ep1ayer
őstag

Szerintem egész pofás kis telefon és olcsóért még kelendő is lehetne, bár a kijelző tényleg elég apróra sikeredett. De mindegy, itthon ilyen tuti nem lesz.

(#7) Xaels válasza skajwa (#5) üzenetére


Xaels
félisten

A Desire-n van egy led a kijelző jobb sarkánál ami sárgán illetve zölden világít/villog ha van esemény. Ezekhez a ledekhez vannak ám appok is amikkel lehet variálni. Ez bőven elég szvsz :U

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#8) crey válasza skajwa (#5) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Az Acer Liquid volt az a készülék, aminek szerintem kifejezetten királyul volt megoldva a status ledjei.

A tetején a 3,5 mm-es csati mellett láthatatlanul terpeszkedett 3 led, az sms-email/nem fogadott hívásoknak/merülő akksinak....

[ Szerkesztve ]

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#9) Blyan


Blyan
félisten

Volt a kezemben egy ilyen "csoda", mert a cégünk honosítja a kezelőfelületet.
Élőben még ocsmányabb, és a kis kijelzőn csirkék rohangálnak, meg az órát mutatja, akksi állapot... kb egy 15 éves kvarcóra szintjén.
Hát... biztos van rá igény valahol... de nagyon broáf. :D

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#10) rep3at


rep3at
őstag

Én jó ötletnek tartom, így mindig leolvasható mondjuk az idő és még nem is fogyaszt sokat. A formaterv meg külön tetszik.

Forward thinking. كرر

(#11) LordTech


LordTech
tag

[De a Samsung Continuum legalább kinéz valahogy]

Az sem tetszetős, de ez a Motorola mégis, hogy néz ki? Hányinger.

[ Szerkesztve ]

Szerinted kicsit is érdekel, hogy mit gondolsz rólam? Bármit mondhatsz, éjjel úgy is jól alszom.

(#12) mrlujoak


mrlujoak
veterán

Nagyon bejövős ez az aszimmetrikus dizájn, csak már, hogy az a pirinyó plusz kijelző miatt lett ilyen.

Én a felső élre tenném, az ilyen másodlagos kijelzőket, mint ahogy az a régi csipogókon volt... :U

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#13) koshmar


koshmar
őstag

Azt a 96*16-os kis izét nem lehetne máshogy hívni? Kijelző? Ááá, valami más az.

[ Szerkesztve ]

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#14) rep3at válasza mrlujoak (#12) üzenetére


rep3at
őstag

Ebben egyetértek, fent ideálisabb helyen lenne.

Forward thinking. كرر

(#15) janes74


janes74
senior tag

Ez aztán felkavarja a piacot. :D

(#16) koshmar válasza janes74 (#15) üzenetére


koshmar
őstag

Két darab 2,8-as kijelzővel mindjárt izgalmasabb lenne. ;]
Elején-hátulján.. :DDD

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#17) JR.CSé


JR.CSé
senior tag

Most nem azért de lehet h csak velem fordult elő az ilyen.De amikor elolvastam a címet juuuj de jó egy kuriózum.2 kéjelző? WOW. ehez képest?:D Egy fricska az orromra... kb

"A lényeg lényege lényegében lényegtelen mert a definíció szubjektivitása annyira dekurbinált h nem fér össze a valóság egzisztanciájával."

(#18) NakedMan válasza plus44 (#1) üzenetére


NakedMan
csendes tag

Belegondolsz nem olyan hülyeség, mert ha pl meg akarod nézni hogy jött-e sms-ed vagy hívásod (talán az időt is), akkor nem kell bekapcsolnod a főképernyőt... elég sok tápkapacitást meg lehetne spórolni vele.

Nekem tetszik ez a megoldás, nekem lehet hogy ez +pont lenne a telefonválasztáskor ha nem csak 1-2 alsó kategóriás telóban lenne...

[ Szerkesztve ]

(#19) Nesztovidis


Nesztovidis
tag

Ez tényleg nem egy nagyon extra , pár évvel ezelött még a csakból is 2 kijelzővel folytak a telók. Amúgy valóban jó dolog, órát sms-t nézni. Szóval jó dolog.

Csak telón érsz el : (30)-989-2062 - Hívj ...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.