Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Duree


Duree
veterán

Ahogy gondoltam, a Samsungnál kicsit elgurult a gyógyszer.

duree54

(#2) ROBOTER


ROBOTER
addikt

Nem vagyok benne biztos, hogy bármilyen nem-homogén háttérvilágítás mellett korrekt a "statikus kontrasztarány" kifejezés használata.

(#3) biscuit


biscuit
aktív tag

Idevele, de nem ennyiért vaze.... :)

Mióta Scarlett Johansson sztár lett jól alszom!

(#4) vaakuum


vaakuum
addikt

Csináltak volna inkább 4k, 32 coll, 144 Hz, 1 ms, flat monitort emberi áron... :U

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#5) Whysperer


Whysperer
addikt

valaki elmagyarázza nekem, hogy ezen felbontason max settingsen melyik VGA bir el egy 240hz mpndjuk warzoneba.. mert WoW-ba meg okés. vagy dota 2-be

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#6) m1hy válasza vaakuum (#4) üzenetére


m1hy
csendes tag

Azt már én is adnám.

"If everything in the universe is made up of atoms, and atoms are 99.9999% empty space, then most of the universe is empty."

(#7) Yeffy válasza vaakuum (#4) üzenetére


Yeffy
veterán

nekem eleg lenne 2K felbontassal, de amugy jah

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#8) Alogonomus válasza Whysperer (#5) üzenetére


Alogonomus
őstag

RS: 6 az alap csúcskártyákon például átlagosan 360 fps-sel futott 1440p max beállításokkal, és az még decemberben az új kártyákhoz kiadott kezdeti driverekkel volt meg, szóval jelenleg a 2xWQHD mellett simán meglehet a 240 fps a csúcskártyák tuningolt verzióival.
De egyébként szerintem is fölösleges úri hóbort ez a monitor.

(#9) #72042496


#72042496
törölt tag

A hírek alapján emögött van egy 2048 zónás háttérvilágítás, ami ha igaz és jól megcsinálják, akkor nagyon más liga, mint az élvilágított monitorok, amilyet a legtöbb ember néz (én is).

[ Szerkesztve ]

(#10) Astroboy válasza Alogonomus (#8) üzenetére


Astroboy
őstag

Veszek is gyorsan pár ilyen monitort, egymás mellé állítom őket, hogy 360-ban körbevegyenek, rákötöm a bányagépet beülök középre oszt' neo.

(#11) Dester31 válasza vaakuum (#4) üzenetére


Dester31
tag

Egy ilyet várnék én is, GSync-kel.

Des

(#12) #72042496 válasza Dester31 (#11) üzenetére


#72042496
törölt tag

Idén talán lesz. Az Asus PG32UQ-t tudom fejből, de több hasonló monitor is szokott jönni, ahogy elérhető az adott panel.

(#13) vaakuum válasza Dester31 (#11) üzenetére


vaakuum
addikt

Én már nem várok, rendeltem egy LG UltraGear 27GN950-B-t... Nem lesz 32 coll, de most kell a monitor.

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#14) Mentolka válasza vaakuum (#4) üzenetére


Mentolka
senior tag

2K felbontással ilyen már van (többféle is talán).

(#15) jeni válasza Astroboy (#10) üzenetére


jeni
félisten

3x ilyen monitor de lehet 4 kell majd ebből.

(#16) haxiboy válasza Yeffy (#7) üzenetére


haxiboy
veterán

32 col és flat szerintem iszonyatosan kényelmetlen, az első ívelt monitorom egy Samsung LC32GH70QQUXEN
1440p, 144hz, QLED, 32 col, görbített. Azt hittem kényelmetlen lesz, de kb csak az első nap volt furcsa.

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#17) Yeffy válasza haxiboy (#16) üzenetére


Yeffy
veterán

kinek mi. en ultem hajlitott elott, hetkoznapra, munkara, szorakozasra nekem kenyelmetlen.
jatszani esetleg, de arra meg felesleges, nem jatszok mostansag, es egyhamar szerintem nem is lesz aktualis.

[ Szerkesztve ]

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#18) #72042496 válasza haxiboy (#16) üzenetére


#72042496
törölt tag

Egyéni preferencia, de attól is függhet, milyen messziről nézi az ember. Engem a hajlított kiejlzőknél zavart, hogy torznak látszik a geometria. Amíg lehet, én biztosan maradok a sík panelnél, illetve az LG 32GK850G-nél. A pixelsűrűség lehetne jóval magasabb is, de a mostani felhozatalban nincs olyan monitor, amire szívesen leváltanám.

[ Szerkesztve ]

(#19) Dester31 válasza #72042496 (#18) üzenetére


Dester31
tag

Egyetértek. Fotószerkesztésnél elképzelni sem tudnék egy ívelt panelt. Játékra viszont teljesen rendben van.

Des

(#20) vlevi válasza Astroboy (#10) üzenetére


vlevi
nagyúr

Van aki már megcsinálta :)
Nem pont ezzel, de 3x49 az minden monitorral ekkora.
[link]

[link]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.