Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ribizly


ribizly
veterán

Ezt játsza még bárki? Mert az a "255.6 avg. player" eléggé gyengus és csodálkoznék, ha ezt egy DLC feljebb tornászná... :U

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#2) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Én végigvittem ugyan, és tetszett is, de hogy 15 dollárt perkáljak némi plusz tartalomért....hááát...kizárt :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3) Rodi 4.80


Rodi 4.80
senior tag

Ha lenne "Az év hulladék játéka" díj, toronymagasan nyerne, a Just cause 4 lenne ezüstérmes, bronzot a Far Cry rózsaszínes szarságának adnám.

A videojáték nagyipar olyan lejtmenetre teszi az egész játékpiacot, hogy csak pislogunk majd évekig. A tavalyi RDR2 hol van? Sehol. Az Ubi is csak újraszínezi a világokat, attól félek hogy a CP2077 is valami " jó lesz ez a népnek" bétával támad jövőre, mert konzol gen. váltás is coming.

[ Szerkesztve ]

(#4) Wesder válasza Rodi 4.80 (#3) üzenetére


Wesder
félisten

Kihagytad az Anthem-et, és mi a baj a RDR2-vel?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#5) laceszgamer


laceszgamer
addikt

15-ért majd egyben Goty kiadásban, talán annyit megér, de inkább a 10 :D

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#6) Create. válasza Wesder (#4) üzenetére


Create.
addikt

Az, ami általában az open world játékokkal. Menjél ide menjél oda egyre nagyobb távokat megtéve, egyre hasonlóbb küldetésekkel, úgy nem nehéz 40órákat összehozni, hogy 20-at utazgatsz, meg repeatelsz.

A többi openhez még hozzá jön a kraftrendszer, fejlődés, lootolás. Inkább lenne 8óra játékidő, de az intenzívebb tartalommal.

Ez csak a személyes véleményem, nem kell egyet érteni, de én így látom.

(#7) Runner_fxr


Runner_fxr
Ármester

Játékok szempontjából én visszasírom a 90-es évek végét, 2000-es évek elejét, szerintem akkor volt a toppon! Egy épkézláb FPS-t nem adnak ki, egyedül a Wolfenstein sorozat volt értékelhető, de az is csak azért, mert visszahozta a Retro fílinget! Pedig a mai technika mellett miket lehetne készíteni. Unalmasabbnál unalmasabb játékok születnek. 2010-ben az Amnesia óta nem láttam igazán jó játékot.

[ Szerkesztve ]

(#8) ribizly válasza Runner_fxr (#7) üzenetére


ribizly
veterán

Shadow Warrior 1/2
Prey (2004)
Bioshock széria
Rage 1
DOOM
Hard Reset
NOLF 1/2
Ez mind smafu?

Ettől függetlenül sajnos van abban valami amit írsz.

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#9) laceszgamer válasza Runner_fxr (#7) üzenetére


laceszgamer
addikt

Ha már annyira nagy láz a remastered meg hasonlók én például fognám a MoH AA-t vagy az RtCW-t és szépen átültetném a BFV motorjára... De játékmenetileg mindent hagyva az eredetiben, egyedül a külcsin változna, szerintem nem egy vásárlót találnának rá. Csak ugy ezzel már munka is lenne, nem elég átírni pár sort az eredeti játékban.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#10) ribizly válasza laceszgamer (#9) üzenetére


ribizly
veterán

Én inkább látnék szívesen Shadow Warrior féle remake-eket. Az persze nem volna baj, ha ezek valami normális remaster-t kapnának legalább. Sok régi címnél a legnagyobb baj, hogy az egér (túl gyors, akad), felbontás (nincs wide screen, még fullHD-t sem tud, 60 fps lock), windows 10 kompatibilitás terén komoly gondok vannak. Én már akkor boldog lennék, ha ezeket megoldanák.

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#11) Runner_fxr válasza ribizly (#8) üzenetére


Runner_fxr
Ármester

Miért lenne smafu? Többségében régebbi játékokat soroltál.
Nagyjából úgy 2010-ig még készültek értelmes alkotások, de az utóbbi években szinte semmi.

laceszgamer: Számomra is furcsa, hogy miért nem veszi valaki elő a régebbi nagy címeket. Leginkább egy RTCW játékra lennék kíváncsi. Ugyan az a játékmenet, kis módosítások, hogy azért ne legyen ugyan az a játék, de nagyjából arra hajazzon. Ezen kívül egy AVP2 mai köntösben sem lenne rossz. Undying folytatás.
NFS Porsche. És igen a MoH AA felújítva kéne még.

(#12) ribizly válasza Runner_fxr (#11) üzenetére


ribizly
veterán

Húúú. Na egy Undying remake instant buy volna.

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#13) Runner_fxr válasza ribizly (#12) üzenetére


Runner_fxr
Ármester

Ha belegondolunk nevetséges, hogy anno PC-ken csodát műveltek a játék készítők, ma meg itt a brutális erejű technika és nincs egy értelmes játék. Ma egy telefonban komolyabb hardver van mint anno egy PC-ben.

(#14) ribizly válasza Runner_fxr (#13) üzenetére


ribizly
veterán

Bizony. Pont aminap gondolkodtam el rajta, hogy mi mennyiségű energiát fektetnek játékok kinézetébe, miközben hulladék az egész, míg régebben elhittük, hogy "az a kocka egy bárány".

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#15) laceszgamer válasza Runner_fxr (#13) üzenetére


laceszgamer
addikt

Gondolom leginkább az az oka, hogy megváltoztak a piaci trendek. Régen úgy működött, hogy votl egy jó ötlet, azt 100%-ig csiszolták, aztán kiadták, és ha minden jól ment kerestek is vele szépen, most megfordult a dolog, előírják ennyi bevételnek kell lennie, szóval megtervezik a játékot, ez oké, hoz ennyit, de ha túl soknak ítélik, akkor ezt-azt kivágnak belőle hogy lehessen DLC-nek eladni, na meg lehetőleg azért a játék ne legyen túl hosszú szavatosságú mert akkor a kövi részt ki venné meg.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#16) Mengele


Mengele
tag

Hi

Ajandekba kaptam a Rage 2 Digital Deluxe -t Steamen keresztul.
Miert nem kaptam meg a deluxe csomagba tartalmazo cuccokat?
Se a Doom BFG gunt?
Se az uj elso dlc -t se?
Pedig a steam azt irja hogy a digital deluxe tartalom telepitve va.

A Helpet elore is koszonom :R

(#17) Tense


Tense
őstag

Sziasztok. Hogyan lehet visszamenni az új szigetről a másikra? Köszönöm előre is annak aki tudja :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.