Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) elithun


elithun
őstag

Kíváncsi vagyok tartják-e a decemberi megjelenést. És, ha igen milyen állapotban lesz az a játék.

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#2) dergander


dergander
addikt

Nekem már megvan egy ideje véve a Collector amire ugye kapok lehetőséget a zárt alfára , de még eddig emailt kaptam a vásárlásról. Kiváncsi leszek tartják-e a szavukat és küldenek majd egy download linket.

(#3) elithun válasza dergander (#2) üzenetére


elithun
őstag

Ha küldenek linket és lesz kedved, akkor írhatnál egy élménybeszámolót a játék korai állapotáról. :)

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#4) dergander válasza elithun (#3) üzenetére


dergander
addikt

Mindenképp! Mivel nálam nagy favorit a vadnyugat remélem lesz olyan mint a RDR széria amit nem adtak ki PC-re sajna.

(#5) wjbhbdux válasza dergander (#2) üzenetére


wjbhbdux
veterán

bedőltél Szergejnek? ez is csak egy a WarZ/Infestation/Aftermath/Shatteredskies/Nether/lastmanstanding sorban, beszedik a pénzt aztán lépnek a következőt csinálni.

/s

(#6) dergander válasza wjbhbdux (#5) üzenetére


dergander
addikt

Meglátjuk...

Nem dőltem be senkinek,bár mikor visszakérhetem a pénzem a zárt alfa alatt , mi a gond? Ha nem hozza amit kell az nekem nem fáj.

Bírom az okos embereket "bedőltél Szergejnek" Először lássunk már egy mozgó képet majd aztán ítélkezzünk.

(#7) D4M13N válasza dergander (#6) üzenetére


D4M13N
aktív tag

Van már egy rövidebb gameplay fenn youtube-on. Bár az nagyon prealpha lehet még.

(#8) Hiftu


Hiftu
senior tag

Tök jó, hogy vannak, akik vállalnak némi rizikót alfa/béta befizetésre. Nekem eddig a kész és letesztelt (review) jó játékok jöttek be. Zsákbamacska nem az én játékom.

Tessék mondani, lehet itt hazudni? - Kaszt: Decker, Faj: Troll, Működési Terület: Prohardver

(#9) dergander válasza Hiftu (#8) üzenetére


dergander
addikt

Na megjött a kicsike, a zárt alfába semmi sincs, ja de egy-két ló van felnyergelve 30 játékosra. Pisztoly van 200 lőszerrel , PVP játszik ha lelősz valakit bandita leszel.
Küldetés nincs, NPC van... egy bankos egy fegyverárus egy ruhaárus és egy kocsma, küldetés nincs így nem tudsz pénzt szerezni amiből valamit is vehetnél. A grafika nem rossz , nálam valamiért a hangal gond van, nem hallom a lépteim. Van még hova fejlődni azthittem olyan lesz mint ami a videóba volt,de nem!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.