Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) vaakuum


vaakuum
addikt

Egészen addig követtem a témát, amíg meg nem láttam a kábeleken a kis dobozokat. Sajnos azonnal realizálódott, hogy ezek a termékek valószínűleg soha nem fognak kelleni nekem. Túl sok fülesnek téptem szét a kábelét az asztal szélébe beakadó "dobozkákkal".

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#2) #06658560


#06658560
törölt tag

Ha már mobil, akkor lehetne három gombos. Alternatíva nem lehetne a jack mellé USB Type-C is?

(#3) CptAdamica


CptAdamica
veterán

Pont fejhallgatót keresek, a jelenlegi hyperx revolvert bal oldala szerintem kontakt hibás lett, torzít zene alatt. Szóval valószínű ez lesz a befutó. :)

Megyen!

(#4) TTomax


TTomax
nagyúr

Mert az esporthoz elengedhetetlen a mübőr fülpárnák használata,ahol olyan 4-5óra alatt garantáltan belerohad a füled...

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#5) Tomassy00 válasza vaakuum (#1) üzenetére


Tomassy00
senior tag

+1 sajnos.

(#6) Cifu válasza TTomax (#4) üzenetére


Cifu
nagyúr

Nekem is ez jutott az eszembe, hogy vajon milyen esportoló javasolhatta, hogy na, legyen műbőr a párna...

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#7) enginev3.0 válasza TTomax (#4) üzenetére


enginev3.0
félisten

Motiváció hogy pihentessen

Egyébként ezek a Pro-k jobbak mint a Logitech G fejhallgatók?

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#8) #04430080 válasza enginev3.0 (#7) üzenetére


#04430080
törölt tag

Most küldtem vissza egy G533 -at, 2 hónapig bírta, majd elszállt a bal oldala. Ennél már csak jobb lehet :DDD

(#9) saen válasza vaakuum (#1) üzenetére


saen
veterán

Sajnos ez az összes headsetre igaz, én még nem láttam olyat amin hiányozna ez a csodálatos feature. Nekem is állandóan figyelni kell, hogy szét ne tépjem.

(#10) goq669 válasza vaakuum (#1) üzenetére


goq669
csendes tag

Nekem Steelseries Arctis 5 van, ahol a 3 meteres kabel kozepen van a kevero igy nem akad be sehova mert nyugodtan fekszik az asztalon.

(#11) aginor válasza vaakuum (#1) üzenetére


aginor
addikt

Igazán nem akarok kötekedni, de ennek pont cserélhető a kábele, így 1. ha tönkremegy rendelsz helyette másikat, 2. már eleve veszel hozzá egy vezérlő nélküli zsinórt és azzal használod.. Problem solved. :F

Azért vagyunk a világon,hogy valahol vegyünk egy ATI Radeon-t :))) by: LADA VFTS http://www.flickr.com/photos/40852488@N03/

(#12) SidCorky válasza TTomax (#4) üzenetére


SidCorky
senior tag

Semmi :D

[ Szerkesztve ]

Ryzen 5 3600 // GTX 1660 Ti // iPhone 14 Pro // iPad Pro M2 // Nintendo Switch OLED // Fujifilm X-T30 II

(#13) ribizly


ribizly
veterán

Kísértetiesen hasonlít a Takstar Pro80-hoz, bár a párna nem teljesen oval. A többi viszont az lehet. Ha az lesz az alap, akkor legalább elindul Logitech is a helyes irányba, mégha megkésve is a többiek után (Hyperx, CoolerMaster, stb).

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#14) tibaimp válasza ribizly (#13) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Mert ez a Takstar valami bérgyártó?

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#15) Cifu válasza tibaimp (#14) üzenetére


Cifu
nagyúr

Nem egészen, van egy csomó saját neves terméke, de "nagy" gamer márkák számára OEM-ként gyárt fejhallgatókat, a HyperX Cloud is ilyen példa.

Mondjuk így belegondolva az "esportolókkal való konzultáció" azt jelenthette, hogy szerintük melyik fejhallgató volt jó. Ők bedobták a Takstar Pro80-at, a Logitech pedig megrendelte a Tekstartól, és persze a saját felárát rárakva árulja tovább...

[ Szerkesztve ]

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#16) tibaimp válasza Cifu (#15) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Köszi az infót :R
Ránézek erre a cégre és a saját termékeire is.

[ Szerkesztve ]

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#17) ribizly válasza tibaimp (#16) üzenetére


ribizly
veterán

Nem érdemes, mert amit még be lehet szerezni az is komplikált.
Viszont pl. a CM 752 egy nagyon jó Takstar Pro82 headset. ;)

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#18) tibaimp válasza ribizly (#17) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Köszi neked is ribizly! :R

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#19) nexplo


nexplo
őstag

Nekem tetszik hogy végre klasszikus a megjelenés. A gamer cuccok mostanában olcsó kínai vackoknak tűnnek. Ezek legalább klasszik dizájnban jöttek. A logi gamer headsettek mostanság elég vackok lettek és méreg drágák. Remélem ezek rácáfolnak végre. :K

Zavard össze a világot: mosolyogj hétfőn! :)

(#20) Cifu válasza nexplo (#19) üzenetére


Cifu
nagyúr

Az ugye megvan, hogy amit pár hsz.-el előbb kibeszéltünk, az pont arról szól, hogy ez is feltehetően egy kínai gyártó terméke átmatricázva...

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#21) CptAdamica válasza Cifu (#20) üzenetére


CptAdamica
veterán

Logitechet pont nem úgy ismerem, mint aki Kínai termékeket matricáz át. Attól, mert a design hasonló, biztos hogy nem átmatricázott termék.

Megyen!

(#22) enginev3.0 válasza nexplo (#19) üzenetére


enginev3.0
félisten

Kína a piac minden téren és ott szeretik a csicsát

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#23) ribizly válasza CptAdamica (#21) üzenetére


ribizly
veterán

Ne keverjük ide a szimplán "átmatricázott kínai" jelzőt akkor. Takstar egy régebbóta a piacon lévő cég / márka. Elsősorban HiFi termékeket teveznek, gyártanak. Ezeket kiadják, de nem az idők végezetéig gyártják. Vannak kiváló cuccaik (Pro80, Pro82, 2050, stb.), amelyeket feltehetően simán license-elik a gyártók és saját design (esetlegesen kis átalakítással, kiegészítőkkel) kiadják saját név alatt. Csak, hogy néhány példát említsek:
Gemeni DJ HSR-1000
Hyperx Cloud (I, II)
Cooler Master MH751/752
OMNITRONIC SHP-600
...

Szóval maradjunk annyiban, hogy ezt a rendszert elég sokan alkalmazzák már és nem véletlenül. Az már más kérdés, hogy melyik gyártó mennyire spórol és milyen anyagokat (headband, fülpárna, stb. ) használ.

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#24) CptAdamica válasza ribizly (#23) üzenetére


CptAdamica
veterán

HyperX fejhallgatókat tudtam, hogy átmatricázott, azt hiszem a Revolver volt az első saját fejlesztés. Viszont a Logitechben lévő hangszórók már az előző fejesekben is benne voltak, vagy legalábbis egy előző változatuk. Szóval onnan már, hogy van egy hangszórójuk, meg szoftverük csak egy design-t kell ráhúzni. Bár nyilván tényleg nagyon merít más gyártóktól ez a design, de én örülök neki, mert szép, nem csili-vili gamer, nem világít, nincs rajta sallang. Tesztekben nagyon dicsérik a build qualityt.

Megyen!

(#25) nexplo válasza Cifu (#20) üzenetére


nexplo
őstag

Ami nem kínai az nem is igazi. Minden ott készül. Lehet ott szépet és jót és lehet egy nagy rakás sz@art is csinálni. Nálam ez a használható normálisan kinéző darabok közé esik, amit üdvözlök. Belül lehet fos, ezt nem tudom megítélni egy cikk alapján, de kívül igenis tetszik a klasszikus fazon.

Zavard össze a világot: mosolyogj hétfőn! :)

(#26) nexplo válasza CptAdamica (#24) üzenetére


nexplo
őstag

Ugyan így látom én is. Ezek a karácsonyfa szerű 100.8-as térhangzású borzalmak nem az én világom. :K

Zavard össze a világot: mosolyogj hétfőn! :)

(#27) Cifu válasza nexplo (#25) üzenetére


Cifu
nagyúr

Akkor viszont felesleg volt a kínai szót belerakni abba a bizonyos mondatba.... ;)

[ Szerkesztve ]

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#28) vaakuum válasza aginor (#11) üzenetére


vaakuum
addikt

Legó fejes, csak vegyél hozzá ezt-azt. Túl egyszerű lenne dobozból olyat kapni, ami strapabíróé s nincs megpimpelve potenciális hibaforrással. Miért nem teszik az egyik vagy másik, esetleg mindkét kagylóra a piszkátor-elektronikát, ha már mindenképpen úgy gondolják, hogy nyomkodni kell rajta valamit? :W

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#29) nexplo válasza Cifu (#27) üzenetére


nexplo
őstag

Csak azért írtam bele , mert azért lássuk be a kínai vacak kifejezés sokszor fedi a silány termékek megnevezését :) Tudom beletehettem volna a "ami nem kínai az hamisítvány" frappáns szófordulatot is de valamiért ezt írtam bele. Tény és való hogy szuper és használhatatlan dolgok is készülnek PRC-ben de hivatkozni sokszor a silányra szoktunk :)

Zavard össze a világot: mosolyogj hétfőn! :)

(#30) CptAdamica


CptAdamica
veterán

Nem tudom, hogy valaki követi e még a topikot, de közben be is szereztem egy példányt. :D

[ Szerkesztve ]

Megyen!

(#31) ribizly válasza CptAdamica (#30) üzenetére


ribizly
veterán

Vélemény?

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#32) CptAdamica válasza ribizly (#31) üzenetére


CptAdamica
veterán

A másik fülesem egy HyperX Revolver, noha már kicsit sérült, de nekem annak a hangzásával sem volt semmi bajom. Viszont ez messze túltesz rajta. Volt G633-am anno a HyperX előtt, de azt túl halknak találtam, így le is cseréltem. Ennél is féltem, hogy halk lesz, de szerencsére nem ez a helyzet. Zenébe szerintem baromi jó, minden hangszer megfelelően hallatszik, elég dinamikus is. Egyik vájt fülű barátom szerint is rendben van. :D BF5, RE2 is szépen szólalt meg rajta. Kényelmes, szerintem baromi jól is néz ki. (Szerencsére nem világít idiótán) Anyaghasználat pedig szerintem több, mint kifogástalan, jó a tartó szütyő is, meg a plüss fülpárnák is. USB-DAC is jó, tetszik a közösségi EQ megosztás, mikrofont még nem próbáltam. Összegezve eddig maximálisan elégedett vagyok vele. :)

Megyen!

(#33) mlaszlo76


mlaszlo76
friss újonc

Sziasztok!

Remélem van itt még valaki, aki tud segíteni.

Vásároltam egy G pro x fülest, de sajnos a mikrofonját nem tudom használni.
Nem érzékeli a mikrofont a pc. Több pc-n is próbáltam, win10, win7 alatt is, sőt ps4-en is.

Érdekes, hogy az első nap működött, aztán semmi.

Valakinek hasonló probléma?

Köszi előre is!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.