Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Bibby


Bibby
addikt

Te jó ég mekkora baromság ez a 105%, és még okosan meg is magyarázzák... fájdalmas.

Ελευθερια η θανατος

(#52) Lord Sidious válasza Milán82 (#50) üzenetére


Lord Sidious
senior tag

Igy mar tiszta :)

(#53) llaszlo válasza laci_csk (#14) üzenetére


llaszlo
veterán

Talán ha nem fogalom nélkül írkálnál hülyeséget jó lenne.
[link]
[link]

Tehát kb egál. Hol van az a 25% amiről fentebb írkáltál??? Ja, hogy sehol! Értem.

[ Szerkesztve ]

(#54) Remekelek28 válasza Bibby (#51) üzenetére


Remekelek28
őstag

Kb ilyesmi? :)
A rendőr matematikát tanul, egy nap sugárzó arccal jön haza, és a feleségéhez fordul: - Asszony, a matematika csodálatos! Mit szólsz ahhoz, hogy: 5-7+2=0! - ??!! - Elmondom még egyszer! 5-7+2=0! Hát nem csodálatos? - Nem értem - mondja az asszony, - de mondj egy példát. - Figyelj asszony! Megy egy busz a végállomás felé. 5 utas utazik rajta. A végállomáson leszállnak 7-en. Hát persze hogy fel kell szállnia 2 embernek, hogy üres legyen az a rohadt busz!

(#55) laci_csk válasza llaszlo (#53) üzenetére


laci_csk
senior tag

Te osszehasonlitod az S5-ot a 6S-sel, szoval a szezont a fazonnal? Tavalyit a tavalyelottivel, okos. Az ifon mennyi szerinted 200 vagy 250 amit belinkeltel? Vagy ki hogy akarja.
Hasonlitsd a 6-ot a 6-ossal, nem igy kellene?

[ Szerkesztve ]

Xperia XZ3

(#56) Lirion válasza laci_csk (#55) üzenetére


Lirion
addikt

Az s6 és i6 is 2014-es modell, így korrekt az összehasonlítás is.

(#57) laci_csk válasza Lirion (#56) üzenetére


laci_csk
senior tag

valamit nem olvastal jol, vagy nem nekem akartad irni, vagy lehet en irtam gorben a szamokat. Olvastad az utolso sort amit irtam, egy sorral folotted? maskulomben ugyis mindegy.

[ Szerkesztve ]

Xperia XZ3

(#58) alkatraz3000 válasza Lirion (#56) üzenetére


alkatraz3000
senior tag

Az s6 2015, az iPhone 6 2014.

"Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

(#59) Lirion válasza laci_csk (#57) üzenetére


Lirion
addikt

Félre ütöttem, s5-t akartam írni, mivel llaszlo is azt hasonlította az i6-hoz. S6-t a i6s-hez kell hasonlítani, mivel azok a aktuális csúcsmodellek.

[ Szerkesztve ]

(#60) llaszlo válasza laci_csk (#55) üzenetére


llaszlo
veterán

Te okoskodtál ezzel. Te linkelted be, hogy az S5 mennyivel olcsóbb, mint az iPhone. Akkor mi vaaaan??
Talán ha nem te beszélnél hülyeséget és még linkelted is!!
Ráadásul ugyanazt a két évi modellt linkeltem, mert a 6 is és az S5 is 2014-es. De ezt is leírták már neked.
Hiába görcsölsz itt. Az Apple jóval több készüléket ad el a prémium kategóriában, mint a samu. Ennyire egyszerű ezért jóval nagyobb a profitja is. A samu inkább az olcsóbb modellekből ad el jóval többet amin nyilván jóval kisebb a profit is. Semmi ördöngősség nincs ebben csak kereskedelem és ezek pusztán a számok.

De tessék itt van, mindkettő az i6 és az S6. Vagyis a 263 USD vs 290 USD. Hol van a 25%-os különbség??? Ja, hogy ismét sehol LOL Ráadásul itt a drágább Edge modellt írják le.
[link]

[ Szerkesztve ]

(#61) Lord Sidious válasza llaszlo (#60) üzenetére


Lord Sidious
senior tag

+1 nem beszelve az A9 SoC ar/ertek aranyarol a Snapi 810 vagy exynos-al szemben. A Snapi 820 pariba van az A9-el tobb mint fel ev utan :) (2015 okt vs 2016 febr vege) es lassan itt az A10 :D (Snapi 810 v3.1-el szunt meg a melegedes gate ;) ) lehet szapulni az Apple-t az Error 53-hoz valo "hivatalos" hozzaalas miatt vagy az AirDrop miatt, de ha valami tenylegesen fentallo jogos hiba van, a szerviz support nagyon jol teszi a dolgat [meg akkor is, ha valami bagatel "hiba, illesztesi gond vagy melegedes ill. akku panasz miatt viszel vissza egy gari lejarta kozeli eszkozt] (az uzleti policy-t felreteve es azt is hogy, refourbished keszuleket adnak)

[ Szerkesztve ]

(#62) iNfAntRy


iNfAntRy
senior tag

Meg tudná valaki írni privátban aki emlékszik arra milyen hülyeségeket írt Aron1988 kolléga? sajnos lemaradtam róla, mert már törölték, pedig érdekelne, mert mindig jókat nevetek én is a kommentjein :D

Témához szólva: ahogy páran utaltak rá, szerintem is azért van a nagy különbség a profitban, mert az apple csak drága telefonokat ad el, míg a samsung rengeteg olcsót (pl core prime, grand prime, j1,j5 , stb). Ezekből nem termelődik annyi profit.
Pl amíg Samsung elad 10 db grand prime-ot 500.000 forintért, ugyanezt a pénzt apple behozza 2-3 iphone eladásával..

Galaxy Tab 4, Galaxy A20e, Galaxy S20FE

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.