Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#13) MartOOn


MartOOn
addikt

Azert valaki magyarazza el nekem hogy hogyan lehet ekkora különbség az apple es a samsung között?

En ezeket szurtem le, lehet tevesen

A samsung tobb telot ad el
Az araik kb egyformak
Megis az apple 91% vs samsung 14% a nyereseg?

Tehat kb ugyanolyan aron kevesebb ertekesitessel hogyan lehet ennyivel tobb nyereseget osszehozni figyelembe veve hogy az Apple termekek sem ujrahasznositott budipapirbol vannak?

Marketing es fejlesztés gondolom mindket oldalon van. (trollok kimeljenek hogy ki honnan mit lop vagy miert nem fizet licenc díjat)

Tehat engem komolyan erdekelne egy valoban hozzaerto valasza, nem topik-vandammokra vagyok kivancsi, hogy ez megis hogyan. Elhiszem csak szeretnem megerteni.

Koszi.

Szerk: esetleg samsung az also kategoriat bukoban arulja es a felso nem hoz annyit hogy ezt kiegyenlitse? Tobbet költ marketingre? Hisz apple csak bejelenti h jon a kov gen es már boritekolhat sok millio eladast mig samunak ez csak az S-szeriara es max a note-okra igaz a tobbit erosen reklámozni kell.

[ Szerkesztve ]

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.