Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) erkxt


erkxt
tag

Az első jöhet. Nagyon bejövős, de az ára...

(#2) #06658560 válasza erkxt (#1) üzenetére


#06658560
törölt tag

Olcsóbb, mint az USA-ban.

(#3) jedis válasza erkxt (#1) üzenetére


jedis
senior tag

Hát szerintem meg a második is "besztbáj", mivel per pillanat szinte ugyan ilyen paraméterekkel bíró legolcsóbb 34-es kerül ennyibe, csak FreeSync nélkül :D ,

Ha az autópályán haladván, egyszer csak vészjósló mennydörgést hallasz magad mögött, és hátratekintvén egy nagy feketeség közelít feléd ezerrel, ne hidd azt hogy egy viharfelhő vett üldözőbe !

(#4) Morph76 válasza jedis (#3) üzenetére


Morph76
aktív tag

Csak hát az a fránya felbontás lehetne uhd már ilyen méretben..

(#5) jedis válasza Morph76 (#4) üzenetére


jedis
senior tag

És milyen vassal hajtanád meg, hogy nyomjon is annyi fps-t, ami a freesync tartományban tartja ( 40-60FPS ) ? :D

Ha az autópályán haladván, egyszer csak vészjósló mennydörgést hallasz magad mögött, és hátratekintvén egy nagy feketeség közelít feléd ezerrel, ne hidd azt hogy egy viharfelhő vett üldözőbe !

(#6) Morph76 válasza jedis (#5) üzenetére


Morph76
aktív tag

Arról nem volt szó kérem szépen!! :DDD

(#7) ΞΔGLΞ


ΞΔGLΞ
nagyúr

Nem volna semmi gond ezekkel, ha feketének kinéző szürke nem világítana az arcomba. Sötétebb helyeken alkalmatlan filmnézésre, játékra. Bár, akit ez nem zavar, annak jó választás, én bánom, hogy vettem ilyet.

(#8) erkxt válasza #06658560 (#2) üzenetére


erkxt
tag

A pénztárcámhoz mérten. :D

(#9) AGE-T


AGE-T
senior tag

A nagy nagyon sexi. Kíváncsi vagyok milyen lehet élőben a képe. Jelenleg is IPS paneles kijelzőm van, ha annak a szintjét megüti, ekkorában már szerelem :P

For SALE: http://bit.ly/1aepGxI

(#10) JasL


JasL
senior tag

Nekem 34UM95P van, 3440x1440, nem hajlított. A felbontásról annyit, hogy 1-2 hétig elég, utána már ez is kicsi :) Játszani ekkora felbontáson mindent már csak GTX 980Ti-vel lehet, tehát jó félmillát költhet az arra, aki be akarja teríteni a látóterét minőségi játékkal. Ja, és akkor még nem vettél gépet :)

(#11) ΞΔGLΞ válasza JasL (#10) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Nekem is az van és, mint írtam utálom a szürkésfeketéjét!

(#12) JasL válasza ΞΔGLΞ (#11) üzenetére


JasL
senior tag

Én 20%-os fényerővel és 15%-os kontraszttal használom :) kb a fehér a szürke :) sokat kell néznem, igy nem fárasztó. Mondjuk nem vagyok fotonofil az tény.

[ Szerkesztve ]

(#13) Soulles válasza ΞΔGLΞ (#11) üzenetére


Soulles
tag

Ha ennyire utálod, van alternatíva.
S34E790C. A ~3000:1 VA csak megfelelne igényeidnek.

(#14) ΞΔGLΞ válasza Soulles (#13) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Igen, már tervben van, de nem ez, hanem 21:9-es Dell, ott volt a fekete szinte már korom. Ez meg egyébként is ívelt.

(#15) Soulles válasza ΞΔGLΞ (#14) üzenetére


Soulles
tag

Így igaz, a Samu curved.
Melyik DELL-re gondolsz? Tudtommal 21:9 UW csak egy van, mégpedig az U3415W, mely ugyancsak curved és LG IPS panelt használ. Szólok, hogy 1000:1 nél jobb teljesítményt ne várj el tőle (kalibráltan).
A napokban küldtem vissza szervizbe a túl erős bleed miatt az egyik sarokban. A "fekete" meg itt se fekete, közel se...

(#16) ΞΔGLΞ válasza Soulles (#15) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Jah igen nem írtam a lényeget, úgy van betervezve, hogy 3 db 29-es lesz megvéve a síkból természetesen.
A lényeg az, hogy hosszan kint legyen a szerkesztőprogram és emiatt ne kelljen az elejére lépkednem, hanem belássam az egészet:-)

[ Szerkesztve ]

(#17) Ed_007 válasza ΞΔGLΞ (#16) üzenetére


Ed_007
aktív tag

Milyen kártyával, procival tervezed hajtani?

(#18) ΞΔGLΞ válasza Ed_007 (#17) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Az adatlapomon olvasható.

[ Szerkesztve ]

(#19) Ed_007 válasza ΞΔGLΞ (#18) üzenetére


Ed_007
aktív tag

Brutál... :C :C

(#20) ΞΔGLΞ válasza Ed_007 (#19) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Kösz, sajnos menthetetlenül az egyik legnagyobb és költséges buziságom az autók mellett a PC...
Ha a párom tudná, hogy mibe fájt ez a konfig, nekem kampec lenne már rég...

(#21) SzAndras00


SzAndras00
csendes tag

Sziasztok!
A második monitort irodai, néha fotóboltos munkára milyen videókártyával érdemes használni? Játszani kb 5 éve nem játszottam.
Köszi előre is...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.