Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) AxBattler


AxBattler
félisten

Ez kimondottan a "szép-szép, de otthonra nem kéne" kategória... max. kiállításokon, eSport event-eken tudom elképzelni.

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 ......................................................................................................................

(#2) BlindMind válasza AxBattler (#1) üzenetére


BlindMind
tag

Illetve lelkes MOD-erek játékszere lehet az alapból is "picit" extrém megjelenés miatt. Azért az árát kíváncsian várom...

ASUS Crosshair V Formula Z FX990, BIOS Mod with Samsung EVO960 M2 SSD + FX8350 , NOCTUA NH-D15, 4x4GB DDR3 G.SKill Ripjaw Z 2400MHz C10, ASUS GTX 1060 6GB, Seasonic F. Platinum 650PX , SilverStone Temjin SST-TJ11

(#3) SnoozyBird


SnoozyBird
csendes tag

Kár, hogy a Cougar már ellőtte egy éve, és azóta is kapható:

"Brute force will prevail as brute force does tend to prevail when applied in appropriate quantities"

(#4) LK


LK
addikt

Porvédelemből csillagos ötös! :DDD

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#5) SunMount3r


SunMount3r
nagyúr

Biztos jó ez a Mad Catz ház... :D Súlyozni is lehet? (Bár kár, hogy nekem nem annyira tetszik.)

[ Szerkesztve ]

(#6) snorbiii válasza LK (#4) üzenetére


snorbiii
csendes tag

> Porvédelemből csillagos ötös! :DDD

Pont erre gondoltam!

Nálam nyúlszőrrel is megtelne 1 nap alatt :\
(A mostani házak - hála a szűrőknek - egész jól bírja :) )

(#7) LK válasza snorbiii (#6) üzenetére


LK
addikt

Cserébe viszont ez sosem fog túlmelegedni :) Gurulós kerékkel kéne ezeket gyártani, hogy könnyen ki lehessen gurítani a kertbe, vagy a folyosóra por és a bogármaradványok kifújáskor.

[ Szerkesztve ]

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#8) KillHates válasza BlindMind (#2) üzenetére


KillHates
nagyúr

" Azért az árát kíváncsian várom..."
Azt én is várnám, főleg a bankszámlámra! :D :D
Ezek a kuckók biztos bitang drágák!

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#9) Jesus_Shaves válasza KillHates (#8) üzenetére


Jesus_Shaves
aktív tag

Olyan ez, mint a női ruhák: minél nyitottabb, minél kevesebb benne az anyag, annál drágább :DD

(#10) F e Z o válasza BlindMind (#2) üzenetére


F e Z o
veterán

Ha a Cougar 70k+, akkor nyilván ez is..
A 7 éves Antec Lanboy Air blue is 50k+ volt nyitóáron, igaz én feléért vettem használtan...

H2O über alles!

(#11) hemaka válasza AxBattler (#1) üzenetére


hemaka
nagyúr

Nekem is pont ez jutott eszembe. :)

(#12) Duddi válasza SnoozyBird (#3) üzenetére


Duddi
aktív tag

Ez az új ház nem hátra hanem előre dől :D

(#13) SnoozyBird válasza Duddi (#12) üzenetére


SnoozyBird
csendes tag

:Y valóban

"Brute force will prevail as brute force does tend to prevail when applied in appropriate quantities"

(#14) KillHates válasza Jesus_Shaves (#9) üzenetére


KillHates
nagyúr

Ott a pont! :D

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#15) Juliuska válasza Duddi (#12) üzenetére


Juliuska
senior tag

ajjaj...akkor ez az újítás tuti +10k ;]

Élj úgy minden nap, mintha az lenne az utolsó, mert egyszer TÉNYLEG az lesz...

(#16) exedoc


exedoc
senior tag

Zergébét vüszi? :D

(#17) GodGamer5


GodGamer5
addikt

Elképesztően szép, de tutira irgalmatlanul magas áron fog menni.

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#18) tibaimp


tibaimp
nagyúr

Ez így nem való semmi, max porfogónak....

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#19) b.


b.
félisten

tippre szerintem egy guriga.

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#20) F e Z o válasza b. (#19) üzenetére


F e Z o
veterán

1.000.000 Ft? :(

H2O über alles!

(#21) mepet


mepet
addikt

Nem ezt a dizájnt vártam volna az Antectől...

(#22) b. válasza F e Z o (#20) üzenetére


b.
félisten

ja nem bocsi. 100.000 Ft-ra gondoltam. A 2015 - ben Computexen kirakott házuk 500 dodó volt.

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#23) Pécsi gyerek válasza Jesus_Shaves (#9) üzenetére


Pécsi gyerek
addikt

:C :K :DD

Gigabyte b360 hd3+i5 8400+4×4 gb ddr4 2400 mhz+fsp 460 80+Gtx 1060 6 Gb +zalman z1 neo

(#24) Amerigo57


Amerigo57
őstag

" A bandzsítva a Cougar Conquer vonalaira emlékeztető ház edzett üveggel "

A Cougar Conquer még valahogy kinéz , de ez kimondottan ronda számítógépház.

(#25) Rickenstein


Rickenstein
senior tag

A gyártók manapság követhetnék a felhasználók igényeit és készíthetnének olyan házat, ami beleillik pl. a nappali vagy a dolgozó szoba dizájnjába. Ez a ház pl. k.ra nem illik sehova. Jól néz ki meg minden, de egyszerűen nem passzol a bútorzathoz.

PS C:\>_

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.