Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Lacek89


Lacek89
tag

Végre. Régóta várok már egy posztapokaliptikus játékot Dunia engine-nel.

(#2) [CsuCsu]


[CsuCsu]
őstag

Nekem az lenne a hir, ha nem keszulne. Futoszalagszeruen jon ez mar.

(#3) rottenbull


rottenbull
senior tag

Minel hamarabb annal jobb.

(#4) #04430080 válasza [CsuCsu] (#2) üzenetére


#04430080
törölt tag

Nem tart sokból összedobni egy új részt :DD

(#5) Rodi 4.80


Rodi 4.80
senior tag

Ez simán lehet az 5. rész folytatása. Tök jó lenne egy Primal szerű FC. Csak ne egy olyan préri-lövölde legyen mint az 5. vagy a GR Wildlands, hogy 10 métert nem lehet menni anélkül, hogy rád ne lőne valaki.

[ Szerkesztve ]

(#6) oriic válasza Rodi 4.80 (#5) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Sanszos egyébként hogy a nuke ending után folytatódik majd ez. (ezért gondolom hogy esetleg spinoff lesz)

Live-Die-Respawn

(#7) mike1334


mike1334
veterán

Kemény lenne, ha átvennék a posztapok stílusban a vezetést a Fallouttól. Kár, hogy az FC széria nem nagyon követi a beszélgetős rpg vonalat..

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#8) Fred23


Fred23
nagyúr

Várós, még jó is lehet!

(#9) v.e.s.


v.e.s.
csendes tag

Épp tegnap fejeztem be az ötödik részt,holnap pedig meghozza a Télapó az új rész bejelentését,ráadásul apokaliptikus köntösben. :DD

(#10) D.Va


D.Va
senior tag

Hát nálam még mindig a Far Cry 1 az etalon. Anno nem csak kiemelkedő grafikája volt, és úttörő a hatalmas nyílt világgal, a többi játékhoz képest, de a bugyuta sztori ellenére a hangulata és a poénos szarkasztikus párbeszédei (sokszor amiket távcsövön keresztül lehetett hallani az ellenfél katonáitól) egyszerűen zseniálissá tették a játékot... [link]

2-3 évente mindig előveszem a legelső részt... :))
Anno milyen tátott szájjal néztük ezt... [link]

(#11) Zsoxx


Zsoxx
senior tag

Szerintem ez csak egy DLC lesz.

(#12) Latza


Latza
aktív tag

Most őszintén. Mire lehet lövöldözni atomvillanás után egy nyílpuskából kilőtt fűrészlappal? Csak nem zombikra...? Költői kérdés volt... :(

Mindenütt jó, de mindig elzavarnak.

(#13) Ragnar_ válasza D.Va (#10) üzenetére


Ragnar_
addikt

Na igen, olyan fizika mint a FC-ban volt, az idén megjelent CoD-ban nincs... :)

[ Szerkesztve ]

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

(#14) energy4ever


energy4ever
addikt

A Far Cry Primal, es a Far Cry Blood Dragon sem DLC lett vegul.

(#12) Latza:
A Rage-ben, vagy a Falloutban "Zombikra" lovoldozol? :)

(#15) k-adi


k-adi
nagyúr

persze nem egy újabb splinter cell vagy prince of persia.... neeeem.... egy újabb fc klón... ez inkább dlc lehetne....tekintve az 5. nuke ending-jét jól meglovagolják... kíváncsi vagyok mikor dobnak bele battleroyal modot is.. :U

Legalább remélem az ac és gr is pihenni fog egy ideig most.

(#16) wolfman válasza k-adi (#15) üzenetére


wolfman
veterán

Sajnos szerintem nem fog. Ahogyan a BF széria se. Kész van a motor, picike foltozás és mehet is a futózalagra. Szerintem gusztustalanul lelketlen és kreativitásellenes, de amíg van bevétel, van folytatás is.

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#17) Wesder


Wesder
félisten

Hajam eldobtam az 5 endigektől :C Ha DLC ha Spin off ide vele. :))

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#18) hajbel


hajbel
addikt

Gyorsan jön, a moslék ötödik rész után egy újabb megerőszakolása a franchisenak. Hajbrá Ubi! :)

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#19) proci985 válasza oriic (#6) üzenetére


proci985
MODERÁTOR

mivel az az ending a jatekostol (meg hope countrytol fuggetlen), igy sanszos.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#20) Fitzgerald válasza D.Va (#10) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Ja az első rész irgalmatlanul jól nézett ki a maga idejében, annál a résznél amikor az elején kiérsz a szabadba mindenki letette a haját. Amúgy meg abban a játékban éltem meg először azt, hogy az AI árkon-bokron át üldözött hosszú ideig a mapon keresztül járműben, illetve gyalogosan is. És nem azért mert átlátott a tereptárgyakon, hanem volt valami "situation awareness" rutinja vagy mi a rák. Ha elbújtál, akkor kerestek, egymásnak óbégattak hogy éppen mi történik. Volt egy hangulata. A sztori mondjuk tényleg elég lol volt, meg a szörnyek is idiótán néztek ki, de akkoriban ezek tökre nem izgattak senkit.

[ Szerkesztve ]

(#21) laceszgamer


laceszgamer
addikt

Első dolog ami beugrott a video alapján Terminátor 3 utolsó képkockái... :D

Amúgy alapnak jó lehet az atomháború utáni világ kérdés, hogy képzelik el pontosan, ha 99%-ban sivatag lesz minden az annyira már nem bejövős, de valami kicsit " élőbb " világgal egész jó alap lenne :)

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#22) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

Nem kéne erōltetni :D

Life, Uh, Finds A Way

(#23) oriic válasza proci985 (#19) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Emlékeim szerint a bad engindben nincsenek atomok.

Live-Die-Respawn

(#24) Jhonny06 válasza Lacek89 (#1) üzenetére


Jhonny06
veterán

A posztapokaliptikus/zombis téma már a leginkább lerágott csont,1000+1 film/játék/etc. megjelent belőle és már nagyon elcsépelt hatást kelt.

(#25) laceszgamer válasza Jhonny06 (#24) üzenetére


laceszgamer
addikt

De ettől függetlenül azért lehet jót is kihozni a dologból, de igaz 10-ből 9 próbálkozás általában a felejthető kategóriába kerül azonnal.

Ott vannak jó példáknak a Metro széria a Dying Light, Dead by Daylight.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#26) .LnB válasza k-adi (#15) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ne várj battleroyal-t, ahhoz nem elég ha csak a textúrákat cserélik le. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#27) laceszgamer válasza k-adi (#15) üzenetére


laceszgamer
addikt

AC-vel szerintem nincs különösebb gond most, PoP-hoz meg akkor nyúljanak, ha nem akarnak megint rajzfilmes környezetet vagy amolyan " Tescos " rebootot összehozni mint az utolsó.

Vegyék alapul a WW-t, nem a semmiért tartják azt a legjobbnak a TSoT trilogiából.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#28) Juhaszatti válasza Jhonny06 (#24) üzenetére


Juhaszatti
addikt

Volt a Mad Max óta jó, posztapokaliptikus, multiplatform, single játék? Én nem emlékszem, pedig már az is 3 éves. Persze lehet hogy elsiklottam valami felett.

(#29) melega válasza wolfman (#16) üzenetére


melega
őstag

Éppen ez a baj. A 3. része toronymagasan a legjobb a sorozatnak, a 4. rész egy fokkal gyengébb.

Már az 5. sem tetszett, és sorozatgyártásba kapcsol át mint az AC ezért nem is fog érdekelni már a Far Cry.Már a hányinger kerülget a sok rókabőrtől.

[ Szerkesztve ]

(#30) utomi


utomi
senior tag

Nagyon várós. Nem is értem páran minek jönnek ide fanyalogni. Ha nem érdekel vagy nem tetszik a játék nem játszol vele. A Far Cry 5 is nagyon rendben volt, kivéve a nehézséget mert azt nyugodtan lehetne feljebb tolni. Egyébként is kíváncsi vagyok, hogy mi lesz az FC5 Ending után. DLC is lehetne de abból már volt három, szóval szerintem ez inkább rendes folytatás lesz de majd kiderül.

(#31) Gery9112 válasza laceszgamer (#27) üzenetére


Gery9112
őstag

Az nem mostanában lesz, az Ubinak évek óta csak toronyszinkronizálós, területfoglalós családgyilkos Zs kategóriás sztori jön össze open world környezetben. A Beyond Good and Evil 2-től is tartok pont ezért. Talán a Valiant Hearts meg a Rayman Legends volt az utolsó igazán értékelhető játékuk, ami más volt mint a többi open world címük.

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#32) syberia


syberia
veterán

Far Cry 2 sokkal realisztikusabb volt. Nekem a nagy kedvenc az első rész, de a FC3 is nagyon ott volt a szeren hangulatban és grafikában is. Sőt még a 4. rész is eléggé beszippantott, már csak a Primal-t kéne kitoljam. :D

https://howbad.info/

(#33) negyven2 válasza oriic (#23) üzenetére


negyven2
veterán

Valószínűleg azért mert ott még azelőtt vége a játéknak mielőtt megtörténne a bombázás. Amúgy mikor végigvitten, pont azt vártam kicsit, hogy akkor most majd a leatomozott pusztában is lehet majd menni. De akkor úgy néz ki, hogy külön játék lesz (vagy DLC)

“The Wasteland’s got its own Golden Rule: Thou shalt get sidetracked by bullshit every goddamn time.”

(#34) XuChi


XuChi
addikt

És igen, egy újabb UBI moslék..yeeeesss :C

(#35) Silenzio válasza Jhonny06 (#24) üzenetére


Silenzio
addikt

Az irodalomban talán, de filmben nagyon kevés a jó alkotás a MM, MM2 és MM4-et leszámítva. Mi van még? Halálhozó 3000? :D

És mi van játékban? Nem szeretem a Becseda Fallout-játékait, lelketlen szemétnek tartom mind a New Vegast kivéve. A Mad Maxtől is többet vártam, a felénél már nem mutatott újat és maxra volt fejlesztve... Max. A Rage pedig számomra egyenesen egy rakás szar volt. A Wasteland 2 nem volt rossz, sőt, de az is már 4 éves. Úgyhogy jöjjön csak.

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#36) .LnB válasza Silenzio (#35) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

The Road, Snowpiercer.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#37) Chapel válasza XuChi (#34) üzenetére


Chapel
addikt

Moslék?

Teljesen korrekt látványvilág és járműfizika, 1. rész óta csak javul, én spec szeretem őket, idővel elő-előveszem egy újabb kijátszásra. Nincs megkötve a kezed a legtöbb esetben, repetitív, ez igaz, de még igy is izgalmasabb/látványosabb a sandbox világ mint más (persze nem Gta szintű, de nem is várja ezt senki).
2.3.4.5 rész sztem teljesen rendben (1-2 buggal találkoztam amik nem vertek a földhöz; a 2. részben lévő map mérete, látványa eső, tűz fegyver hiba sokat dobott) a Primal pedig kellemes színfolt volt a tucat fps tengerben.

Értem én, nem mindenki levese, de hogy moslék..?

Elképzelni sem tudod mi lehet a közepes vagy top kategória Nálad ez alapján.

[ Szerkesztve ]

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#38) laceszgamer válasza Gery9112 (#31) üzenetére


laceszgamer
addikt

Na ez igaz, hogy nagyon ráálltak erre a " gerincre ", mondjuk így belegondolva jobb is addig, hogy nem lesz új PoP mert abból is létrehoznának egy hasonló open world címet, az nagyon nem állna jól neki.

Egy új BiA is jó lenne, de az sem valószínű, hogy manapság lesz, ha még egyáltalán náluk vannak a jogok. Valiant Hearts-ból viszont tényleg jöhetne egy folytatás, az tényleg nagyon jó kis játék volt, akár új történettel, vagy valahogy folytatni az elsőt, csak gondolom ott hiába kapott jó értékeléseket, nagyon rétegjáték volt, és a bevételek elmaradtak attól ami ahhoz kéne, hogy folytassák.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#39) proci985 válasza negyven2 (#33) üzenetére


proci985
MODERÁTOR

igen, a walk away napokkal / hetekkel elobb vegzodik, az only you pedig par perccel korabban.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#40) MageRG válasza Silenzio (#35) üzenetére


MageRG
addikt

Post-apoc, klasszikus film? Tessék (a Fallout készítőit is ihlette).
Vagy a Logan futása. De tágabb értelemben az 1968-as Majmok bolygója is az.

Lehet még csemegézni, nem csak rosszak vannak.

"What is bravery, without a dash of recklessness!"

(#41) ScomComputer


ScomComputer
veterán

Jöhet itt szász meg ezer is azt a "filinget" amit az első rész hozott soha nem fogja visszaadni.... :(

(#42) laceszgamer válasza ScomComputer (#41) üzenetére


laceszgamer
addikt

A 3 azért közel volt hozzá. :D

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#43) atike


atike
nagyúr

Hátha jó lesz végre megint... :)

(#44) ScomComputer válasza laceszgamer (#42) üzenetére


ScomComputer
veterán

Igen ez így van,nekem is az jött be a legjobban... :K

(#45) syberia válasza laceszgamer (#42) üzenetére


syberia
veterán

:K

[ Szerkesztve ]

https://howbad.info/

(#46) k-adi válasza utomi (#30) üzenetére


k-adi
nagyúr

Nem is értem páran minek jönnek ide fanyalogni. Ha nem érdekel vagy nem tetszik a játék nem játszol vele

Na igen, alapvetően ez lenne a megoldás... kivéve ha egy nagy cég erre pocsékolja az erőforrásait (meg a többi rókabőrre, pl. AC, WDogs, stb.), mert ebben az esetben egy új érdekes IP-től esünk el egy ismert rókabőr miatt.

Alapból sem szép a rókabőr a játékiparban, de amikor egy nagy cég teszi ezt aminek lenne erőforrása egy más újat alkotni akkor duplán szégyen.

(#47) ScomComputer válasza k-adi (#46) üzenetére


ScomComputer
veterán

(#48) Chapel válasza k-adi (#46) üzenetére


Chapel
addikt

Nem nonprofit cégek ezek. 100 vezetőből 99 inkább a biztos fixre megy sem mint kockáztat.
Nem védeni akarom, de ilyen az üzleti élet ha pénzügyi szempontból nézem - és hát mi más lenne az ő érdekük akkor elég egyértelmű döntés. Ha az én zsebemben lévő milliókról lenne szó én szívesen kockáztatnék és kipróbálnék valami újat időről időre, de ott ül a részvénytulajdonos testület, azok meg ált nem éppen a merészségről ismertek; főleg ha ott van kézben a tuti fix bevételes rókabőr n+1.

Számomra az abszolút meglepő volt hogy pl a Primal-el elő mertek jönni; egy Far Cry sorozat mellett ez igenis extrának számít - igen ua a motor és játékelemek, de ma is szemkápráztató és kellően változatos a táj ezt meg kell adni neki.
Nem mondom, hogy ne lehetett volna jobb, de én spec már annak is örültem hogy lett. Élveztem.

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#49) laceszgamer válasza k-adi (#46) üzenetére


laceszgamer
addikt

Az sem garantalt h egy új IP jó lesz.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#50) VágniValó válasza XuChi (#34) üzenetére


VágniValó
addikt

Nálad mi a TOP 3 játék az elmúlt 5 évből? Csak úgy érdekelne, és nem, nem vagyok Far Cry fanboy.

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.