Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #09990144


#09990144
törölt tag

Az animét a grand magic games történetig néztem, ott kicsit besokalltam tőle, és parkolópályára került :D Kíváncsi vagyok, mennyire lesz a játék rpg.

(#2) oriic válasza #09990144 (#1) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Pedig a mostani Zeref arc elegge jo, csak mar a vegtelensegig huzzak. Alig varom hogy mikor jelentik be a 100 eves kuldetes anime verziojat. :D

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#3) Deck


Deck
titán

Fary Tail? RPG? PS4? Igeeeeeeeen :P

Oriic: Anime és jó és a magát is végig olvastam már :P

[ Szerkesztve ]

PS5

(#4) rdt89


rdt89
addikt

Nagyon várós a játék , de remélem nem fullad unalomba, mint tette azt az anime.

(#5) myckey válasza oriic (#2) üzenetére


myckey
veterán

Jaja, eléggé adja !

Sztm annyira nincs elhúzva.
Rendre 2 és 3 fejezetet dolgoznak fel a mangából, részenként.

Darálják eléggé. Érdekes is, bár nem árt, ha az ember az elejétől követi a szériát, máskülönben rendesen fogja a fejét.
Szép összefüggőre csinálták meg az egészet.

A játék érdekes lehet, akárcsak a Fairy Tail világa.
A Zene meg EPIC !!!! Abszolút! Nagyon eltalálták az animeben is. Kva jó :C :Y :DD

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#6) RIC5I


RIC5I
tag

ELŐRENDELÉST AKAROK MOST !!!!!!! :Y :Y :Y :Y

Hatékonyság nem tetszés kérdése.

(#7) saelin


saelin
veterán

Youtube-on láttam a trailer képet, de nem kezdtem el nézni mert azt hittem valami verekedős vacak megint. Az itteni kommentek hívták fel rá a figyelmem, hogy ez rpg... Majd nézek otthon egy trailer-t.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#8) myckie2 válasza oriic (#2) üzenetére


myckie2
őstag

Szerintem borzasztó ez a Zeref arc. Rettentő erőltetett gagyi az egész. Számomra a legrosszabb Arc-ok egyike, a fillereken kívül.

(#9) myckey válasza myckie2 (#8) üzenetére


myckey
veterán

Pedig nagyon is jól felépítették az egészet, a kezdetektől.
Így aztán minden, csak nem erőltetett.
Ez a végjáték.

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#10) myckie2 válasza myckey (#9) üzenetére


myckie2
őstag

Spoiler!

Az, hogy hirtelen kiderült, az arc elején, hogy bumm van egy másik kontinens, amiről eddig sose hallottunk és ott van 12 személy akik erősebbek, mint Ishgar 4 istene az már nálam elég rossz indítás volt. Utána a Spriggan 12-t - akiknek legalább a fele durván erőltetett, összecsapott karakter volt - persze le is győzték, attól függetlenül, hogy August egy másodperc alatt szétcsapta a top 3 saint wizardot. (A Spriggan 12 együtt egy másodperc alatt bedarálhatta volna Ishgárt, de ugye abba, hol az izgalom és inkább elhúzták azzal a storyt, hogy egyesével küldték ki őket. Persze ezzel nem is lett volna a baj, ha élvezetesek lettek volna a harcok, de sajnos nem voltak azok) De ez csak egy picike szelete annak, ami nem tetszett az Arc-ban. Never ending animéknél úgy látom, hogy a lezárás megírása a legnehezebb és eddig egytől egyig el is volt rontva. (kivéve Bleach, mert azt hamarabb elkaszálták)

[ Szerkesztve ]

(#11) myckey válasza myckie2 (#10) üzenetére


myckey
veterán

Spoiler!
Ishgar 4 istene, már egy ideje inkább csak "hivatalból" volt érdekes, mintsem tényleges harci kapacitás miatt.
Lehetett már bőven sejteni, hogy itt nem ők lesznek a fő attrakció ( pláne hogy aztán miféle karakter csatlakozott hozzájuk ). De még nem derült ki minden róluk...tehát a sztoriból még kihoztak valamennyit.
A springan 12 karaktereiben még valóban lett volna fantázia, de még így is kaptak elég teret mikor csatákra került a sor, ahhoz képest, hogy mennyien vannak. Jó pár szereplőt pedig ötletesen beleszőttek a történetbe, és érdekes módon sikerült felülkerekedni rajtuk ( annak ellenére, hogy valóban OP skilleket kaptak ).
De hát ízlések és pofonok....szubjektív a dolog.
A neverending shonen/anime kapcsán pedig ismételten erősen szubjektív amit írsz.

Neked így, nekem úgy.
Szerencsére.

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.