Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) dfdfdf


dfdfdf
őstag

akarom most :DDD

(#2) errorcode06


errorcode06
őstag

Biztosan sokan vártak már egy ilyen bejelentésre, köztük én is :)

"Well, Blizzard is dead. It is a corpse being puppeteered by Activision and Bobby Kotick" DesignerDave

(#3) Manbal


Manbal
senior tag

Végre!!! Imádtam anno! :C :)

(#4) Recon666


Recon666
Közösségépítő

Várom! :K

(#5) _AnTi_


_AnTi_
tag

Végre! Remélem pöpec lesz! Légyszi írjátok meg a várható megjelenést is, ha lehet majd tudni! Köszi!

Szép vagyok és okos, ügyes és aranyos...

(#6) errorcode06 válasza _AnTi_ (#5) üzenetére


errorcode06
őstag

A játék idén ősszel érkezik PC-re, Xbox360-ra és PS3-ra.

[ Szerkesztve ]

"Well, Blizzard is dead. It is a corpse being puppeteered by Activision and Bobby Kotick" DesignerDave

(#7) HaaS


HaaS
addikt

gAmersgAte-en még mindig akciós az öt játékot tartalmazó X-Com bundle, ha valakit érdekel: 3.74 euró.

[ Szerkesztve ]

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#8) pakriksz


pakriksz
őstag

konzolra is készül? Hát akkor nem sok jóra számítok, mert kontrollerrel nem lehet rendes stratégiát irányítani, na meg ha olyan lenne mint a régi az túl magas lenne a legtöbb mai játékosnak...

Troll (nemhivatalos definíció): az akinek véleménye nem tetszik nekünk/nem értünk vele egyet. (10-ből 9 fanboy ezt ajánlja) || Fanboy 8 in 1 (Intel, AMD, Nvidia, konzol, PC,+minden politikai oldal) hiszen "ahol nem mi vagyunk, ott az ellenség"

(#9) errorcode06 válasza pakriksz (#8) üzenetére


errorcode06
őstag

Multiplatformról van szó, tehát már megszokhattad volna :(
Én sem örülök neki, de sajnos nincs mit tenni

"Well, Blizzard is dead. It is a corpse being puppeteered by Activision and Bobby Kotick" DesignerDave

(#10) wednesday


wednesday
őstag

Máshol azt olvastam, hogy a régi irányvonalat szem előtt tartják. Körökre osztott stratégia, sok taktikával.

(#11) ldave válasza pakriksz (#8) üzenetére


ldave
félisten

Ezzel én is így voltam, de aztán játszottam a RUSE-al PS3-on és nagyon jól lehet irányítani gamepad-el, szóval meg lehet azt csinálni rendesen.

A Slime draws near! Command?

(#12) Kyster


Kyster
csendes tag

Hú, a régi tényleg ütött, hát várjuk a meglepetést! :DD

PS1-NTSC // PC-BIG_BOX

(#13) afterburner_ válasza pakriksz (#8) üzenetére


afterburner_
őstag

én is ettől félek, hogy ha konzolra is készül.....bár ha körökre lesz osztva mint a régi, akkor akár kontrollerrel is lehet navigálni. jó lenne ha a régi hangulatát adná vissza :B szívesen fogadnék még sok más régi játékból remaket

>>>>>>>> www.tintarendszer.hu <<<<<<<<

(#14) M3Ny3'T


M3Ny3'T
senior tag

Végre, nem fekete pacákra kell lőni X-COM név alatt! :DD
A Terror from the deep még mindig jó móka számomra!

Skype-on lány az informatikusnak: Milyen színű a szemed? Informatikus: #0034ff

(#15) scyllarus


scyllarus
veterán

Az eredeti kettő a mai napig a kedvenc játékom. Nekem tökéletes lenne a régi játék korszerű grafikával.
Nem tudom, kinek tűnt fel, de egyre több nagyon régi játékot vesznek elő felújításra. Én nem bánom, az újak között alig van számomra érdekes :)

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#16) parkasz


parkasz
senior tag

Nagyon helyes. Remélem nem baltázzák el, mert nagy kedvenceim az első két rész.
Igen előveszik a régi nagy neveket, mert akkoriban a grafikán kívül fontos volt, ha nem fontosabb a történek és a játszhatóság. Persze ha ezt minden áron fel akarják turbózni a mai szintre, sokszor jó nagy csalódás lesz a vége.

[ Szerkesztve ]

(#17) atike


atike
nagyúr

Huh mennyi időt elvett anno a nagy előd... :) Várós!

(#18) Manbal


Manbal
senior tag

Jó lenne majd látni minnél hamarabb ingame screenshotokat. :) abból sokminden leszűrhető. Remélem megmarad a körökre osztott stratégia, egy egész látványos grafikai kivitelezésben megfelelő fizikával ;) és hogy nagyjából ugyan azt kapjuk játékélményben, csak korhű kivitelezésben.

(#19) HaaS


HaaS
addikt

Nem tudom, hogy vagytok vele, de nekem minden remake-ből nagyon hiányzott az a világító kis bizbasz, amit szét kellett dobálni éjszakai bevetéseken. Én nagyon fostam ezektől a harcoktól. Töksötétség... valahol ott van a kis kocsog, de nem látni... brrr... aztán egyszer csak ááááá kilépett az űrhajóból! Végig ott volt bent:)!

Kábé negyed órát szarakodtam azzal ,hogy rájöjjek, hogy lehet kinyitni a lezuhant ufók ajtajait. Komoly:)!

[ Szerkesztve ]

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#20) M3Ny3'T válasza HaaS (#19) üzenetére


M3Ny3'T
senior tag

Kinek kell ajtó? egy lövés a jó öreg Disruptor Pulse Launcher-rel (szakító lövedék kilövő), és már gyakorlatilag nincsenek falai az űrhajónak! :)) :C

Skype-on lány az informatikusnak: Milyen színű a szemed? Informatikus: #0034ff

(#21) CygnusX válasza M3Ny3'T (#20) üzenetére


CygnusX
tag

Igen, csak akkor bukhattad az életben maradt idegeneket.. rosszabb esetben az Eleriumot is :B

"All glory to the hypnotoad!" (Futurama)

(#22) HaaS válasza M3Ny3'T (#20) üzenetére


HaaS
addikt

Hehe, az még a játék elején volt, mikor felfedezés üzemmódban voltam... csak hagyományos fegyverek voltak, és lőttem, nyomogattam mindent:)! Imádkoztam, hogy úgy essen le az ufó, hogy szét legyen bontva a köpeny:)!
Később ez gyorsan megváltozott, naná...

Persze a megoldás fájt a legjobban: az ajtón át kellett gyalogolni:D!

CygnusX: jaja, én is erre gondoltam, később már úgy vigyáztam az ufókra, mint a hímestojásra...

[ Szerkesztve ]

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#23) Kaiku


Kaiku
senior tag

Akkor ez most egyfajta akció RPG lesz? mint pl a Witcher?

(#24) dabadab válasza Kaiku (#23) üzenetére


dabadab
titán

Szerintem itt mindenki azt remeli, hogy egyaltalan nem, hanem korokre osztott strategia, a'la Rebelstar Raiders :)

DRM is theft

(#25) HaaS válasza dabadab (#24) üzenetére


HaaS
addikt

A cikk szerint stratégia lesz, szóval jogosan reméljük:D!

Vagy legyen olyan, mint a Laser Squad, nálam ez volt az első... sokszor végignyomtam, megvan mindkét verzió.

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#26) Ilsyde válasza HaaS (#25) üzenetére


Ilsyde
őstag

Huhh, Laser Squad 2-t C64-en rengeteget toltuk haverral. Kielesitett kezigranat hullaba rejtese stb. :DDD

Incubation remake mikor lesz?

(#27) hallari


hallari
tag

Végre egy turn-based game, amit nem fikázással fogadnak... Kellett már a sok RTS mellé. Igazából nem is értem, miért hívják azokat "stratégiának", amikor ott is a reakcióidő számít. Az igazi stratéga fejben játssza le a csatát. A klasszikus műfajban nem az egér-kontrollergomb mozgatási sebessége számít... Arról nem beszélve, ha még FPS-sel is kombinálják.

(#28) hallari válasza Ilsyde (#26) üzenetére


hallari
tag

Ja, a jó öreg LS. Mi Spectrumon nyomtuk, később Amigán-PC-n, megunhatatlan. Meg ott volt az Arnhem, Vulcan, Storm Across Europe... Független fejlesztők kis energiabefektetéssel simán újraéleszthetnék ezeket.

(#29) HaaS válasza Ilsyde (#26) üzenetére


HaaS
addikt

Ermm.. nem ugrik be semmi, de Laser Squad remake az volt, a Nemesis.

Mondjuk az is igaz, hogy az XCom remake-kel nagyon sokan megpróbálkoztak már, de egyik sem volt átütő siker.

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#30) scyllarus


scyllarus
veterán

Abban bízom, hogy a Firaxis készíti, nekik azért van némi tapasztalatuk a körökre osztott stratégiai játékokban :D
Ja, és a remakekben is, a Pirates! is k.rvajó lett.

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#31) Kaiku válasza dabadab (#24) üzenetére


Kaiku
senior tag

Most igazából az, hogy ki miben reménykedik az nem lényeg. Az érdekelne, hogy mi lesz a pontos kategóriája!!!

(#32) dabadab válasza Kaiku (#31) üzenetére


dabadab
titán

A sajtoban megjelent hirek szerint pont olyan lesz, mint az eredeti (real-time strategiai resz + korokre osztott taktikai harc), de hogy az tenyleg es pontosan milyen lesz, az leginkabb majd csak a megjeleneskor derul ki :)

DRM is theft

(#33) errorcode06 válasza dabadab (#32) üzenetére


errorcode06
őstag

Ha szerencsénk van kapunk ingame vidit, neadjisten demot belőle :)

"Well, Blizzard is dead. It is a corpse being puppeteered by Activision and Bobby Kotick" DesignerDave

(#34) looser


looser
addikt

Ha itt is hetekig fog tartani egy játék...akkor...akkor is belecsapnék, imádtam :-)
Felváltva játszottam ezzel és a Carmageddonnal :-)

Mindent tudok a rákászszakmáról...

(#35) errorcode06 válasza looser (#34) üzenetére


errorcode06
őstag

Hetekig? A mai világban? :( Kizártnak tartom...

"Well, Blizzard is dead. It is a corpse being puppeteered by Activision and Bobby Kotick" DesignerDave

(#36) Ilsyde


Ilsyde
őstag

(#37) scyllarus válasza Ilsyde (#36) üzenetére


scyllarus
veterán

Köszi! De jónak látszik! Ezt várom az idén legjobban, az tuti.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#38) gyiku válasza HaaS (#19) üzenetére


gyiku
nagyúr

ugy kellett kikuldeni a skyrangert, hogy nappalra erjen a crash site-hoz ;)

hüllő

(#39) HaaS válasza gyiku (#38) üzenetére


HaaS
addikt

Jaja... várakoztattam én is, de akkor meg ugye sok időt tölt távol, meg elnyúlik a tankolás is:)! Nem egyszerű:N!

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#40) gyiku válasza HaaS (#39) üzenetére


gyiku
nagyúr

ugy kellett inditani, hogy nappalra erjen oda.

hüllő

(#41) HaaS válasza gyiku (#40) üzenetére


HaaS
addikt

Ááá, a vadászok után indult, hogy minél hamarabb le tudjon szállni:)!

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#42) HaaS válasza gyiku (#40) üzenetére


HaaS
addikt

A következő néhány háesz egyben: igen, rájöttem én is, hogyan lehet előre megmondani, hogy hova érkeznek az ufók, és én is előre kiküldtem a vadászokat mielőtt beléptek a légkörbe, már várták őket... a játék legelejétől. Távolságtól függően azonnal a vadászok után indítottam a csapatot, de mivel a lelövés helye nem pont százas, ezért csak irányba mentek, amíg a vadász(ok) dolgoztak. Több bázis esetén már más volt a felállás.
Na meg ha nem nagy a sérülés, kijavítják a hajókat és elszelelnek. Erősen sérült hajóknál nem kellett sietni, hadd foldozzák. De hát mindenki másképp játssza, ez így jó is....

...szóval jó volt az a kis világító bizbasz, az valahogy izgalmassá tette:)!

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#43) gyiku válasza HaaS (#42) üzenetére


gyiku
nagyúr

en ejjel ki sem mentem, meg ha terror volt akkor sem :D
viszont 1 crash site 1-2 napig mindig ott volt, oda lehetett erni nappal siman :K

hüllő

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.