Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

[link]

Live-Die-Respawn

(#2) [CsuCsu]


[CsuCsu]
őstag

Mibe, hogy 'Elite X' lesz a neve?

(#3) oriic válasza [CsuCsu] (#2) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Jelenleg csak V2 neven fut allitolag.

Live-Die-Respawn

(#4) szupermacs válasza oriic (#1) üzenetére


szupermacs
veterán

A Home gomb miért van annyira besülyesztve?

(#5) oriic válasza szupermacs (#4) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem tudni, ez is csak leakelt kep.

Live-Die-Respawn

(#6) #72042496


#72042496
törölt tag

Végre beépített akku? Nekem sokkal kényelmesebb párhavonta belerakni két elemet, mint sűrűbben tölteni, egyre sűrűbben, ahogy az akku gyengül.

A bluetooth támogatás jó dolog.

Remélem, tömegre viszont könnyebb lesz az új, mert az Elite-nél én nem tudtam teljesen megszokni hogy nehéz. (Ráadásul több mint három hete szervizben is van, mert hibás lett az analóg kar. Addig is vettem újra egy normál XBONE kontrollert, és nem mondom, hogy nem az marad meg állandóra.)

[ Szerkesztve ]

(#7) szupermacs válasza #72042496 (#6) üzenetére


szupermacs
veterán

Párhavonta elemcsere? Nekem hetente kellett.

(#8) #72042496 válasza szupermacs (#7) üzenetére


#72042496
törölt tag

Valószínű, sokkal többet játszol.

Nekem sok időm nem jut rá, ha napi szinten belefér 1-2 óra, az már jó (egyúttal ritka is :) ). Én piros Vartákkal, és a Microsoft vezeték nélküli adapterével használom. (A BT kapcsolat nem tudom, energiaigényesebb-e.)

[ Szerkesztve ]

(#9) nemlehet válasza szupermacs (#7) üzenetére


nemlehet
őstag

Attól függ milyen elemed van és mennyit játszol. Nekem pl az Ikea-s alacsony önkisülésű 2450-es elem majdnem elmegy egy hónapot ha minden nap 2-3 órát használom.
Van ennél nagyobb elem is szóval simán lehet.

Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

(#10) oriic válasza szupermacs (#7) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Valami nem tul markas akksikat hasznalok, nalam kb egy het utan kell oket cserelni ugy, hogy fules is onnan megy, de a rezges ki van kapcsolva.

Szerk: Na jo de atlag napi 8 orat jatszom. :DDD

Szoval en minimum ezt varom el a beepitett akksitol is.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#11) szupermacs válasza nemlehet (#9) üzenetére


szupermacs
veterán

A konzol nem tudom milyen elemekkel jött a controllerrel, de az 1 hetet bírt ki. Vettem egy másik controllert is, abba már lassan 2 hete ugyan az a gyári elem van benne, egész jól bírja.
Most Venom akksit vettem (2db-os set). Amint lemerül az elem, ki is próbálom. Kíváncsi vagyok mennyit bír.

(#12) [CsuCsu] válasza oriic (#3) üzenetére


[CsuCsu]
őstag

Gondolom az a munkanev. Marketingre tuti lesz valami jobban hangzo.

(#13) nemlehet válasza szupermacs (#11) üzenetére


nemlehet
őstag

Nekem az a tapasztalatom, hogy a gyári elemek kb mindig a sz*r és az épp hogy használható határán mozognak. Ezért is szeretem jobban az XBox kontrollert mint a DS-t.

Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

(#14) lofagi válasza oriic (#1) üzenetére


lofagi
addikt

Tetszik az a grip,hogy nem csak az alján van, hanem fent is. Gondolom inkább design beli változások lesznek, ert elég jól sikerült az Elite. Nagyon szeretem.

Viszont engem nem vonz ez a beépített aksi. PCn játszom és vezetékkel, sose volt semmi bajom vele. Sőt annyival nehezebb lesz majd csak. No mind1. Meglátjuk.

[ Szerkesztve ]

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#15) Something_ válasza oriic (#10) üzenetére


Something_
őstag

Ha csak kicsivel lesz jobb, mint a ds4, akkor akar 3 napot is fog birni az akku..

(#16) rdt89


rdt89
addikt

Kíváncsi leszek mennyire fog recsegni-ropogni, mert a One megjelenése óta egy értelmesen erős kontrollert nem adtak ki még arany áron sem. Még mindig azt mondom, hogy visszafele kompatibilitásba is be rakhatnák az x360 kontrollerét na az volt ám masszív egy dög. :)

(#17) #72042496 válasza rdt89 (#16) üzenetére


#72042496
törölt tag

Érdekes, mert nekem éppen az volt az első benyomásom mikor megvettem az XBONE kontrollert, hogy mennyire kézreáll és egyben van. :)

X360-ast nem használtam, ahhoz képest lehet, észrevenném a különbséget.

[ Szerkesztve ]

(#18) rdt89 válasza #72042496 (#17) üzenetére


rdt89
addikt

Nekem 1 év alatt 3 XO kontroller adta fel a szolgálatot, még a x360 fogásra kényelmetlenebb ez tény, de masszivitásra fényéveket ver az új szériára. 3 évig bírta a kontrollere nekem mindenféle hirtelen inger rajta történő levezetését. :DD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.