Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Mikor is rajtol Steam-en az Exodus??

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#2) #59063552


#59063552
törölt tag

Jó lenne, ha Khan-t mutatnák be részletesebben. Volt egy extra side mission a Last Light-ban, amikor Khan-al kellett menni és az történetesen kurva jó volt

(#3) Youri válasza Plazmacucci (#1) üzenetére


Youri
veterán

Februar ha minden igaz

RTX ON

(#4) Rodi 4.80


Rodi 4.80
senior tag

Hátha sikerül összerakni az újabb részt olyanra hogy ne gyilkolja le az XOX-et.

(#5) GodGamer5 válasza Rodi 4.80 (#4) üzenetére


GodGamer5
addikt

Akkor erre térjünk vissza kb 6 év múlva. :) Addigra a OneX sehol nem lesz... ;)

[ Szerkesztve ]

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#6) MikeWazowski


MikeWazowski
addikt

Várós, csak hát kb 3 év... :(

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#7) Plazmacucci válasza MikeWazowski (#6) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Jó az, nem tudom mit gondoltok a játék fejlesztésről. Csak az átskinezett cod szarok jönnek évente.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#8) oriic válasza Plazmacucci (#7) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ami ugye valojaban 3-4 evet jelent.

Live-Die-Respawn

(#9) MikeWazowski válasza Plazmacucci (#7) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Évente? Látszik, hogy nem vagy képbe...

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#10) laceszgamer


laceszgamer
addikt

Mondjuk ennyi erővel vehetnének alapul különféle a Metro univerzumban lévő könyveket, mert van rengeteg másik, sok más írótól, más városokban játszódva akár.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#11) Puma K válasza MikeWazowski (#9) üzenetére


Puma K
veterán

"Látszik, hogy nem vagy képbe..."

[link] + DLC

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#12) saelin válasza Puma K (#11) üzenetére


saelin
veterán

Ezt hívják fejős tehénnek! :P

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#13) Domaximus


Domaximus
tag

A CODok évente jönnek ez így igaz, de 3éves fejlesztési ciklus van, ugyanis 3 különböző csapat fejleszti a codokat, amikbe még pluszba bele segít (pc-s portba) ilyen Raven Software vagy Beenox is. Bár ahhoz képest sem egy nagy durranások a CODok...

De a Metrot várjuk szeretettel! Plusz a DLC bemutatója ott lesz Gamescomon, és van egy olyan érzésem, hogy mindjárt trailer után játszható is lesz! :)

(#14) melega


melega
őstag

Nekem tetszett a Metro exodus megérdemelt egy nyiltvilágú játékot, de szerintem nem lett olyan mint az első 2 része.

Bár szerintem tüzetesen át kéne dolgozni az Exodust és az első 2 részt az legaláb 5 év mire egy tökéletes Metro játékot megcsinálnak olyanra mint a tesztelők várják.

Addigra a ps4 pro meg az Xbox One X már múltgenerációsak lesznek.

Szeretem a szériát.

(#15) Scholes9 válasza Domaximus (#13) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Én is várom az új részt. XOX-on pedig az Exodusban odabax a grafika, nagyon komoly minőséget hoz annyi pénzért, amiből egy komolyabb vga sem jön ki...

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#17) MikeWazowski válasza Puma K (#11) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Te sem vagy képbe. De már utánam leírták.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#18) jozefgucci1 válasza MikeWazowski (#17) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Most akkor van évente friss Cod vagy nincs ez volt az alap feltevés ? Van , így az , hogy mennyi stúdió csinálja az senkit nem érdekel .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#19) Danecay válasza jozefgucci1 (#18) üzenetére


Danecay
őstag

Pedig éppen az a lényeg, hogy azért lehet minden évben új CoD mert a háttérben több fejlesztőcsapat dolgozik rajta 1-2 év eltolással így minden évben végez valamelyik stúdió az általa fejlesztett résszel így minden évben van mit kiadni szemben pl. a 4A Games-el. Itt ez a lényeg minden más csak mellébeszélés.

(#20) jozefgucci1 válasza Danecay (#19) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Pont az a gond , hogy magyarázzátok a semmit .Négy csapat fejleszt cod részeket és minden évben kiadnak más mapokkal valami hasonlót ugyan azon a címen . Mi ez ha nem lehúzás ?

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#21) Danecay válasza jozefgucci1 (#20) üzenetére


Danecay
őstag

Itt a játékfejlesztési időről van szó, olvass vissza ha már elfelejtetted volna. Amit Te írsz az is igaz lehet de semmi köze az eredeti felvetéshez.

(#22) laceszgamer válasza melega (#14) üzenetére


laceszgamer
addikt

Önmagában kifejezetten jó lett, de azért valahogy az a megszokott " klausztofóbiás " hangulat hiányzott néha, amit az első kettőben felemntünk Moszkvába az épp elég volt színesítésnek. :D

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#23) MikeWazowski válasza jozefgucci1 (#20) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Nem érted, de nem is akarlak győzködni. Nem arról volt szó amiről beszélsz. Én lezártam.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#24) Chapel válasza MikeWazowski (#9) üzenetére


Chapel
addikt

Mindenből évente 1.
Ha jól sejtem.

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.