Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) james001


james001
veterán

Szerintem más mitológia más szereplővel lesz. Vagy egy reboot...

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#2) oriic válasza james001 (#1) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Rebootnál a rajongók őrjöngenének szerintem.

Live-Die-Respawn

(#3) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Jöhet jöhet és harmadszor is jöhet.
Imádom a sorozatot :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#4) james001 válasza oriic (#2) üzenetére


james001
veterán

Pedig ez a divat mostanság. Én se örülnék neki de én úgy egyébként is feleslegesnek tartom az új részt,a 3 befejezése után mit akarnak még? Már az Ascension-ön is látszódott hogy kifogytak az ötletekből.
Ezért ha mindenképp újat akarnak akkor új időszak új szereplővel,azt elfogadom :D

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#5) Sirandrish válasza james001 (#4) üzenetére


Sirandrish
legenda

Örülnék ha nem dumálnál bele a nagyok dolgába..had jöjjön csak a GoW.
Te meg huzzál UC2re velünk :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6) james001 válasza Sirandrish (#5) üzenetére


james001
veterán

Nekem egy hegyesfülű ne parancsolgasson ;]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#7) Sirandrish válasza james001 (#6) üzenetére


Sirandrish
legenda

Pedig már az egyik szemedet kiszúrta :P

Amúgy mikor jössz majd? hétvégén?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Sequel lesz. Nem lehet (nincs is értelme) erőltetni egy folytatást. Ascensionből kiindulva: jöhet.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#9) kovsol válasza oriic (#2) üzenetére


kovsol
titán

Reboot az mit takar?

May the Force be with you!

(#10) ldave válasza james001 (#1) üzenetére


ldave
félisten

Elég sok ókori vallásban van hadisten, simán lehetne más mitológia környezetben ültetni, az ókori Egyiptom eléggé pöpec lenne.

A Slime draws near! Command?

(#11) Sirandrish válasza kovsol (#9) üzenetére


Sirandrish
legenda

Szerintem a bizonyos Remasteredre gondolt.

vagy nem...

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#12) Mister_X válasza kovsol (#9) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Újraindítják a szériát más történetvonallal, akár eltérő játékmechanikával. Lásd.: DmC, Tomb Raider.

@ldave: ugyan kérem, Egyiptom? :DDD Mondjuk kinek mi. Egy kínai verzió vagy skandináv mitológián alapulö jó lenne.

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#13) oriic válasza kovsol (#9) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Kb annyit, hogy az alapok megmaradnak, de új történetet találnak ki, ami csak néhány dologban kapcsolódik az eredeti szériához. AKár az eredet sztorit is megváltoztathatják.

Live-Die-Respawn

(#14) james001 válasza Sirandrish (#7) üzenetére


james001
veterán

Amikor lesz kedvem :P De amúgy igen hétvégén valamikor.

(#10) ldave: Igen ilyesmire gondoltam én is,vagy akár az ókori Itália meg stb. is szóba jöhet.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#15) Mister_X válasza james001 (#14) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Rómia mitológia = görög mitológia copy-paste, állomány átnevezve és megnövelve pár kbyte-tal.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#16) Slade92


Slade92
aktív tag

Még jó hogy azt mondták hogy végleg vége a GOW szériának :DDD
Tiszta Last of US szindróma"Nem lesz online se offline coop se" :D

(#17) #08052480 válasza james001 (#4) üzenetére


#08052480
törölt tag

én úgy egyébként is feleslegesnek tartom az új részt

+1

Mar az Ascension is tul izzadtsagszagu volt, kell a fenenek egy eroltetett, fejostehen folytatas. Igy ket generacio utan mar epp ideje lenne, hogy a csapat nekiugorjon egy uj IP-nek.

(#18) Pöttön


Pöttön
őstag

És mivan akkor ha a GOW 1-2-t adják ki korszerűsített áll leejtős grafikával meg fizikával? :DDD
Részemről mondjuk teljesen mindegy hogy mi jön a GOW az GOW. Így is úgy is várós, és előrendelős lesz nálam! A Sánta Mónika meg úgy is odafigyel a minőségre. :R
Az újabb játékok közül az egyik nagy kedvencem ez a széria!
Szóval ez a hír már be aranyozta a hétvégémet. :))

[ Szerkesztve ]

A sport a legjobb kikapcsolódás...

(#19) james001 válasza #08052480 (#17) üzenetére


james001
veterán

Meg ez az hogy most a PS Experience alatt is bejelentettek 3 új játékot,meg ugye februárban jön az Order 1886 is tőlük... Ha tényleg Kratos féle sztorit hoznak vissza akkor az már tényleg csak a pénz miatt lesz.

[ Szerkesztve ]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#20) kovsol válasza james001 (#19) üzenetére


kovsol
titán

Miért a többi játékot nem a pénz miatt csinálják? :D

May the Force be with you!

(#21) mentoloshypo


mentoloshypo
senior tag

A Pajkos Kutyák már hozzányúltak a PS4-hez, láttuk is a lélegzetállító eredmény. A Santa Monica sem fog szégyent hozni a Sony fejére, nem kell részletezni miért.
Nyilván új rész lesz (Egyiptomi mitológiával, lécci...lécci) de ha csak egy reboot akkor megverek valakit.

(#22) BabMester válasza #08052480 (#17) üzenetére


BabMester
senior tag

Engem érdekelne de ps3-ra nem volt meg egyik sem, szóval örülök neki hogy csinálják... és még szerintem elég sokan.. na ilyenkor mivan?

(#23) Pöttön válasza BabMester (#22) üzenetére


Pöttön
őstag

Én speciel (annak ellenére hogy játszottam az eddigi összes részével) annak örülnék a legjobban, ha felújítanák az eddigi összes részt (beleértve a PSP-seket is), nem csak ilyen bóvli felbontás növeléssel, hanem rendes új grafikus motorral megcsinálni az összeset full hd 60fps-el, úgy hogy legalább egy GOW 3 látványvilágot hozzanak.
Ez mellett pedig jöhetne (a nagy háborút feldolgozó) új rész is. :D
Na az oda b@szna! :C Úgy mint pl a konkurenciánál a Halo-t megcsinálták...
Csak erre sajnos elég kevés az esély... nem kevés munkával járna ez szerintem.

[ Szerkesztve ]

A sport a legjobb kikapcsolódás...

(#24) james001 válasza kovsol (#20) üzenetére


james001
veterán

Jó igen :D De én úgy értem hogy ezt csak azért csinálják majd meg hogy még egy bőrt lehúzzanak róla és csak a pénz fog a szemük előtt lebegni semmi más.
De egyébként kíváncsi leszek hogy mit fognak alkotni,csak azért bennem van a para hogy csalódni fogok. Majd a jövő évi E3-on már biztos mutatnak valamit remélem.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#25) #08052480 válasza james001 (#19) üzenetére


#08052480
törölt tag

Igy hirtelen nincs kedvem utananezni melyik harom jatekra gondolsz, de a legtobb jatek, ami melle a nevuket adjak altalaban cask annyit jelent, hogy segitettek a fejlesztesben, mint onallo, teljesen sajat fejlesztesuk kizarolag a GoW.
Az Orderhez peldaul szinten csak tavolrol van kozuk - amirol egyertelmuen arulkodik az eddig mutatott anyagok minosege (vagy annak teljes hianya).

(#22) BabMester

Engem érdekelne (...) na ilyenkor mivan?

Az, hogy teged erdekelne. Azt hinne az ember, hogy egyertlemu ha mar lertad :U

(#26) mentoloshypo válasza james001 (#24) üzenetére


mentoloshypo
senior tag

"ezt csak azért csinálják majd meg hogy még egy bőrt lehúzzanak róla és csak a pénz fog a szemük előtt lebegni semmi más"
Most ezt úgy írtad, mintha csak a Santa Monica és a Sony lenne ilyen "gonosz" vad kapitalista.
Talán nem árulok el nagy titkot azzal, hogy egy játékot sem készítenek a két szép szemünkért.

De gondolom a Halo 5 már nem lesz "bőr lehúzás" igaz?
Áhh, a Halo Collection sem az.
(ez utóbbit csak azért jegyeztem meg, mert nem emlékszem arra, hogy a Halo hírek alatt ennyire aggasztott volna a rókabőr szindróma)

(#27) james001 válasza mentoloshypo (#26) üzenetére


james001
veterán

Amúgy úgy értettem ezt az egészet hogyha egy Kratos sztorit tolnának megint akkor az lehet már rókabőr szagú lenne. Engedjék el a srácot hadd nyugodjon békében és jöhetnek új ötletek. Lehet a pénzes dolog erős vád volt mert azért ők nem Ubisoft vagy Activision,de egy erőltetett Kratos sztori mögött mi más állhat.
Ja és most nem akarok utálatosnak tűnni,szeretem a SM csapatot és az összes GoW részt de az Ascension után azért kíváncsian várom mivel állnak elő.
Halo engem nem izgat tőlem jöhet belőle 23 rész is ;]

[ Szerkesztve ]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.