Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Picco


Picco
addikt

visszafogott ar....rosszul csinalod :U

It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#2) mukibuci


mukibuci
MODERÁTOR

a képen a desktop és az új startmenü ötvözése elég betyáros :D

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#3) KillHates


KillHates
nagyúr

Nekem egy ASUS Slider-em van... Hát nem tudom? Így tablet kiegészítőként jó a billentyűzete a Slider-nek, de hosszabb munkára, több oldal gépelésére alkalmatlan: amikor az ember gépel gyorsabban (és belefelejtkezik a klimpírozásba) akkor könnyen meg tudja nyomni a képernyő alját a nem használt ujjai bütykeivel.
Nem értem, ha nem raknak rá touchpadot, akkor miért nem lehetett pár centit elhagyni a kijelző és a billentyűzet között?
Tablet-nek elmegy, de Windows-ozni már nem használnék ilyen kialakítású gépet...

Meg ami még engem aggaszt; hogy az ASUS-nak azért megy a készülékeinek mechanikus konstrukciójának a megtervezése (Zenbook, Transformers, G sorozatú notik) de az MSI-nek a mai napig vannak gondjai az összeszereléssel, a kialakításokkal...

[ Szerkesztve ]

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#4) gzbotii válasza mukibuci (#2) üzenetére


gzbotii
veterán

En is azt neztem..mi a franc hibridje akar rajta lenni :D

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#5) Ringman


Ringman
nagyúr

kopó és fáradó igénybevételű alkatrészek használata a legendás ;] msi anyagfelhasználást ismerve nem biztos, hogy nyerő kombináció.

(#6) Rickazoid válasza mukibuci (#2) üzenetére


Rickazoid
addikt

És ha megnézed, ott egy Start gomb is a panelen. Lehet úgy gondolták csinálnak egy Start menüt, ami megtartja a Start asztal vagy hogy hívják funkcióit, de mégis csak egy menüként jelenik meg és az asztal marad az elsődleges. Jó ötlet lenne szerintem, feltéve hogy elérhetővé tennék 3rd party telepítésre, illetve notebookokon és laptopokon is.

Mondjuk az árát látva biztos egy szűkös SSD, 1 GB RAM és egy nem épp friss generációs Atom kerülhet bele.

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

(#7) kiskaktusz válasza mukibuci (#2) üzenetére


kiskaktusz
addikt

Win7/8 + ranmeter (omnimo skin)

"Don't try to understand women... ...women understand women and they hate each other."

(#8) prolad


prolad
őstag

Asusnak nem lesz ilyen kialakítású wp8-s gépe?Mintha androidos már lenne.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.