Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) HawerKing


HawerKing
őstag

Na kivancsi leszek az Lg befog torni a tablet piacra

▂▃▅▇ Nothing Phone 1 - 11T - Tab S2 - Tab S3 ▇▅▃▂

(#3) Qukac


Qukac
tag

Tetszik az a filozófia, amit vall az LG az utóbbi termékeinél. Remélem jó ár-érték arányú tabot dobnak a piacra.

(#4) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Hmm passzolna a tévémhez, jó páros volna, csak attól tartok nem lesz valami olcsó. :U

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#5) #16820480 válasza HawerKing (#1) üzenetére


#16820480
törölt tag

Egyszer már próbálkoztak, és elég sikertelen hadjárat volt. Kíváncsi vagyok most mit tudnak majd felmutatni.

(#6) leslie_smith


leslie_smith
aktív tag

Most az egyszer bízom bennük :D
De úgy is drága lesz

A mobilarena nem kötelező,de "ajánlott". | Xiaomi Redmi 4X

(#7) Ixion77


Ixion77
őstag

Lehet király... Feltéve, hogy hozza az Nexus 7 II fényerejét, erősebb proci lesz benne, és nem lesz drágább annál. Valamint kellően vékony és könnyű tud maradni hogy pilot módban egy kézzel meg lehessen fogni.

Ez esetben jót röhögnék az Asus-on akik nem méltóztattak kellően isőben megjelentetni a N7-et Mo-n, így nem tudtam megvenni...

"Seems like humanity needs war and famine to correct itself."

(#8) dreamdancer


dreamdancer
őstag

Az az óra meg a Firefox-telefon valahogy izgalmasabbnak ígérkezik, mint az n-edik androidos tablet a piacon...

Nem a lényeg a fontos.

(#9) jooker82


jooker82
nagyúr

Már kép is van róla.

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#10) Robertoq válasza jooker82 (#9) üzenetére


Robertoq
őstag

Ahogy mostanában a Samsungra is jellemző, a csúcstelefont felnagyítják tab méretre, de jól van ez így, mert az oldalsó káva elég keskeny :K
Érdekes, hogy nem várt ezzel az LG és Galaxy Tab 3-at kezdett árulni :Y

[ Szerkesztve ]

(#11) leslie_smith válasza jooker82 (#9) üzenetére


leslie_smith
aktív tag

Elég telefonos,de várjuk ki a végét :D

A mobilarena nem kötelező,de "ajánlott". | Xiaomi Redmi 4X

(#12) falijja válasza Robertoq (#10) üzenetére


falijja
őstag

Most akkor erre mit lehet írni....? hát ez ciki a köbön bár eddig is nagyon húzott a nagyobb koreaira minden termékük akkor már miért ne adhatnák ki ugyan azt...na jó ez egy kicsit erős volt de hát na... :DD

(#14) jooker82 válasza #32839680 (#13) üzenetére


jooker82
nagyúr

már hogyne lett volna,szerintem 2 is,volt 3d-s is.

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#15) pusszycat válasza jooker82 (#14) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Lehet ez is 3D -s lesz? :U

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#16) RaveForce válasza jooker82 (#14) üzenetére


RaveForce
veterán

nekem 3d-s nem rémlik, bár lehet vol egy korea only, de amire emlékszek egy g-slate volt hatalmas árral, minimális teljesitménnyel, és összeségében tagadni való sikerrel.

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#17) xsjado93


xsjado93
senior tag

volt Lg tablet, még a MA-s srácok is tesztelték :K [link]

Your life is a lie.

(#18) joey04 válasza Robertoq (#10) üzenetére


joey04
titán

:DDD

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#19) Tom1939


Tom1939
őstag

Jó lenne ha lenne valami már végre ami jobb mint samsung 7.7-es tab. De ebben a köztes méretben nagyon szegényes a kinálat. A Note 8-as szerintem több ponton gyengus (kijelző és akku).

(#20) Ádám16


Ádám16
addikt

Az LG csak úgy tud majd betörni szerintem a tab piacra, ha elárasztja azt, ahogy a Samu teszi. Egyszerre simán be kellene jelenteniük 3 készüléket 3 szegmensbe.

(#21) jooker82 válasza Ádám16 (#20) üzenetére


jooker82
nagyúr

szerintem,adjanak ki egyet és normálisan.....

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#22) RaveForce válasza jooker82 (#21) üzenetére


RaveForce
veterán

Winnel ;]

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#23) jooker82 válasza Robertoq (#10) üzenetére


jooker82
nagyúr

csak nekem volt igazam,igy fog kinézni,ahogy linkeltem. ;)

LG G2 32 GB 4.4 AOS

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.