Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Asha Lumia Edition, csak nehogy ez a sokszoros rókabőr ráüljön a designer-csapatra... mert sokszor látjuk

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#2) FRENK1988 válasza Graphics (#1) üzenetére


FRENK1988
veterán

amugy jah. Lassan időszerű lenne valamit ismét villantani a Nokiának.

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#3) meroly


meroly
veterán

Unalmas, sokat látott, ezerszer lehúzott bőr.
Mi ez a cég és mit csinált a nokiával? :F

Impossible is nothing

(#4) gzbotii válasza Graphics (#1) üzenetére


gzbotii
veterán

a la Samsung

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#5) Blyan válasza gzbotii (#4) üzenetére


Blyan
félisten

De láthatóan ez kell a népnek. :D

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#6) meroly válasza Blyan (#5) üzenetére


meroly
veterán

Akkor én más néphez tartozhatom, mert baromira hidegen hagynak ezek a színes vackok, pedig nokián kívül más telefont nem vennék.

Impossible is nothing

(#7) Blyan válasza meroly (#6) üzenetére


Blyan
félisten

A fekete nem színes? :F

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#8) meroly válasza Blyan (#7) üzenetére


meroly
veterán

Nem, az fekete ;]

Impossible is nothing

(#9) MR007RM válasza meroly (#3) üzenetére


MR007RM
addikt

"Mi ez a cég és mit csinált a nokiával?"

Én is folyton ezt kérdezem. :(((

MSI GT70, i7-4940MX (4x 4,0GHz), DDR3L 1600Mhz 32GB, 2TB SSD + 4TB HDD + 128GB micro sd, Nvidia geforce gtx 1070m 8GB (330W táp)/Xiaomi Fimi A3 drón

(#10) Воланд válasza FRENK1988 (#2) üzenetére


Воланд
titán

hat, en is kivancsi vagyok, hogy hogyan fog kinezni a lumia vonal verfrissitese osszel. mert tenyleg most ertek el azt a pontot, hogy ebbol a formabol eleg lesz.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#11) Blyan válasza Воланд (#10) üzenetére


Blyan
félisten

Nehéz újítani, a lekerekített és a íves megoldás is már volt, a színes megoldásokat ki lehet lőni, de minek, és a WPx amúgy elég jól meghatározza egy telefon előlapját, szóval. Hát majd kiderül.

3 márka különböző modelljei, ebből kettő akár egymás testvére is lehetne. A Samsung meg... Samsungos. :D
Uncsi már harmadik éve.

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#12) Carbonado11


Carbonado11
tag

Az a sárga egy hangyányit iphone-os... :Y

Redmi Note 8

(#13) McSpy


McSpy
őstag

Nekem ez túl csicsás :K

Nem az érdekel,hogy hova postázod,hanem hol van a termék!!!!!

(#14) meroly válasza Blyan (#11) üzenetére


meroly
veterán

Lenne egy szuper ötletem.
Szerintem gombokat kéne rakni a telefonokra, hm?
Valaki írja meg a nokiának basszus. ;]

Impossible is nothing

(#15) Blyan válasza meroly (#14) üzenetére


Blyan
félisten

Gombok nem menők egy ideje, nem tudom feltűnt-e. :) Egyébként van rajta vagy 3 is. :D

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#16) meroly válasza Blyan (#15) üzenetére


meroly
veterán

Elég nagy baj, egyre többen keresnek újra gombosat inkább. Azok akik megunták az érintőt vagy azok akik soha nem szerették.
3 az édes kevés :)

Impossible is nothing

(#17) Blyan válasza meroly (#16) üzenetére


Blyan
félisten

Igen, meg sokan keresnek kis kijelzőt, meg akármi stb. De trendek vannak sajna, ilyen például a kapacitív gomb használata is. Vagy egyáltalán a gombok elhagyása.

Persze, most nem okos telefonról beszélünk, és itt maradhatnának a jól bevált megoldások.

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#18) meroly válasza Blyan (#17) üzenetére


meroly
veterán

Erről beszélek. Ezek mellett azért a gombos vonallal sem kellene teljesen leállni, mondjuk az elmúlt pár hétben jött pár, de ha megnézzük a timeline-t jó ideig csak érintősek voltak és közbe-közbe néhány alsókategóriás gombos.

Impossible is nothing

(#19) Peterson_ válasza Carbonado11 (#12) üzenetére


Peterson_
addikt

Szemüveget fel;)

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#20) Blyan válasza meroly (#18) üzenetére


Blyan
félisten

Hú, ez a 301 elég jóféle. :D Tetszik.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#21) meroly válasza Blyan (#20) üzenetére


meroly
veterán

:D
Még nem láttad?
Igen, korrektnek tűnik, részemről csak egy vaku/zseblámpa hiányzik, egyébként váltaná a 3720-am :K

Impossible is nothing

(#22) Ati1979


Ati1979
veterán

Érdekes, hogy a nokia az asha szériával is kezd átállni érintőre.
Szerintem aki S40-es telefont vesz az általában nem igényli az érintőképernyőt, inkább csak telefonálni szeretne.

(#23) meroly válasza Ati1979 (#22) üzenetére


meroly
veterán

Azt a három qwerty-st leszámítva az Asha mindig is érintős volt (jó volt pár touch&type is).
Szerintem az zavart be téged is, hogy csalóka, mert a számozás három jegyű mint az Asha-knál, de pl a 206 és a 301 sem Asha, még ha külső jegyeiben hasonlítanak is.

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#24) Ati1979 válasza meroly (#23) üzenetére


Ati1979
veterán

Őszintén szólva nem igazán tudok eligazodni az asha modellek között. :B
Én azt hittem, hogy régebben sima billentyűzetes telefonok voltak később meg touch and type. Ami ilyen is olyan is.

Most, hogy így írod rémlik, hogy voltak ezek nokia érintősök amik az valószínűleg az asha szériába tartoztak.

(#25) krisztianAMG


krisztianAMG
senior tag

Én egy ilyet kérnék kék gombsorrol és WP-vel (ha már Meego-vl nem lehet).

[ Szerkesztve ]

(#26) gerilee válasza meroly (#3) üzenetére


gerilee
aktív tag

Kb hasonló jutott eszembe. "Nokia menj haza, részeg vagy..."

Hülyékkel vitatkozni olyan, mint egy galmbbal sakkozni. Feldönti a bábukat, rász*rik a táblára, majd boldogan ugrál, hogy ő nyert...

(#27) =Mentor=


=Mentor=
őstag

Az ötös sorozatú Asha már valami komolyabb cucc lesz tuti :)

(#28) MR007RM válasza =Mentor= (#27) üzenetére


MR007RM
addikt

Mihez mérten? Remélem nem a Symbian-hoz méred és gondolod, mert akkor felmerülne a kérdés miért nem az szerepel. :K

Egy rendszer ami menthetetlen hiába mindannak amit képes nyújtani! (Az eltávolított mesterek nevében) :((

MSI GT70, i7-4940MX (4x 4,0GHz), DDR3L 1600Mhz 32GB, 2TB SSD + 4TB HDD + 128GB micro sd, Nvidia geforce gtx 1070m 8GB (330W táp)/Xiaomi Fimi A3 drón

(#29) =Mentor= válasza MR007RM (#28) üzenetére


=Mentor=
őstag

Halott oprendszerhez nem hasonlítok semmit... Egyébként meg az Asha modellek jelenlegi tudásához mérve értettem.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.