Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Hú ez mekkora hír, ááááá!!! :B

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#2) Bici


Bici
félisten

Vajon szimulator lesz, vagy arcade?

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#3) SH4D0W2011


SH4D0W2011
őstag

Na erre kíváncsi leszek. :)

(#4) Sanchez638


Sanchez638
addikt

V Rally 2 még alap a retro gépeimen. :D Egy NQ(Network Q) Rally-t nem akarnak beújítani?

Utalásnál mindig írj tárgyat. Számom az adatlapomon. Privát számot nem veszek fel!

(#5) taki01 válasza Sanchez638 (#4) üzenetére


taki01
őstag

Mennyit nyomtam a SonyEricsson T230-n a V-Rally2-t a suliba.

(#6) Crytek


Crytek
veterán

Frankó.

Már csak a RallySport Challangenek és a Sega Rallynak kéne visszatérnie.

Next PC Upgrade: 2022

(#7) james001


james001
veterán

V-Rally 2-t imádtam még PS1-en. :) Emlékszem az intró zenét mennyire szerettem :D
Kíváncsi leszek erre hogy sikerül.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#8) ribizly válasza Crytek (#6) üzenetére


ribizly
veterán

Én a Rally Championship 2000-et kedveltem rettenetesen. Volt benne split screen, ahol egymás ellen (nem ghost, vagy time challenge, hanem egyszerre indulván, egymást lökdösve, szivatva) lehetett tolni. Nagyon poén volt. Egy ilyet újra el tudnék képzelni, hiába nincs ilyen a valóságban. :D

Egyébként a Dirt Rally mellett nagyot kell gurítani...

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#9) Feketelaszlo


Feketelaszlo
senior tag

A farmszimulátoros kiadó megvett egy jól csengő nevet és lefejleszti a folytatást egy másodvonalbeli stúdióval. Tudom, hogy nagyon előítéletes hozzáállás, de a nevek alapján én nem várnék méltó 4. részt. A hivatalos WRC játékok is hírhedten rosszak, s nem kizárt, hogy ez is csak azoknak az áttextúrázása lesz. Persze ott van a nosztalgia a Rally Trophy, Rally Masters, Rally Championship Xtreme és hasonló játékok iránt, de attól, hogy rúgnak még egyet az Inforgames sírjába, ez a korszak még nem fog visszajönni.

(#10) ProEvoFan válasza Bici (#2) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Nagyon remélem, hogy nem szimulátor lesz.Dirt 4 szintű irányításnak örülnénk.

(#11) Csapoati válasza Crytek (#6) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Egyetértünk, bár a legutóbbi Sega Rally (a Revo, 2007-ben) elég felejtős lett.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#12) Crytek válasza ProEvoFan (#10) üzenetére


Crytek
veterán

Biztos nem sim lesz egyik Vrally sem volt az... Arcadeot jobban el lehet adni sokkal jobban.

Next PC Upgrade: 2022

(#13) Snip3r_HUN válasza Crytek (#12) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Ha lehet választani arcade/simulator beállítás között akkor szvsz mindenki boldog lesz.

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#14) paperboy válasza ribizly (#8) üzenetére


paperboy
senior tag

Az nekem is nagyon meghatározó játék volt... Na meg a zenéje, máig "klasszikus" szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#15) Crytek


Crytek
veterán

Most hirtelen a Rally Trophy ugrott még be ami egész jó volt. Az se volna rossz felújítva

Next PC Upgrade: 2022

(#16) GreatL


GreatL
őstag

Lehet itt sorolni ezeket a régi rallys játékokat, viszont a Dirt (3, Rally)-ben nagyon eltalált simcade irányítás van szuper játékmenettel.

Intel Core i9-9900K víz | 32 GB | GBT RTX 3080 Ti Gaming OC | 48" LG C1 TV | Samsung(.hu) Galaxy S22+ 256 Vodával | Voda Samsung Galaxy A54 | Pocketbook Inkpad 3 Pro

(#17) mg1992mg válasza Crytek (#15) üzenetére


mg1992mg
senior tag

Az a szinkron, ami volt hozzá... :)

(#18) Xarina


Xarina
aktív tag

Johetne egy jo rallys jatek, de a fejlesztokbol itelve nem fuzok hozza nagy remenyt.

(#19) GodGamer5


GodGamer5
addikt

Az 1-2 az instant klasszikus, ez meg ilyen Flatout koppintásnak tűnik. Remélem nem cseszik el úgy mint a low budget Moto Racert...

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#20) D.Va


D.Va
senior tag

Érdekesség: a legendás V-Rally 3 fődesigner-e a Kylotonn-nál dolgozik a WRC szérián (a WRC 5 óta), aminek szintén a Bigben a kiadója... Surprize? :P

(#21) Csapoati válasza D.Va (#20) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Legendás alatt azt érted, hogy legendásan szar? Komolyan mondom, annál hitványabb fizikát még nem láttam rally játékban, mint ami a V-Rally 3-ban volt.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#22) D.Va válasza Csapoati (#21) üzenetére


D.Va
senior tag

V-Rally-t sokan szerették, és nem azért mert ultramegabrutál szimulátor... Az NFS Underground 2 fizikája is egy nagy nulla, köze sincs a reaitáshoz, mégis odavolt érte mindenki... vagy pl az Outrun sorozatnak sem. Nem csak szimulátor lehet jó, hanem egy ARCADE játék is...
Nem mondtam egy szóval sem hogy a V-Rally egy SZIMULÁTOR.
Szóval nem értem mire ez a nagy felháborodás...
Egyébként lehet hogy V-Rally 2-re gondoltam... (vagy 1-re ;] )
Válassz! :P

[ Szerkesztve ]

(#23) Csapoati válasza D.Va (#22) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Az 1 és a 2 nagyon jó játékok, szerintem inkább azokra gondoltál. A V-Rally 3 2002-ben borzasztóan elavultnak hatott a Colin McRae Rally 3 mellett, mind grafikában, mind fizikában, mind játékélményben. Tisztára emlékszem, hogy vártam, aztán ordas nagy csalódáést okozott. Nem kell szimulátorszerű fizika (szeretem az árkád játékokat is, pl az NFS U2 fizikája is élvezetes), de ami abban volt, az kimeríti a szándékos károkozás fogalmát. :D Az autó tolja az orrát, aztán egyszer csask minden átmenet nélkül kimegy a segge, ráadásul irreálisan is gyorsul.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#24) rdt89


rdt89
addikt

Ez egy remek hír, az első 3 rész számomra Colin szintű élmény és szórakozás volt. Sőt a V-Rally 2 votl az egyik kedvencem, nagyon hangulatos volt, reméljük nem Gravel szintű produktum érkezik.

(#25) D.Va válasza Csapoati (#23) üzenetére


D.Va
senior tag

Rég volt már az a korszak, megkopott a memóriám... :P Meg én anno is Colin-t toltam inkább... A VR3-al meg épp alig játszottam... valószínűleg az általad említett probléma lehet az oka! :P

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.