Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) BDave


BDave
őstag

A régiben Bluetooth 2.1 van, ebben pedig 3.0. Ettől lenne felturbózva? Mert minden más megegyezik a régi verzióval. Persze ha a pletyka igaz.

[ Szerkesztve ]

(#2) adrianv


adrianv
tag

Ne bántsatok már! :P

Sorry for party rocking!!!

(#3) leslieke válasza BDave (#1) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Szerintem szoftveresen is felturbózzák, pl. a ChatON.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#4) tjb007


tjb007
nagyúr

Igazi kis gnóm, az előd jobban nézett ki, persze a Galaxy Y -nál klasszisokkal jobban néz ki.
Kijelzőből gondlom már ez is kapacitívet fog kapni, legalábbis azt kéne.

[ Szerkesztve ]

(#5) BDave válasza leslieke (#3) üzenetére


BDave
őstag

:) Egy új program? Szerintem ezt nem lehet felturbózásnak nevezni.

(#6) bence0501


bence0501
csendes tag

Egy WiFi modul azért sztem jó lenne bele,hamár a Samsung Champ Duos-ba is tudtak egyet 'beletuszkolni'

Aki a legnagyobbat mondja végén az lesz kussba

(#7) CarKiller47


CarKiller47
tag

Előbb lesz kint, mint a bada 2.0.

;]

(#8) vulnrea


vulnrea
aktív tag

Az elődben csak 1,3 mp-eles kamera volt, ebben 2 mp van. Ez már 16 gb-ig bővíthető, TouchWiz Lite UI 2 még az újítás + még egy-két alkalmazás.

Oppo Find X6 Pro | Huawei FreeBuds 2 Pro | Huawei Watch Fit 2 Elegant | AMD Ryzen™ 9 3900X | ASRock X570 Taichi | Kingston HyperX FURY 32GB | Samsung Odyssey G7 27" | Sapphire Toxic Radeon RX 6900 XT Extreme Edition

(#9) beccyboy


beccyboy
aktív tag

Tényleg nem sok az újítás, de jó látni, hogy azért ezt a termék vonalat is fejlesztgetik.

Amúgy meg már várom a nagyobbkijelzővelandroiddalszebbkülsővel azonnal vinném reagálásokat. Bocsi, de kikívánkozott...

Caffeine addict.

(#10) Pete55555


Pete55555
addikt

Nagyon nyomi ezzel a kis kijelzővel :(

...Szeretem leracsniztatni...

(#11) leslieke válasza BDave (#5) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Csak egy példát írtam, ami a cikkben is benne van. Ettől még lehet több más újítás is..

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#12) St_Riv


St_Riv
csendes tag

Érdekes telefon ez a csempe. Nincs sok viszonyítási alapom de azt tudom, hogy az első széria baromi gyors volt, nem röcögött, nem kellett nyolcszor rányomni egy ikonra, hogy megjelenjen amit akarunk (jó tény nem is voltak rajta komolyabb alkalmazások). A minap édesanyám megöntözte, ugyanis virágnak nézte mégis probléma mentesen "viharzik" a menük és widgetek között. 1.3-as kis tökönbököm kamerájával szerintem padlóra küldte a legtöbb középkategóriás nokiát, úgyhogy én mai napig meg vagyok vele elégedve. (nevetséges áráról meg nem is beszélve, 15-ért vettem szolgáltatónál kártyásan) Ezért aztán kíváncsian várom mit hoznak ki az újabb verzióból.

(#13) gybazsi


gybazsi
senior tag

Mindenesetre külsőre szerintem sokkal jobban néz ki, mint az elődje.

"az LFA a LegFaszább Autó rövidítése" - Bazsó Gábor (Totalcar)

(#15) JR.CSé


JR.CSé
senior tag

Ebből is elèg sok fog szaladgàlni az utcàn...

"A lényeg lényege lényegében lényegtelen mert a definíció szubjektivitása annyira dekurbinált h nem fér össze a valóság egzisztanciájával."

(#16) solanthugor


solanthugor
aktív tag

Nekem anno a Champ kifejezetten tetszett, persze nem magamnak képzeltem el, de ezért az árért egész jól használhatónak nézett ki, ha anyám szeretné az érintőkijelzős telefonokat már vittem is volna neki hogy tessék, ez meg még egy picit szerintem jobban is néz ki.

3330>k700i>k800i>k810i>t700>g900>Touch>Touch Cruise>Tattoo>Desire>Milestone(hiànyzol)>Desire>Jiayu g3>Droid4>BBZ10

(#17) V.T.CS.


V.T.CS.
senior tag

a star2 sem egy drága mulatság és legalább wifis.életemben nem vennék samut,főleg ebből a kategóriából de ha már a két kaksi között kéne választani akkor a nép-star2 "kéne"

(#18) rep3at


rep3at
őstag

Külsőre tetszik, bár nem igazán látom a célcsoportját, elsődleges telefonként a mai világban szerintem nem igazán állja meg a helyét.

Forward thinking. كرر

(#19) adrianv válasza rep3at (#18) üzenetére


adrianv
tag

Célcsoportja a 3.-6. osztályba járó fiatalok és a mamik. Senki sem vesz a gyerekeinek 80.000-es mobilt. Az érintőkijelző pont kapóra jön. :DD

Sorry for party rocking!!!

(#20) kiskaktusz


kiskaktusz
addikt

belefért volna 1 nagyobb kijelző... így nagyon hülyén néz ki :D

"Don't try to understand women... ...women understand women and they hate each other."

(#21) IX0S


IX0S
csendes tag

Első blikkre I900. Másodikra már nem! :)

(#22) misx válasza adrianv (#19) üzenetére


misx
senior tag

Ebben a kategóriában nem igen látom értelmét az érintőkijelzőnek, csak az okostelefonnál és ott is netezéshez pl.

(#23) b4zsi-


b4zsi-
őstag

ennyi felesleges részt hagyni az előlapon....

(#24) Ricardo


Ricardo
félisten

Az ára kérdéses, de nem hiszem hogy nagy hullámokat fog verni.

(#25) Colnago


Colnago
csendes tag

Sziasztok! már kapni a vodánál a Champ 2-est. Ha valakinek van már tapasztalata, főképpen hogy miben jobb mint az első champ légyszi irja meg.
Sajnos nincs még teszt róla. Ami feltűnt hogy az újnak egy hangszórója van? az elsőnek 2 volt és jól szólt, ami csengéskor előnyös.
Külsőre az új jobban tetszik.

üdv

Benő

(#26) Domxc


Domxc
senior tag

Holy Shit. Gnóm kis troll teló.

Mindenkinek megvan a maga véleménye. Csak épp a te véleményed hülyeség!

(#27) pineapple22


pineapple22
csendes tag

Sziasztok!

Én három napja vettem, ami igaz, hogy nem nagy idő, de eddig tetszik:)
gyorsan reagál, 2 teljes játék van rajta, amik tökéletesen okék, valamint 500ft-ért árulják demok teljes verzioját.:)
Zenehallgatáskor is szépen szól, viszonylag szép képeket készít:)

(#28) nemethtomi válasza gybazsi (#13) üzenetére


nemethtomi
csendes tag

Sziasztok !
Ez egy remek kis telefon szerintem az első már megvolt és az is tetszett !
Pl: két hangszórója volt , nem kellett rá kanóc hogy hallgasd a rádiót !!!!!!!!!
kíváló mp3-mp4 lejátszó, nem kellett agyon ajnározni lehetett ütni-vágni na nem szó szerint
remek ébresztő óra , ami még tetszett az állhívás ha le akarsz lépni , bírta a strapát ( asztalos műhely por, leesések, stb...)pici volt rá lehetett hajtogatni pl: a 120-as csiszoló papírt....ja és még remek telefon is volt jó aksival kell ennél több ? szerintem aki ilyet vesz nem internetezésre szánja ..arra igazából szinte mindegyik kicsi ami nem az meg drága és hamar lemerül telefonnak meg álltalában azok pont nem jók :C :C :C :C :C :C :C :C :C

S boldogok a lelki szegények, mert övék a mennyek országa ......

(#29) LeslieB válasza BDave (#1) üzenetére


LeslieB
csendes tag

kb 2 hete használok egy ilyen kis telefont. Eddigi tapasztalataim: gyors, mérete ellenére kényelmes, a kijelző fényereje nagyon jó, egész jól látszik világosban is. A zenelejátszó és a rádió is korrektül teszi a dolgát. Hangminősége kifejezetten jó, beszélgetéskor nagyon tisztán recsegés, és torzításmentesen hallható a másik fél. (Volt telefonom, aminél komoly gondok voltak ezzel.) A fényképező viszonylag jó képeket csinál, sokkal rosszabbakat láttam már sokkal drágább készülékektől.Készenléti idő nagyon jó volt amíg nem használtam a netet, az eléggé belemar a készletekbe, de így is 4-5 nap tellt el mire tölteni kellett. A net használat is egészen kellemes, annak ellenére hogy csak edge ill gprs áll rendelkezésre. A gyárilag beépített böngésző egész jól használható. Amit még használok az a google, keresésre is, és a levelezőt is, mindkettő klasszul működik. Az instant messenger menűből csak az msn-t használom, azzal semmi gond, és használnám a facebook csevegőjét, de azzal valami nem stimmel.Ha itt be akarok jelentkezni, kiírja, hogy ha akarok felhasználó nevet akkor az megadott linken létrehozhatok, de ha akarom ha nem csak erre az oldalra visz, és nem tudok belépni, semmiképp. Ezt sajnálom, mert ezt sokat használnám; ha működne. Amit kisilabizáltam különbséget a régi champ-el: bluetooth 3.0, a kamera 2 Mp-es, a böngésző Verziója a régiben 3.5 az újban 4.2
chatOn, Kinézetre jobban tetszik mint a régi változat, de ez szubjektív. Kb ennyi jutott most eszembe a készülékkel kapcsolatban, bár igaz, hogy nem régóta élek együtt vele, elég gyorsan megbarátkoztam vele, szerethető kis masina.
Ja egy valami ami nem tetszett, de ez nem a készülék hibája: A demo játékoknál feljánlja, hogy egy 500-asért megveheted a teljes verziót. Én nyomtam egy O.K.-t le is vonták az 500-ast, de nem kaptam semmiféle feloldó kódot, pedig azóta a játék kéri. Így azután maradna a letöltött és telepített játék, de ha nem jön be valamelyik nem tudom hogy lehet leszedni, szóval ezzel nem kísérleteztem még. Egy Opera minit feltettem, de nem vagyok tőle túlzottan elájulva. Leszedném, de fogalmam sincs hogy csináljam. Feltenni könnyű volt mert letöltés után megkérdezte telepítse-e és már fenn is volt, de leszedni sajnos nem tudom. nem volna nagy baj, de egyéb Javás dolgoz addig nem merek telepíteni, amíg nem tudom hogy lehet leszedni.

[ Szerkesztve ]

(#30) LeslieB válasza LeslieB (#29) üzenetére


LeslieB
csendes tag

Még valami eszembe jutott: A régi champ ha jól tudom 8 Gb-ig volt bővíthető, ez 16-ig.
A régi champ-be nem kellett füles a rádióhoz, ebbe viszont kell. :((
És ami még nekem kicsit nem tetszik, hogy egy kétoldalas összehajtogatott A4-es a használati útasítása, annak is az egyik fele csak mindenféle biztonsági rendszabály, a másikon meg olyasmik vannak leírva, amire bárki rájön egy perc alatt. Viszont egy csomó dolgot meg sem említenek benne ami fontos lehet. Letöltöttem egy rég champ kézikönyvet, az sokkal részletesebb.

(#31) pineapple22 válasza LeslieB (#29) üzenetére


pineapple22
csendes tag

Ja.. igen.. ez nálam is egy negatívum volt, hogy én is megrendeltem az egyik demos játékot, levonta a pénzt és azóta se semmi :(
meg persze a használati utasítás sem tér ki ugymond semmire, leírva sincs benne semmi részletekbe menően, csak azok a dolgok amikre az ember egyébként is rájönne.
de egyébként a pozitivumokat illetően teljesen egyetértek veled.

(#32) LeslieB válasza pineapple22 (#31) üzenetére


LeslieB
csendes tag

A felturbózás még azt is jelenti, hogy a előzőben lévő 30 mb memória lecsökkent 20-ra :Y

(#33) LeslieB válasza pineapple22 (#31) üzenetére


LeslieB
csendes tag

Ma felmentem az mbiz-support.com oldalra, és reklamáltam.
Egy kész űrlap van, ahol meg kell adni a telefon tipusát, a számot, amiről rendeltem, és a játékot, meg még pár adatot.
Azonnal ezt a levelet kaptam:

Dear Xxxxxxx Yyyy,

Thank you for submitting your enquiry.

We apologize for any inconvenience that this may be causing.
Please rest assured that one of our support team will respond to you within 48 working hours.
You can also visit our improved online help at www.mbiz-support.com.

Sincerely,

M-BIZ Support

Kíváncsi leszek.........

Ja és még valami!
Az oldalon ki lehet választani a magyar nyelvet, így nem lehet gond senkinek a kitöltés :C

[ Szerkesztve ]

(#34) LeslieB válasza V.T.CS. (#17) üzenetére


LeslieB
csendes tag

A star 2-vel csak az a gond, hogy az erőssége lehetne a wi-fi, ha használható lenne, mert folyton lefagy kevés memóriára hivatkozva, a champ 2-nél ez nem jellemző, ráadásul utóbbit picit több mint a feléért kaptam meg, mint amennyiért egy start 2-t adtak volna a Vodánál.

(#35) Potyka03


Potyka03
senior tag

wifi van a készülékben? :)

Nyiss a világ felé,és a világ is nyit feléd!

(#36) bence0501 válasza Potyka03 (#35) üzenetére


bence0501
csendes tag

Sajnos nincs benne de ha mindenféleképpen ilyen vagy ilyesmi telefont szeretnél,ajánlom figyelmedbe a Samsung Champ Duos-t :
- Nagyobb kijlező (2.4 vs. 2.6)
- Wifi
- Dual Sim és Dual Standby (tehát mindkét kártya ugyanúgy aktív nem váltogatja mint a pl.korábbi Nokiák)
- Érintőceruza (Nélküle is jól használható a rezisztív érintőképernyő)
- Olcsóbb (19000 Ft - 30000 Ft Vs. 28000 Ft- 33000 Ft Árgép.hu)
hogy valami kontrát (negatívumot) mondjak a kamera felbontása (2.0 Mpx vs. 1.3 Mpx)
- "Gyengébb" Bluetooth modul (3.0+A2DP vs. 2.1+A2DP)

Remélem segítettem ezzel a kis regénnyel :C

Aki a legnagyobbat mondja végén az lesz kussba

(#37) Darius1988


Darius1988
csendes tag

Sziasztok!
Én most vettem nem rég egy Champ 2-őt, melós telefonnak, és arra döbbentem rá hogy egy teljesen alap telefon kis paraméterekkel, és egy kicsit a reakció ideje is lassú!
Egyszóval ha teljesen újonnan kellet volna megvennem akkor inkább nem köszi!
Az árában már egy ennél jobb telefont is kapok!

"Ha elég hosszú ideig élsz, látni fogód, hogy minden győzelem végül vereséggé változik"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.