Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) djsiegfried


djsiegfried
tag

aztaQ!!

Remélem igaz. Imádom az első részt!
:Y :R

(#2) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ejj, ezt se (az elsőt) ártani már végigtolni legalább egyszer, ha már megvettem anno. :D

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#3) kwzatz


kwzatz
őstag

Az egyik legjobb időutazós sztori az utóbbi időből és rengeteg potenciál van a folytatásban (amellett, hogy azért viszonylag korrekten le van zárva az első rész). Nagyon remélem, hogy igaz a hír. :)

(#4) GeryFlash


GeryFlash
veterán

Remélhetőleg nem lesz olyan állati bugos és lapos játékmenetű mint az első. Őszintén szólva egy Alan Waket jobban várnék, annak a hangulata sokkal jobban adta.

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#5) bLaCkDoGoNe válasza GeryFlash (#4) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

+1

Mondjuk bugos nem volt (én Xboxon játszottam vele), de az Alan Wake sokkal jobbra sikerült szerintem is. Őszintén szólva ennek már nem is emlékszem a sztorijára ill. nem éreztem késztetést sem arra, hogy egynél többször végigtoljam. (Az Alan Wake-et egymás után háromszor játszottam végig.)

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#6) kwzatz válasza bLaCkDoGoNe (#5) üzenetére


kwzatz
őstag

"Őszintén szólva ennek már nem is emlékszem a sztorijára"

Pff... Igen, gyanítom elég sokan vannak, akik csak gyorsan végigrohannak rajta az e-mailek olvasgatása (sőt, videók megtekintése) nélkül. Az a véleményem, hogy ők nem a Quantum Breakkel játszottak. :D Ha mindent elolvasol/megnézel benne, akkor ezt a játékot szerintem nem lehet elfelejteni. Maximálisan ajánlott minden információmorzsán átrágni magad benne, mert úgy kerek a történet szerintem.

Én sem találkoztam buggal egyébként, bár én a steames változatot játszottam 3-4 hónapja.

[ Szerkesztve ]

(#7) bLaCkDoGoNe válasza kwzatz (#6) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Ez mellément, én pont olyan játékos vagyok, aki mindent megnéz/elolvas.

(Úgyhogy jöhet a következő, az "akkor biztosan nem értetted a sztorit" "érv". :U)

[ Szerkesztve ]

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#8) kolopele


kolopele
nagyúr

Tényleg jó játék volt, de a mai napig nem sikerült legyőznöm a végén azt a mocskot. Az Old Blood óta ez a második olyan játék ahol ez megtörtént :W

(#9) kwzatz válasza bLaCkDoGoNe (#7) üzenetére


kwzatz
őstag

Oké, akkor bocsánat. Így szimplán nem értem, hogy felejtetted el. :)
(nem, én nem feltételezek ilyet másokról, azért annyira nem volt bonyolult a történet...)
Egyébként tényleg nem akartalak ezzel megbántani, egyszerűen rengeteg ilyen hsz-t olvastam a játék kapcsán. Szerintem a játékosok több, mint fele tényleg nem veszi a fáradságot, hogy elolvasson mindent.
Még az lehet, hogy nem szereted annyira az időutazás témát, mint mondjuk én, így nem volt akkora hatással rád. :)

kolopele: Igen, elég meredek boss fight. Hardon egy támadással darált be, nagyon oda kellett figyelni, nekifutottam vagy 15-20-szor én is. :D

[ Szerkesztve ]

(#10) Jeanne d'Arc

Jó lenne ha az első rész hibáit javítanák.

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#11) Crytek


Crytek
veterán

Humble monthly majd ezt is celebrálja jöhet :C :C

Next PC Upgrade: 2022

(#12) DaveHutt


DaveHutt
őstag

Az első rész számomra hibátlan volt, mind játékmenetben, mind sztoriban egy évvel a megjelenés után. Várom a folytatást!

(#13) djsiegfried válasza DaveHutt (#12) üzenetére


djsiegfried
tag

dettó! :R

(#14) kolopele válasza kwzatz (#9) üzenetére


kolopele
nagyúr

Mondjuk annyiszor nem haltam meg egy játék során sem mint a két utolsó Far Cry esetében, ott a küldetések során is előfordult hogy 20-30 - szor kezdtem újra, de valamiért (főleg az új) nagyon nem hagyta magát abbahagyni vagy feladni, pedig néha már herótom volt a sok lopakodásoktól :D

(#15) #20844032


#20844032
törölt tag

Kell feltétlenül egy második kör a végtelen unalom tengerén. Hátha majd most siker lesz! :DDD

(#16) kwzatz válasza Jeanne d'Arc (#10) üzenetére


kwzatz
őstag

Ha minden igaz, pont a legnagyobb hibáját próbálják javítani, nevezetesen hogy még nincs folytatása. :D

(#17) FragMaster válasza Crytek (#11) üzenetére


FragMaster
addikt

Humble monthlyban idén januárban volt, be is került a zsákba :)

Más: Alan Wake folytatásnak jobban örültem volna, de ezzel se vagyok csalódott.

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#18) bLaCkDoGoNe válasza kwzatz (#9) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Van néha olyan, hogy egy-egy játék valakinél nem jön be, nálam a QB pont ilyen volt. Az elemei egyenként rendben voltak, de együtt valahogy nekem nem működött.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#19) mg1992mg


mg1992mg
senior tag

Szerintem beállok az előttem szólók közé, hogy én is imádtam az első részt. Ott figyel a polcon a Timeless Collectors Edition, és nagyon imádtam minden egyes percét a játéknak. :)

(#20) Fitzgerald válasza bLaCkDoGoNe (#18) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Phaszt érdekel a kvantum bré, Alan Wake 2-t a népnek!

(#21) bLaCkDoGoNe válasza Fitzgerald (#20) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

True dat.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#22) Psychopeti válasza GeryFlash (#4) üzenetére


Psychopeti
senior tag

+1

Kend azt hiszi ez csak úgy van, hogy befogjuk a kancát a szekér elé, és gyi te szürke???

(#23) cyberkind


cyberkind
félisten

Ez is jöhet mert nem volt rossz az első része, de katasztrófa volt PC-n a DX12-es mód, az átvezetők meg pláne, hülyeség volt ezeket a filmeket a játékba tenni de jöhet, persze az Alan Wake 2 lenne a lényeg de az szerintem túl Half Life kategória. :))

Paranormal Cocktivity

(#24) XuChi


XuChi
addikt

Inkàbb AW 2-t kellene kiadni.

Ennek az első része nálam 3 óra tömény unalom után a kukában végezte. Full gagyi volt az egész!!

(#25) utomi válasza XuChi (#24) üzenetére


utomi
senior tag

És akkor ha 50en leirjátok ugyanazt a faszságot akkor szerinted meg fog történni? Egyrészt az Alan Wake bár korrekt game de csak egy Max Payne más köntösbe! Nem volt különösebb siker sajnos így még kevesebb indok a 2. Részre. Nyilván a QB ugyanúgy exkluzív lesz tehát az MS pénzeli,tehát bizonyára ha lesz akkor csakis ez jöhet szóba. Inkább a Rockstar csinálna már egy Max Payne 4et a sok buzi GTA helyett!😂

(#26) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Csak tisztázzunk egy dolgot. Sokan Alan Wake folytatást akarnak, ami tök ok, de ezt nem a Remedy fogja elsősorban eldönteni, ugyanis a játék jogai a Microsoftnál vannak.

Live-Die-Respawn

(#27) bLaCkDoGoNe válasza utomi (#25) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Azt tegyük hozzá, hogy papíron azért nem volt siker, mert először csak X360-ra jelent meg, és valami bődületes mennyiségű torrentes letöltést produkált (ilyen milliós körüli nagyságrend rémlik nekem, de most nem néztem utána), aminek egy része "elveszett" bevétel.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#28) cyberkind válasza bLaCkDoGoNe (#27) üzenetére


cyberkind
félisten

PC-sel már siker lett.

Paranormal Cocktivity

(#29) gianni85


gianni85
veterán

Készüljön, és jöjjön PS4-re is

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.