Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Sefter


Sefter
veterán

miért jó olyan dolgokról hírt kapni, amik sosem lesznek elérhetőek :F
a napokban ez már a sokadik telefon (nem itt a ph-n..)amit nézegetnék, de sose lesz kiadva...

[ Szerkesztve ]

Psn ID: sefter_hun

(#2) plus44


plus44
veterán

linuxxos :F :F :F hát ők tudják.....

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#3) <NewL> válasza plus44 (#2) üzenetére


<NewL>
addikt

miért mi a bajod a linuxal? :F
a symbian egyébként miért nem jó? állandóan újitani kell.
így szokták,tolják,halasztják aztán egyzser csak ki jön cartmen :)

There's an app for that

(#4) joey04 válasza plus44 (#2) üzenetére


joey04
titán

jó lenne az hidd el.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#5) plus44 válasza joey04 (#4) üzenetére


plus44
veterán

persze nem azért mondtam. Nem ítélkezem, mert ugyebár nem tudjuk milyen lesz csak így név alapján nekem fenntartásaim vannak. De persze lehet hogy jó lesz. Sőt örülnék neki!!

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#6) ngabor2 válasza plus44 (#2) üzenetére


ngabor2
nagyúr

a linux meglehetősen támogatott dolog. a win is az, csak az inkább a felhasználók felé nyitott, a fejlesztők felé kicsit macerásabb. különösen a win mobile. a linux az linux, akármilyen procin is megy. van egy fs, van egy kernel van egy libc, ami jó esetben elérhető. ezután bármit (értsd: bármit) le lehet fordítani alá, és használni. torrent.klienst, ablakkezelőt, böngészzőt, játékot... mindent.

(#7) bambano válasza <NewL> (#3) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

A symbian azért nem jó, mert elborult módon van benne megoldva pár dolog, amitől rémálom programozni rajta. Akkor inkább linux, azt legalább rendberakják időnként.

LInuxszal meg az a baj, hogy nem tud majd felvágni rá. letöltötted már a legújabb vírusirtót? beee az enyém újabb.. az enyémre meg nem kell...

[ Szerkesztve ]

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#8) ngabor2 válasza bambano (#7) üzenetére


ngabor2
nagyúr

viszont lehet hencegni, hogy már a 2.8.15-ös kernel van rajta :D

(#9) <NewL> válasza bambano (#7) üzenetére


<NewL>
addikt

Nekem most is symbiános telefonom van (E65) meg előtte N70 de én nagyritkán rakok fel rá valami progit,vagy játékot. Szerintem ez az olyan embereknek lesz jó mint pl itt a ph-án a processzortuning,3dmárk topicocat gyötrik.Szóval az ilyen fanatikusoknak. Mondjuk kezdem unni a symbiánt,jó lenne egy kis újitás,meg hátha még stabilabb lenne a linux.
De a linuxra nem nehezebb felrakni mindent,meg nem futnak rajta pl a játékok? :U

There's an app for that

(#10) bambano válasza ngabor2 (#8) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

azt küdd át nekem is :)

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#11) ngabor2 válasza <NewL> (#9) üzenetére


ngabor2
nagyúr

symbianon futnak a wm5/6 alá írt játékok, és vice versa? no linuxszal is pontosan ugyan ez lesz a helyzet: ha fordítanak le játékot erre a kütyüre, akkor fog rajta futni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.