Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) hunter84


hunter84
aktív tag

Nahát, mégsem olyan stabil? :D

Most nincs kedvem összegyűjteni azt a több tíz-száz kommentet innen MA-ról, mely szerint "szarszemét droid mindig fagy stb., bezzeg a WP istenkirály és sosenem..."

(#2) Misály válasza hunter84 (#1) üzenetére


Misály
addikt

Symbiannál custom romnál még talán ok de gyári wp-nél nem kicsit gáz. Kíváncsi lennék az előfordulás gyakoriságára.

(#3) DJosef


DJosef
őstag

Azert nem temessuk mindjart a wp8. A 7.5 azert eleg stabil es gordulekenynek mondhato. Az elozo telomon 2.3 majd 4.0.4 volt de fagyni egyik sem fagyott le,igaz sebessegben elmaradt jocskan a wp-tol, pedig hardverben szinte ugyan az volt benne. Xperia ray volt egyebkent, a mostani meg lumia 800.

[ Szerkesztve ]

Forget about it

(#4) Zyrius


Zyrius
aktív tag

htc 8x wp8 0 azaz 0 újraindulás az elmúlt 2 hétben
szerintem ez egyes amerikai forgalmazók telefonjain jelentkező hiba nem általános. Legalábbis, ezt vettem ki a nepzetközi oldalon olvasott hozzászólásokból.

https://StellarGear.eu - amatőr csillagászat és asztrofotós bugdácsolások

(#5) BloodRay


BloodRay
veterán

A legjobbakkal is előfordul.
Bár a WP ugye azért zárt, korlátozott mert stabil és ultrasmooth...

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#8) spawn21


spawn21
veterán

Biztos vagyok abban,. hogy a következő telefonom wp8 lesz :U

iPhone 13p

(#9) HawerKing


HawerKing
őstag

Sracok egy kerdesem lenne nemigazan tartozik ide... Szerintetek csereljem el a Desire X emet egy Lumia 900 ra???
Kaptam egy ajanlatot

[ Szerkesztve ]

▂▃▅▇ Nothing Phone 1 - 11T - Tab S2 - Tab S3 ▇▅▃▂

(#10) spawn21 válasza HawerKing (#9) üzenetére


spawn21
veterán

szerintem ne :D

iPhone 13p

(#11) DJosef válasza HawerKing (#9) üzenetére


DJosef
őstag

Bele kell ugrani!

Forget about it

(#12) Иван válasza hunter84 (#1) üzenetére


Иван
őstag

Csak a BBOS atomstabil.

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#13) Dr.Anonymus válasza HawerKing (#9) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

Szerintem nem jársz jól egy ilyen cserével...

(#14) Oppenheimer válasza HawerKing (#9) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Mindenképp!

(#15) drosan válasza HawerKing (#9) üzenetére


drosan
tag

Ne csinálj hülyeséget...cseréld el! ;]

(#16) lorinser válasza HawerKing (#9) üzenetére


lorinser
senior tag

Hát bizony én is cserélném. Főleg mióta én is WP-s telót nyomkodok tapasztalom is a különbséget a droid és a WP között. A WP nagyon-nagyon pozitív csalódás volt számomra.

Poco F5, Philips 55PUS8303, Philips 58PUS8535

(#17) eldiablo válasza Иван (#12) üzenetére


eldiablo
addikt

Ezt azért én cáfolnám. ;]

(#18) dreamdancer


dreamdancer
őstag

Azért az nagy különbség, hogy a wp8-ban felfedeztek egy bugot, ami a telóknak egy kisebb részénél problémát okoz és a MS (most szerencsére gyorsan reagálva) pár hét alatt javítja, vagy aközött, amikor egy középkategóriás cuccról (ld legutóbbi MA TV-s Huawei) az a konklúzió, hogy hát igen, ez ennyit tud (nem indul az app és a 720p-s videó, ami meg igen, az szaggat stb.). WP-s készüléknél (az elkefélten low-end Lumia 610 kivételével) ilyenbe azért nem fut bele az ember, tökmindegy, hogy melyik gyártó melyik modelljét veszi.

Nem a lényeg a fontos.

(#19) virkir válasza HawerKing (#9) üzenetére


virkir
veterán

Ha ráfizetés nélkül megy a dolog akkor igen, majd izibe dobd fel jóáron és amit kapsz érte abból vegyél egy rendes telefont. :D

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#20) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

Kicsit off, de a WP 7.8 mikorra várható? (ennyire nehéz beilleszteni a minimálisan változott UI-t a régi rendszerbe, vagy inkább üzleti okokból késleltetik, hogy cseréljen a régi user telefont?)

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#21) hallerlaller válasza hunter84 (#1) üzenetére


hallerlaller
addikt

És te ezeket el is hitted? :F

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#22) afk22 válasza HawerKing (#9) üzenetére


afk22
tag

Kerdes miket szoktal csinalni a telefonoddal. Ha speci progikat is hasznalsz, amik nincsnek WP7-re, vagy ha rendszeresen hasznalod USB mass storage-nek, akkor ne, mert ezek nincsenek. De ha telefonalni, maileket nezni, offilne navi is sokszor kellene, illetve a legnagyobb bajod az volt, hogy docogott, kicsit nehezkes volt, akkor valoszinuleg igen a valasz. Supportja a WP7-nek meg jo ideig lesz, a nokia is eppen most firssitett valamit WP7-re, meg a 7.8 utan is lesz meg frissites, tehat hibakat es progikat javitani fogjak meg egy jo ideig.

(#23) Misály válasza Иван (#12) üzenetére


Misály
addikt

Cafolnam en is:)

dreamdancer: melyik bugra reagalt lassan az ms?

[ Szerkesztve ]

(#24) Fecogame


Fecogame
veterán

Kicsit off, de a képen a kék hátlapú telefonnak mi a típusa? :)

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#25) Liudvikas válasza Fecogame (#24) üzenetére


Liudvikas
tag

HTC 8x

(#26) spawn21 válasza Fecogame (#24) üzenetére


spawn21
veterán

HTC? ;]

iPhone 13p

(#27) afk22 válasza Tigerclaw (#20) üzenetére


afk22
tag

link

Most azt mondjak, hogy csak 2013 elejen. Valoszinuleg uzletpolitika is, meg jol le is akarjak tesztelni, illetve WP8-cal vannak kisebb gondok, amire inkabb koncentralnak, lasd ez a cikk. Tehat az biztos, hogy a WP8 a fo csapasirany, az fontosabb mint a WP7.8. Az ok szerintem majdnem mindegy, kerdes mikor, es mi lesz benne... Hirek szerint azert nem csak UI valtozas lesz.

(#28) Tigerclaw válasza Fecogame (#24) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

A mérete alapján az a HTC 8X (8S is hasonló, de az rövidebb). Karcsú, vékony, könnyű kis telefon. Nagyon jó a tapintása és ugye matt, szóval nem gyűjti az ujjlenyomatokat.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#29) HawerKing válasza Tigerclaw (#20) üzenetére


HawerKing
őstag

"A Windows Phone 7.x rendszert futtató mobilok tulajdonosai számára rossz hírrel szolgálhatunk, a Microsoft ugyanis hivatalosan is bejelentette, hogy jövő évnél előbb nem számíthatnak frissítésre és ezzel együtt új funkciókra. Terry Myerson, a Microsoft Windows Phone részlegéért felelős vezetője elárulta, Nokia Lumia 900-án is tesztelte folyamatosan a Windows Phone 7.8-at és mintha egy teljesen új készüléket kapott volna, az élő csempék teljesen megváltoztatták az addigi mobilhasználatát, gyorsabban éri el velük ugyanis a kontaktokat, képeket és alkalmazásokat, valamint a kétszer annyi téma (szín) is még személyesebbé tette a mobilját, akárcsak a jelszavazható és egyedi háttérképet, akár a Bing napi ajánlóját is automatikusan beállító képernyőzár. További jó hír a Windows Phone 7.x felhasználóknak, hogy a sokak által kedvelt Draw Something és a Words with Friends már letölthető, míg az Angry Birds Space és Star Wars már fejlesztés alatt áll. A hivatalos bejelentés végén az áll, hogy 2013 elején adják ki a WP 7.8 frissítést.|"

▂▃▅▇ Nothing Phone 1 - 11T - Tab S2 - Tab S3 ▇▅▃▂

(#30) Иван válasza eldiablo (#17) üzenetére


Иван
őstag

Haha ;]

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#31) eldiablo válasza Иван (#30) üzenetére


eldiablo
addikt

Nevess csak. Láttam amit láttam. :D

[ Szerkesztve ]

(#32) HawerKing


HawerKing
őstag

Wp 7.5 re van Google maps, google mail vagy Opera Mobile vagy Mini tudje e valaki??

▂▃▅▇ Nothing Phone 1 - 11T - Tab S2 - Tab S3 ▇▅▃▂

(#33) savoo válasza HawerKing (#32) üzenetére


savoo
addikt

Google maps, csak 3rd party app van (Nokiákon van helyette saját nokia térkép, ami magyarországon használhatóbb mint a google maps), email kliens tudja a gmailes emaileket kezelni, Opera nincs (csak unlockolt és talán costum fw is kell a telelfonra), a Nokiának viszont van az opera minihez hasonló böngészője.

(#34) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Jó lesz ha rendbe szedik mert januárban csatlakoztok én is, eddig még egy droid sem csinált ilyet nálam, persze a Milestone-al voltak gondok, de az gyártó bibi volt.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#35) DJosef


DJosef
őstag

Nem tudom ki, hogy van vele de en teljesen jol elvagyok a 7.5 verzioval is.

Forget about it

(#36) HawerKing válasza savoo (#33) üzenetére


HawerKing
őstag

Koszi, S lehet e kulsoleg programot feltelepiteni vagy csak a piacterrol? Pl mint androidon van apk itt milyen file kiterjesztes van?

▂▃▅▇ Nothing Phone 1 - 11T - Tab S2 - Tab S3 ▇▅▃▂

(#37) Misály válasza HawerKing (#32) üzenetére


Misály
addikt

Sajat kliens van, 900-on ott a maps. Opera nincs, nokia beta labson van adattomoritos bongeszo.

(#38) Béééla


Béééla
őstag

WP 7.5 tulajként követelem hogy monnyonle!

Szakértőbben vizsgálva: ha a 4g/LTE tiltás megoldja a problémát, akkor ott a radio ROM-ban is lehet bibi, de ha M$ megtalálta a hibát, üsse kő, javítsák ki ők is.

Bélabá

(#39) crey válasza savoo (#33) üzenetére


crey
MODERÁTOR

azért ne essünk át a ló túloldalára. Jó a Nokia Maps, de messze nem használhatóbb mint a Google Maps (droidon).
Se traffic, POI sincs annyi és olyan minőségű mint a Google megoldásával - persze maga a térkép az elég korrekt, csak a rá épülő szolgáltatások gyengébbek még.

HaZsolt: fú... :W

Kb. olyan, mintha azt mondanám, hogy user, tehát hülye...

[ Szerkesztve ]

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#40) HaZsolt


HaZsolt
őstag

Ezen nem lepődök meg, windows tehát fagy :)

(#41) catroot válasza HaZsolt (#40) üzenetére


catroot
veterán

Bravó.

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#42) savoo válasza crey (#39) üzenetére


savoo
addikt

Én konkrétan a térképre gondoltam, ami pontosabb mint a google maps.

(#43) DJosef válasza HaZsolt (#40) üzenetére


DJosef
őstag

Nem fagy, ujraindul:)

Forget about it

(#44) Cyberpunk válasza HaZsolt (#40) üzenetére


Cyberpunk
félisten

BSOD van?:DDD

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#45) wolfman


wolfman
veterán

Azt nem értem, hogy marketing az dübörgött végig míg meg nem jelent, de bezzeg normálisan tesztelgetni a telefont arra nem volt idő meg energia! Hmm...

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#46) Liudvikas válasza Cyberpunk (#44) üzenetére


Liudvikas
tag

persze, külön app is :P

[link]

(#47) Cyberpunk válasza Liudvikas (#46) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Kell.;]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#48) vicze válasza crey (#39) üzenetére


vicze
félisten

"Kb. olyan, mintha azt mondanám"
Pedig elég könnyen meglehet, hogy mind a kettő igaz. :D :P

(#49) Router


Router
őstag

A kételkedőknek és a trolloknak csak annyit, hogy használjon egy hétig wp alapú telót a hétköznapokban és nem kell többet a droid...

Én is droidos voltam de egy éve nagyon nagyon boldogan használom a microsft féle os-t. Nem akarok senkit rábeszélni de mielőtt véleményt nyilvánítanátok, éljetek vele pár napot.

Sokan kérdezik a 7.8-at.

Nos nekem két napja van fent a 7.8RTM a HTC TITAN-omon és nagyon jó. Ha lehet akkor még villámabb mint a 7.5 az új kezelőfelület pedig nagyon kényelmes és logikus. Semmi fölös cicoma, amit tud azt jól tudja. Aki nem hiszi, járjon utána :D

A nyolcast meg helyrerakják gyorsan szerintem bár ez tényleg nagy baki így az elején akármiről is lesz szó hiba téren.

[ Szerkesztve ]

www.reballing.hu/forum

(#50) vicze válasza Router (#49) üzenetére


vicze
félisten

Már megbocsáss ez csak igények és ízlés kérdése. 1 hétig használtam (L800), de nekem olyan mintha valami fullextrás kocsiból zsigába ülnék. Kényelmetlen testre szabhatatlan, ha nem úgy akarom használni ahogy kitalálták, akkor cseszhetem. A csempék rettentő ronda dolgok nekem, és ehhez jönnek még a korlátozások is... Nekem vállalhatatlan.
Ha te boldog vagy vele akkor tök jó és örülj neki, hogy megtaláltad azt ami neked a legmegfelelőbb. :)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.