Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) David75


David75
őstag

Hát ha a samsung vagy az lg gyártja akkor nem várok tőle sokat...(az i7500 galaxy-ból kiindulva)

iPhone 14 pro | Cube Acid 2020

(#2) emvy válasza David75 (#1) üzenetére


emvy
nagyúr

Az Apple Macbook Pro-t meg az Asus gyartotta sokaig (es lehet, hogy meg mindig ok). Ezek a cegek barmit legyartanak neked, csak ki kell talalni es fizetni.

while (!sleep) sheep++;

(#3) Integra válasza David75 (#1) üzenetére


Integra
titán

pont ezt akartam mondani én is, hogy nem számítok csúcskészülékre.
cserébe (talán) egy jó ár/érték arányú telefon lehet.
mondjuk ami pozitív vonzata lehet, hogy ha jó áron lövik be, ez magával húzhatja a csúcskészülékek árát is talán.

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#4) emvy válasza Integra (#3) üzenetére


emvy
nagyúr

Nem ertek egyet. :) Az iPhone-t sem az Apple gyartja. A lenyeg a koncepcio, design.

while (!sleep) sheep++;

(#5) Z-o-t-y válasza emvy (#4) üzenetére


Z-o-t-y
tag

Pontosan, egy modell miatt kár felépíteni egy komplett gyárat...

http://instagram.com/_doublez_

(#6) iknight


iknight
senior tag

Ha csúcsmodelt akarnak csinálni, és Google+Samsung, akkor egy oled kijelzős brutál cucc lesz. Remélhetőleg ők a jó telefonnal akarnak sikeresek lenni, és nem úgy mint az apple, hogy egy középszerű telefon+jó sok marketing...
Egyébként nem sok olyan cég van aki magának gyártja a termékeket, a laptopoknál is ha jól tudom a népszerű világmárkák közül 4-5 van saját gyártásban. Telefonoknál szintén, pl a Blackberry-t a foxconn gyártja ha jóltudom.

[ Szerkesztve ]

Akik jó békét tudnak kötni, azok sohase győznek a háborúban.

(#7) Straw


Straw
senior tag

Azért a samsung csinált már jó modelleket, sőt szerintem az Omniának a fogása kifejezetten kellemes hatást keltett más dolog viszont hogy WinMo volt rajta. Hasonló minőségű összeszerelés egy frissített dizájnal és egy ütős (mondjuk Snapdragon és valami grafikus gyorsító+minden extra ami ma telefonba tehető, végül bitang sok ram) belsővel letolhatja aziPhone-t a trónról. De azon se lepődnék meg ha nem így lenne.

42

(#8) iknight válasza Straw (#7) üzenetére


iknight
senior tag

Nem kell itt Snapdragon, 5-600hz-s procival megáldott telót is láttam már akadálymentesen futni, jó nem winmobilt, de androidot, blackberry-t igen, csak jól összekell rakni, kiegyensúlyozott szolgáltatáskínálattal, megfelelő minőséggel.

Akik jó békét tudnak kötni, azok sohase győznek a háborúban.

(#9) Straw válasza iknight (#8) üzenetére


Straw
senior tag

Én csak abból indultam ki hogy nyilván nem akarnak majd belépő szintü alacson tudású telót piacraq dobni, és követik az apple stratégiáját, csúcs vas és szép kaszni meg miliárdos marketing.
Azzal nem vitatkozom hogy jól fut az android gyengébb órajelen is, de az iPhone is jó volt 400mhz-en is. Jó vassal időt állóbb na meg többet lehet kérni érte és ez számít az olyan gyártóknál akik csak ritkán dobnak piacra 1-1 telót.

42

(#10) David75 válasza iknight (#6) üzenetére


David75
őstag

Arm cortex a8 az közép kategória? Gratulálok...

iPhone 14 pro | Cube Acid 2020

(#11) plus44 válasza emvy (#4) üzenetére


plus44
veterán

Csatlakozom. Hs a Google kitalálja, hogy mit, hogy, merre, akkor már baj nem lehet. (elvileg...)

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#12) Inarus válasza Straw (#9) üzenetére


Inarus
addikt

"Jó vassal időt állóbb" Épp ezért nem kell olyan jó vas bele, ha kevésbbé jón is jól fut. Winmo alá is kevés alkalommal nyomtak csúcs vasakat amíg az egy közepesen is elfutott.
"...na meg többet lehet kérni érte" A vas nem mindig áll arányban az árral. :DDD

(#13) Beerwolf


Beerwolf
senior tag

Szerintem, ha tényleg készül ilyesmi, akkor az nagyon el lesz találva.
Számomra Google erre enged következtetni.

(#14) Integra válasza iknight (#8) üzenetére


Integra
titán

a hero nem winmo. harmatgyenge a hardver alatta.
sose bánd a snapdragont.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#15) Integra válasza Beerwolf (#13) üzenetére


Integra
titán

mondjuk ha samu hardver lesz, akkor még valóban ígéretes dolgot is összeüthetnek a hd2 ellen.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#16) madarasz92


madarasz92
őstag

Remélem jo lessz..
Sok szerencsét a gyártonak.. :D

(#17) BloodRay


BloodRay
veterán

Jó lenne valami nagyon ütős ajánlat. :K

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#18) Napfénysüti

Kíváncsian várom mit dobnak össze ha ez igaz.

Més que un club!

(#19) AS


AS
félisten

HTC csinálja.

ÉS ö lesz az:

LINK

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#20) Ptech válasza AS (#19) üzenetére


Ptech
őstag

Ez nem is annyira ronda, mint gondoltam :DDD

(#21) #16820480 válasza AS (#19) üzenetére


#16820480
törölt tag

ez kifejezetten szép! akár ez lesz a google saját mobilja, akár csak egy újabb HTC, de remélem megjelenik valóban, és nem lesz túl drága!

(#22) AS


AS
félisten

Nexus One lesz a neve. öt lett volna a HTC sárkány de elvileg most már Google mobil lesz és nem lesz rajta HTC jelzés.
Januárban lesz bejelentés. Ha igazak az infok csak függetlenül lesz kapható.

Tudásban kb annyit fog tudni mint a későbbi HTC s Bravo (április)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#23) AS


AS
félisten

Rengeteg kép!!!
link
Látszik hogy ez tényleg valami csucs android.
Menü is szebb mint a többinek.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#24) eldiablo válasza AS (#23) üzenetére


eldiablo
addikt
LOGOUT blog

Jónak tűnik. Vajon milyen felbontású a kijelzője?

(#25) AS válasza eldiablo (#24) üzenetére


AS
félisten

Olyan mint moto droidnak 3.7 es méretben.
1 ghz shapdragon procival.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#26) AS


AS
félisten

Remélem nem Amcsi olny lesz.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.