Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) fateless


fateless
veterán

Értem. Tehát ahelyett, hogy 8mm vastag lenne 10.000-es akkuval és 550g súllyal, inkább 5,4mm és 40 deka, hogy nagyon vékony lehessen, elvégre úgyis tokban fogják tartani.
Lehet, hogy csak nekem vannak torz felhasználói elvárásaim, de én inkább választanám a vastagabb ház, nagyobb akku kombót...

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#2) gutriqper


gutriqper
tag

Tök szuper. Aki tényleg használja az innentől napi kétszer fogja tölteni. Vicces az akkumulátor méretének alakulása. Nagy kunszt vékonyítani meg könnyíteni ha ez egyértelműen az akkumulátor lefaragását jelenti.

(#3) fornettisuti válasza fateless (#1) üzenetére


fornettisuti
veterán

Egyet értek, sajnos ezt a trendet követik.

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#4) GeryFlash válasza fateless (#1) üzenetére


GeryFlash
veterán

Teljesen igazad van, de nem kell meglepődni, a trendek teljesen sz*rok... Meg gondolom így 5 dollárral olcsóbb az előállítása is.

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#5) Locutus válasza fateless (#1) üzenetére


Locutus
veterán

A sok anyag, nagy akksi nekik kerül pénzbe, a naponta töltés meg neked :) Még jó, hogy utóbbit választják :)
Üdv a kapitalizmusban.

Amúgy nekem a mostani Tab S 10.5 is szépen bírja akksival, akár több napig is, nyilván használattól függően.

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#6) Just_Reboot


Just_Reboot
addikt

Úgy látszik a Samsung cuccokba egyre kisebb aksik kerülnek...:DDD

(#7) GeryFlash válasza Locutus (#5) üzenetére


GeryFlash
veterán

Az hogy naponta töltöd fel három naponta az hót mindegy ugyanolyan fogyasztás mellett :DDD

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#8) myckie2


myckie2
őstag

A benne lévő dolgok fejlődnek ezért kevesebbet fogyasztanak, szóval ugyan azt a üzemidőt kissebb akkumulátorral is fent lehet tartani.

(#9) GeryFlash válasza myckie2 (#8) üzenetére


GeryFlash
veterán

Szóval a 10 órás üzemidő ami valóságban nem annyi azt elég is, a rinyálóknak meg kuss a neve, jól értem? :B

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#10) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Szerintem meg inkább legyen vékony, ahogy a telefonok is.
Nap végén ezt és azt is úgy is töltőre kell tenni, bár olyan kütyüvel sem találkoztam még ami konstans 1 napot kibírna.

Egy 8"-os Octa 7410 vagy 7420-as lapkával viszont már telefonnak is szívesen használnám a note után :K

[ Szerkesztve ]

(#11) janeszgol válasza fateless (#1) üzenetére


janeszgol
félisten

Plusz szerelhetetlen, mivel ragasztott mindenhol, tehát akksi csere csak a szervizben. (Vagy bukó gari és akkor otthon.)

(#12) szabogabor10 válasza myckie2 (#8) üzenetére


szabogabor10
veterán

Részben igaz. Ugye az iPad Air 2 is nagyon vékony. Az akkuja az előd 8600 mAh-járól 7340 mAh-ra csökkent. Kicsit meg is látszik az üzemidőn, de így is hozza mobilneteten aktív böngészéssel / videónézegetéssel a 12 órát, ac-s wifin pedig majdnem 13 órát, úgyhogy elégedett vagyok.
Kíváncsi leszek majd a Samsung üzemidejére.

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#13) ctvagyok


ctvagyok
őstag

Nem az iPaddel kellene versenyezniük, hanem a többi Androidos konkurenciával. De hülyék és nem bírják felfogni. Vagy lehet nem is akarják, de így kínai gyátók tábla fronton is meg fogják őket enni.

[ Szerkesztve ]

(#14) jacis


jacis
nagyúr

Nekem 8.4 volt és nagyon jó kis tablet volt.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#15) Locutus válasza ctvagyok (#13) üzenetére


Locutus
veterán

Nem azért, de van ám más kategóriájú tablet is a samsungnál... nem csak a csúcs tab s.

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#16) ctvagyok válasza Locutus (#15) üzenetére


ctvagyok
őstag

És annak mi köze ahoz, amit írtam? Borzalmas ár-érték olcsó samu tabok nem érdekelnek sztem senkit.
Csúcskategóriában még versenyképes áron ad a Samsung táblagépet. Főleg az S széri SAMOLED kijelzőjével ad valami pluszt. De ha ipaddal akarnak versenyezni, akkor cseszhetik az egyetlen valóban nem rossz ár-érték terméküket. (najó a note 4 is adja)

(#17) fateless válasza ctvagyok (#16) üzenetére


fateless
veterán

Tudom, mindenkinek más jön be, de én nem bírom elviselni a Super AMOLED-et. Tegnap 10 percig használtam feleségem Ace4-ét. aztán le kellett tennem, mert nem bírta tovább a szemem.
Remélhetőleg a Tab S mellett a Tab Pro-t is tovább viszik, hogy akik nem bírják a "Super" kijelzőjüket, azok is találhassanak eszközt a kínálatukban.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#18) Locutus válasza fateless (#17) üzenetére


Locutus
veterán

Szal nem bírja a szemed a túl jó kijelzőket? Mesélj még :)

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#19) fateless válasza Locutus (#18) üzenetére


fateless
veterán

Gratulálok, sikerült tanúbizonyságát adnod a képességeid határának :W

Érzékenyek a szemeim, szemvizsgálatkor ugyanahhoz a dokihoz megyek el, aki már tudja, hogy ha pl belevilágít vizsgálatkor a szemembe, akkor az nekem fizikai fájdalmat jelent. MIndez elég jelentős probléma, miután hivatásos jogsim van - ezért pl havas tájon télen napszemüvegben tudok csak rendesen vezetni.

De persze biztosan csak arról van szó, hogy nem bírja a szemem a túl jó kijelzőket... :(

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#20) ctvagyok válasza fateless (#17) üzenetére


ctvagyok
őstag

Pedig Samoled fényerőben nem is a legerősebb. Én pont azért szeretem, mert alacsony fényerőn is jó a betekintési szög, szépek a feketék. Persze ez minden amoledre igaz gondolom, nem csak a samsungokra. Nálam egyedül az Apple féle IPS tetszik, meg a HTC féle megoldás. A legtöbb ips kijelző fényereje 0 ra zuhan, ha nem 90 fokból bámulja az ember. Azt azért nem állítanám, hogy nincs más jó ips a piacon, de szerintem azért gyengébbek mint az iphone-é. Persze ez csak magánvélemyén, és általánosítás. Csak akkor tudok véleményt mondani, ha egymás mellett látnám a két kérdéses kijelzőt.

(#21) fateless válasza ctvagyok (#20) üzenetére


fateless
veterán

Remélem, ahogy először is mondtam, hogy lesz Tab Pro utód is, mert az nem amoledes, így aki azt nem bírja (mert sok ilyen ember van), az is választhat ilyen készüléket. Hogy ez miért probléma az amoled-pártiaknak, nem értem :F

Olyannak érzem lassan ezt, mint mikor a laktózallergiást győzködik, hogy márpedig milyen finom a milkshake

[ Szerkesztve ]

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#22) Locutus válasza fateless (#21) üzenetére


Locutus
veterán

Talán azért, mert nem tudsz épkézláb magyarázatot felhozni rá? De csak tipp...

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#23) fateless válasza Locutus (#22) üzenetére


fateless
veterán

Komolyan mondom, hogy neked valami nagy problémád lehet.
Diszlexia, esetleg csak tetteted az értetlent, nem tudom.
Neked az a problémád, hogy nekem nem megfelelő a Super Amoled. Komolyan, gondolkozz már el, hogy mit írsz! Kb olyan szinten vagy, hogy meg akarod magyarázni, hogy az 5" kijelző a legtökéletesebb méret, mert neked az a legtökéletesebb.
Nem igaz, hogy nem esik le, hogy nem azt írom, hogy rossz az Amoled kijelző, hanem hogy nekem rossz az Amoled kijelző.

Ha rá tudod magad venni az olvasásra, láthatod, hogy feleségemnek is ilyen kijelzővel szerelt készüléket vettem, mert neki jó ez. Továbbá nem azt írtam, hogy ne gyártsanak ilyen készüléket, hanem azt, hogy remélem, hogy a Tab Pro sorozatot is folytatják, mert abban nem volt Super Amoled kijelző, így azok, akik ezt nem szeretik, továbbra is vehetnek kimagasló paraméterekkel rendelkező készülékeket a Samsungtól.

Ha elmagyaráznád, hogy mi a problémád, vagy miért játszod ezt a játékot, sokat segítenél...
Persze tudom, hogy lehetetlen dolgot kérek tőled...

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#24) Locutus válasza fateless (#23) üzenetére


Locutus
veterán

Vártam volna valami érvet, hogy neked kivételesen miért nem megfelelő a super amoled, amit még a displaytesztek is jobbnak hoznak mindenben az LCD-nél, de mindössze annyit tudtál felhozni, hogy zavarja a szemed a fénye... ami nyilvánvalóan nem egy érv, hiszen ugyanúgy lehet a fényerejét állítani, mint egy lcd-nek... sőt, még a színhőmérsékleteket is pl a samsungokon.
Szal ha esetleg netán meg is tudnád indokolni a kifogásodat, akkor el lehetne fogadni azt, mint érvet. De ilyen ugye nem történt.

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#25) fateless válasza Locutus (#24) üzenetére


fateless
veterán

Mégis milyen érvet szeretnél?
Ha eljössz Pápára, komolyan mondom, elviszlek a szemészemhez.
Olyan nehéz felfognod, hogy nekem ez nem megfelelő? Tényleg ez a bajod, hogy valakinek nem jó az, ami neked jó?

Ez esetben nem tudok veled mit kezdeni. Nem akarlak meggyőzni arról, hogy ne használj Super Amoled kijelzőjű készüléket (ellentétben veled, aki bizonyítani próbálja azt, hogy nekem ennek jónak kellene lennie), nem vág földhöz, ha te nem tudod sem megérteni, sem elfogadni, hogy számomra ez nem megfelelő.

Én továbbra is bízom benne, hogy a Tab Pro sorozatból is ki fog jönni egy következő generáció, ha a Tab S-ből kihozzák a következőt.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#26) Locutus válasza fateless (#25) üzenetére


Locutus
veterán

Senkit nem kell meggyőznöd, sőt, le se kell írnod mindazt újra amit már egyszer.
Csak az érvre voltam kíváncsi. De ha nincs, akkor nincs...

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#27) fateless válasza Locutus (#26) üzenetére


fateless
veterán

De van, csak még mindig képtelen vagy elolvasni/megérteni. Pedig leírtam újra és újra. No mindegy...
Az, hogy számodra nem zavaró, nem támasztja alá azt, hogy nekem az. Te ezt nem fogadod el, nem akarod megérteni, ezért azt mondod, hogy nincs érvem.
De teljesen mindegy, mert te nem akarod megérteni, amit más mond. Ennélfogva a leírt dolgokat sem fogadod el. Sajnálatos, de vannak ilyenek.

Ha meg tudod mondani, hogy miért fáj neked az, hogy az én szememet bántja a Super Amoled kijelző, akkor tudunk értelmesen kommunikálni. Ha nem tudod megmondani, akkor nem érdemes teleszemetelni a fórumot.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#28) ctvagyok válasza fateless (#21) üzenetére


ctvagyok
őstag

Nemtudom én nem akarlak meggyőzni semmiről :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.