Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) TCSZ


TCSZ
senior tag

6,3-as kijelző nem kicsi felbontással. A nagy akksi szerintem csak arra lesz jó, hogy meg legyen az átlag üzemidő. :(

Tóth Csaba Amit most csinálsz az közelebb, vagy messzebb visz a céljaidtól? Mert ami nem visz közelebb, az messzebb visz.

(#2) Csapoati válasza TCSZ (#1) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Azért nem feltétlenül kell pesszimistának lenni, mert a SoC is csak középkategóriás.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#3) TCSZ válasza Csapoati (#2) üzenetére


TCSZ
senior tag

Majd ha lesz itt teszt róla ki derül. :)
:)) :)) :))

Tóth Csaba Amit most csinálsz az közelebb, vagy messzebb visz a céljaidtól? Mert ami nem visz közelebb, az messzebb visz.

(#4) samu74 válasza TCSZ (#1) üzenetére


samu74
addikt

Nem sokat oszt vagy szoroz a felbontás, inkább a kijelző méret. De mi lett a samsungal? Megszállta az ihlet őket hogy értelmes akkumulátorral is adnak ki telefont...

-----------

(#5) kbyte1024


kbyte1024
addikt

Majd ez is Indiai piacra megy:)

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#6) erahurka


erahurka
félisten

13 + 5 + 5 MP :O Így kár több szenzor, akkor legyen csak 13 és legyen annyival olcsóbb a telefon :O

(#7) janeszgol válasza kbyte1024 (#5) üzenetére


janeszgol
félisten

Túl jó, hogy idehozzák. A C kategóriás Samsungok sem jelentek meg itt, pedig azok is tök jók voltak.

(#8) forgonati válasza samu74 (#4) üzenetére


forgonati
őstag

Miért nem számít a felbontás? Többet kell számolni a SOC-nak->jobban pörög->éhesebb.

Keelah Se'lai!

(#9) DrKapocs


DrKapocs
őstag

Az M20 az első Samsung, ami miatt visszatérnék hosszú idő után a márkához (persze, csak ha igazak az árról kapcsolatos hírek is).

(#10) Lami66


Lami66
őstag

Olyan a telefon, mint a gaz: évről-évre nagyobb. Tavaly még csak a csúcskategória karcolta a 16 centit, idén már a középkategória is 16 centivel kezdi az évet. Szerintem év végére a 7" / 170 mm. lesz a trend

(#11) Fred23


Fred23
nagyúr

Se az M20, se az M30 nem mozgat, de az irány jó: nagyobb akku, több RAM, és kibírható SoC alulra is. Nagyon remélem, az Xcover 5 is Exynos 7904-et kap egy bika akkuval, és 4GB RAM-mal! Tegnap néztem teszteket arról, mire elég ma 3-4-6GB RAM, és sajnos volt példa arra is, hogy sok megnyitott alkalmazás mellett már a 4GB is kevésnek bizonyult; de oké, egy Xcover 5-be nem várhatok többet -ellenben a kevesebb igenis nagyon zavarna!

(#12) K0vasz


K0vasz
aktív tag

fasza lenne ez, ha nem lenne ilyen hatalmas...

persze értem én, ezzel is az S10e felé lehet terelni a népeket kicsit, mert jóformán csak az lesz emberi(bb) méretű

(#13) <Lacy85> válasza forgonati (#8) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Az S8+-nak épp annyi az üzemideje 720p-n, mint 1440-en. Szóval tényleg nem sok vizet zavar a felbontás.

(#14) DrBubo77 válasza forgonati (#8) üzenetére


DrBubo77
addikt

Szerintem nem a számítás meríti annyira az akkumulátort, inkább a kijelző üzemeltetése, az pedig a kijelző méretétől függ, nem a felbontástól.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#15) forgonati válasza <Lacy85> (#13) üzenetére


forgonati
őstag

Akkor lehet hogy az én logikámban van a hiba. Azt gondoltam az is tesz valamit.

[ Szerkesztve ]

Keelah Se'lai!

(#16) Lincoln6echo


Lincoln6echo
tag

A mostani telefonom 143x71.4x8.5mm úgy hogy az 5colos kijelző alatt&felett hozzávetőlegesen 1.5-1.5cm káva díszeleg!Na már most ha az alap dimenziókat meg lehetne őrizni, úgy hogy javuljon az előlap/kèpernyő arány az lenne a tuti vèlemènyem szerint.Ezek az "újhullámos" telefonok nekem túl nagyok,de más is van így ezzel!🙂

[ Szerkesztve ]

(#17) K0vasz válasza forgonati (#15) üzenetére


K0vasz
aktív tag

biztos számít valamit, de ezek a SoC-ok már túl vannak azon, hogy egy fullHD felbontás megizzassza őket :)

(#18) Fred23 válasza K0vasz (#17) üzenetére


Fred23
nagyúr

Pont erről van szó sokszor. Számíhat a felbontás, ha izzad miatta a SoC; de ha könnyen hajtja meg az adott felbontású panelt, akkor a fogyasztással sincs baj. Viszont jellemzően manapság a panel fogyaszt keveset (~2W körül), és a SoC sokat (4-10W). Amennyiben a SoC közel sincs csúcsra járatva, a fogyasztás sem lesz tragikus, mert mondjuk a full terhelés alatti 10W helyett 4W-on maradunk.

Ha rajtam múlna, csökkenteném a mostanában megszokott mobilos felbontásokat -minek 4K kijelző egy telónak?!-, viszont behoznám a 60 helyetti 120 Hz élményét. Érdekes, hogy mintha az Androidon korábban 60 fps lett volna a limit, mégis valahogy megoldották gamer mobiloknál a 120 fps-t; ezt kéne általánossá tenni szerintem, a böngészési élmény is nagyot nőne miatta!

(#19) Victoryus94 válasza erahurka (#6) üzenetére


Victoryus94
őstag

Mert a userek fele csak annyit lát a boltban:
"Ó ennek 3 kamerája is van!"
"Biztos jó képeket csinál..."

(#20) erahurka válasza Victoryus94 (#19) üzenetére


erahurka
félisten

Mondjuk múltkor itt is leszólt valaki, mert panaszkodtam ezekre a másodlagos bokeh lencsékre, amiknek semmi értelmük. :U :(

(#21) csongi


csongi
veterán

Ugy tudom 5500 Akksi lesz, Jack csatlakozo.
Sanpi845 es 2 kamera lesz hatul.

(#22) Gardoni


Gardoni
aktív tag

Az új telóm ez lesz, legalábbis ez a terv. J5 2017 (J530F) amit most használok.

[ Szerkesztve ]

SAMSUNG A34 5G - 128/8

(#23) vonbrown


vonbrown
csendes tag

Ezt európai ember betudja egyáltalán szerezni???

Üdv.: Barna

(#24) vasi79 válasza vonbrown (#23) üzenetére


vasi79
aktív tag

Be. Gondolom szürke importos lehet, ahogy a boltok listáját elnézem. Amennyiben lesz valakinek, tapasztalatot szívesen fogadok :)) [link]

(#25) vonbrown válasza vasi79 (#24) üzenetére


vonbrown
csendes tag

Huhh tényleg...
A zug gsm boltokra nem is gondoltam, én egyből indából akartam rendelni. :DD

Üdv.: Barna

(#26) vasi79 válasza vonbrown (#25) üzenetére


vasi79
aktív tag

eBay-en spanyol és brit boltból is van. Garantáltan áfa és van mentesen. De az ár pont annyi mint a szürkezónából....:(

(#27) vonbrown válasza vasi79 (#26) üzenetére


vonbrown
csendes tag

A 6/128-as változatot csak az indiánoknál látom...

Üdv.: Barna

(#28) vasi79 válasza vonbrown (#27) üzenetére


vasi79
aktív tag

Úgy látszik a jó dolgok náluk vannak...6/128, kámaszútra..:DD

(#29) vonbrown válasza vasi79 (#28) üzenetére


vonbrown
csendes tag

:DD :DD :DD

Üdv.: Barna

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.