Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Aquilla Lövés! Embergóóól!

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#2) Giovan!


Giovan!
addikt

Remélhetőleg az akrobata ikercsávók benne lesznek, meg a betonhorpasztó tigrislövés :K

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#3) oriic válasza Giovan! (#2) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Az ebben volt? Nem a Pálya Ördögeiben?

Live-Die-Respawn

(#4) Giovan! válasza oriic (#3) üzenetére


Giovan!
addikt

Nem Tsubasa riválisa tudta a tigrislövést? A nevére már nem emlékszem, de tudom hogy hullámokon lőtte keresztül a labdát meg ilyesmik :D

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#5) oriic válasza Giovan! (#4) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem tudom, azért kérdezem. 33 vagyok, ezeket utoljára gyerekkoromban láttam, a fene sem emlékszik rá, hogy melyikben volt. :DDD

Live-Die-Respawn

(#6) kwzatz válasza oriic (#3) üzenetére


kwzatz
őstag

De, az A pálya ördögei. Bár ez is nagyon hasonló a hálót átszakító, falba fúródó labdával. :D Egyébként ez az ismertebb világszerte, talán nálunk nem. Vicces érdekesség, hogy rengeteg profi focista nyilatkozta már (Henry, Iniesta, Fernando Torres stb.), hogy a Tsubasa kapitány miatt kezdett el focizni.
Ha a játék élvezetes lesz, ez tuti nagy siker lesz.

[ Szerkesztve ]

(#7) Giovan! válasza kwzatz (#6) üzenetére


Giovan!
addikt

Na jó, mostmár rákerestem mert nem hagyott nyugodni a dolog: a Tsubasában is van tigrislövés. Amúgy ja, tényleg hasonlítanak, kinézetre is, bár a Tsubasát jobban szerettem, kevesebb volt benne az érzelgés :D

A játékot illetően egyet értünk, reméljük jól implementálják majd az órákig tartó támadásokat és a fél órán keresztül a kapu felé repülő labdát a játékmenetbe ;]

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#8) myckey


myckey
veterán

Ideje lesz újrázni a sorozatot
Van belőle felújított verzió. Tsubasa kapitány - Kezdőrúgás - Szinkronos ! Viasat 6 adja/ta.
2 szezon- össz 52 rész .
Jah ! :DD :C

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#9) Wesder


Wesder
félisten

Biztos jó lesz. Fater tuti úgy hívta volna hogy csupasz@r kapitàny. :C

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#10) kwzatz válasza Giovan! (#7) üzenetére


kwzatz
őstag

Bocs, én néztem be! Azt hittem, hogy az első kommentelőre válaszolt oriic, és az Aquila lövésre reagáltam. Az van A pálya ördögeiben. :D A tigrislövés amúgy szerepel is a trailerben 47 másodpercnél!

myckey: A teljes sorozat 4 évad és 240 rész. :D Az az 52 részes az utolsó évad.

[ Szerkesztve ]

(#11) dreampage


dreampage
HÁZIGAZDA

"A világ összes futball kedvelőjének".

*Kivéve, aki Xboxon kedveli a futballt, mert azt leszarjuk.

A játéknak soha nincs vége.

(#12) l.skywalker válasza dreampage (#11) üzenetére


l.skywalker
félisten

Pedig amerikában is van soccer :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#13) myckey válasza kwzatz (#10) üzenetére


myckey
veterán

Captain Tsubasa (2018 TV series)

Én ezt taglaltam :D

De ha tudsz nekem ebből 240 részeset, ne tartsd magadban, jöhet ! :DDD

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#14) kwzatz válasza myckey (#13) üzenetére


kwzatz
őstag

Oh, ez valami felújítás, erről nem is tudtam. Ezek az eredeti változatok:
Captain Tsubasa
Shin Captain Tsubasa
Captain Tsubasa J
Captain Tsubasa: Road to 2002
Hogy hol lehet megnézni, azt sajnos nem tudom. De gondolom ez az új is ugyanaz a sztori, csak szebb animációval. Meg lehet, hogy kicsit sűrítve, hogy ne abból álljon egy rész, hogy felmennek az egyik kaputól a másikig. Ma már nem lenne türelmem hozzá. :D
Egyébként ha tetszik az ilyen, a Kuroko no Basketet tudom ajánlani. Az modernebb, jobb. Nem rajongok a kosárlabdáért, ettől függetlenül nagyon tetszett.

[ Szerkesztve ]

(#15) myckey válasza kwzatz (#14) üzenetére


myckey
veterán

Na látod, mondtam én , hogy úgy van az :D

Ezeket vágom , jók is, láttam is...ezer évvel ezelőtt ;]

Egyébként ha sport anime, akkor a Hajime no Ippo a favorit :C ( nekem )
Van egy új is...Kengan Ashura -Netflix series

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#16) HELLAFLUSH


HELLAFLUSH
őstag

inkább ez mint a Fifa :D

(#17) kwzatz válasza myckey (#15) üzenetére


kwzatz
őstag

A Hajime no Ippo tervben van egy ideje, de az is bitang hosszú, több évad/film. Nekem még a Ping Pong: The Animation is nagyon tetszett. Elvontabb mint ezek, kicsit lassan is indul be, de az utolsó 2 rész kárpótol (11 rész összesen).
A kommentjeid alapján a Kuroko viszont tényleg kötelező, ha még nem láttad. :D

(#18) rdt89


rdt89
addikt

Remélem a falba fúródik itt is a labda, meg kiszakad a háló, mint az anime verzióban. Nem szeretem a focit, de a Tsubasa nagy kedvencem volt. :)

(#19) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Jött egy full meccs gameplay PS4 videó: https://youtu.be/uQaAYTo651A

Remélem lesz egy FIFA crossover :D

Az a futástartás:

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#20) Wesder válasza l.skywalker (#19) üzenetére


Wesder
félisten

Ahogy a karakterek futnak, màr értem miért 20 perc egy egyszerű ràfutàs az anime-ben.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#21) kwzatz válasza l.skywalker (#19) üzenetére


kwzatz
őstag

Ez 15 perc alatt unalmassá is vált. Úgy néz ki, hogy továbbra is marad a Kunio Kun No Nekketsu Soccer League a focis játékok koronázatlan királya. :D

[ Szerkesztve ]

(#22) myckey válasza l.skywalker (#19) üzenetére


myckey
veterán

Érdekes... :D

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.