Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) banhammer


banhammer
veterán

Gondolom naívan egy lassabb ventilátorral se lenne nagy gondban a hűtés.

Tesztet mikor készít róla a péhá?

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#2) staccato


staccato
tag

"Áruk egyelőre nem ismert." Na ez a gond.

üdv

(#3) rudi válasza banhammer (#1) üzenetére


rudi
nagyúr

Most HTPC-s lapos coolerek vannak soron, de utána megnézünk pár ilyen gyári vizest.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#4) Televan74 válasza staccato (#2) üzenetére


Televan74
nagyúr

Pedig az lenne a mérvadó.

Kellene vízhűtős megateszt. Ár/Teljesítmény összehasonlításra kíváncsi lennék. Gyári megoldások és úgymond otthon összerakott rendszere között.

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#5) banhammer válasza rudi (#3) üzenetére


banhammer
veterán

Már várom a vizes teszteket.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#6) Bopez


Bopez
tag

Árat akarok tudni..egy olyan dupla radis nem lenne rossz a H80 helyett, ha jó áron jön...meg persze normális...

Bopez felhasználónak 19 pozitív és 0 negatív értékelése van.

(#7) Ł-IceRocK-Ł


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Kíváncsi leszek mit tud.

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#8) szab.tam


szab.tam
nagyúr

ezek között van valami különbség?
nem a verziók között, hanem a verziókon belül a márkák között?
mintha lenne pár fajta, amit gyárt valaki, és a "gyártók" felmatricázzák, és adnak neki egy típusnevet...

tök úgy néznek ki, minta corsair-ek...

egyébként volt h50-em.
amíg volt, dícsértem. mint minden tulaj. bebeszéltem magamnak, hogy milyen jó.
de utólag nézve nálam a nem ajánlott kategória...

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#9) oliba


oliba
őstag

fordulatszáma 1200-2000 rpm között változtatható. Maximális zajkibocsátása 27,36 dB

Itt valami brutális technológiai ugrás van a többiekhez képest, ha ilyen halkan teszi dolgát 2000rpm mellett.

(#10) Mostly Harmless válasza szab.tam (#8) üzenetére


Mostly Harmless
tag

Én még ott tartok, hogy h50-en van és elégedett vagyok vele. =)
Most mit használsz?

(the cake is a lie)

(#11) Tibor_560sec válasza rudi (#3) üzenetére


Tibor_560sec
aktív tag

Azt akkor nagyon varom ... 5 cm magasságig :R .

Ne játszd el a bizalmad , főleg előttem !™

(#12) gyiku válasza rudi (#3) üzenetére


gyiku
nagyúr

az nagyon welcome :K

hüllő

(#13) gyiku válasza Mostly Harmless (#10) üzenetére


gyiku
nagyúr

50 kg-s passziv bordat :D

hsz vadasz: ON

[ Szerkesztve ]

hüllő

(#14) pakriksz


pakriksz
őstag

"melyek természetesen csak a központi egység hűvösen tartásáért felelnek."

Szerencsére pár év múlva, mást nem is kell hűteni ;)

Troll (nemhivatalos definíció): az akinek véleménye nem tetszik nekünk/nem értünk vele egyet. (10-ből 9 fanboy ezt ajánlja) || Fanboy 8 in 1 (Intel, AMD, Nvidia, konzol, PC,+minden politikai oldal) hiszen "ahol nem mi vagyunk, ott az ellenség"

(#15) szab.tam válasza Mostly Harmless (#10) üzenetére


szab.tam
nagyúr

közvetlenül a h50 után visszatettem a mugen2-t. azóta saját készítésű bordákat, ill. ninja-t, szétfűrészelt ninja-t, szétfűrészelt mini ninja-t...

most éppen pont ezt építem.... (nem az alátétek lesznek rajta, az csak szimbolikus...)

meg majd ezt...
meg még párat párhuzamosan...

de ezeket az integrált, kerregő fospumpás vackokat soha többet... :N
ezeknek egy nagy előnyük van: a környékükön elfér minden, és rutinosan szerelve, alaplap kiszedés nélkül, 10 perc alatt lehet a keret meglazítása után, a blokk leszedésével procit cserélni a hűtő alatt....

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#16) radi8tor


radi8tor
MODERÁTOR

Kíváncsian várom milyen zajjal működnek ezek a hűtők.
A kicsiknek nem látom értelmét, mert egy normálisabb léghűtő porig alázza őket.
A nagyobbiknak lehet már előnye jobb léghűtéssel szemben.

⭐ Stella

(#17) engusz válasza szab.tam (#8) üzenetére


engusz
veterán

CoolIT és Asatek, meg talán még van egy harmadik gyártó. A többiek ezt matricázzák és csomagolják újra.

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#18) szab.tam válasza engusz (#17) üzenetére


szab.tam
nagyúr

jaja. :K

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#19) Bopez válasza radi8tor (#16) üzenetére


Bopez
tag

Csak a nagyobbak meg sokkal drágábbak, mint amennyivel többet hoznak hűtésben szerintem...

Bopez felhasználónak 19 pozitív és 0 negatív értékelése van.

(#20) XharX


XharX
aktív tag

Lehet magam vagyok, de egy sose rajongtam a kompakt vízhűtésekért, ettől független várom erről a tesztet8ha lesz). :)

(#21) TaaT válasza oliba (#9) üzenetére


TaaT
veterán

és mi van ha 3méterről mérték? :)

amúgy 1200rpm pff... venticserével fogják kezdeni a leendő tulajok az 100%... :o

Give them hell Ukraine!

(#22) rudi válasza szab.tam (#8) üzenetére


rudi
nagyúr

Sok különbség nincs, szinte mindet az Akasa gyártja, szerintem akár szab.tam matricával is rendelhetnél tőlük.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#23) szab.tam válasza rudi (#22) üzenetére


szab.tam
nagyúr

én? még1-et? ráadásul víííz? nemá' :O :DDD

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#24) engusz válasza szab.tam (#23) üzenetére


engusz
veterán

Én szívesen összeraknék egyet, persze elemenként. De félek, hogy a számla vége akkor lenne, amitől felmenne a vérnyomásom. :D

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#25) szab.tam válasza engusz (#24) üzenetére


szab.tam
nagyúr

én azt nézném meg, amikor egy ilyen integráltat raksz össze elemenként... :DDD

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#26) engusz válasza szab.tam (#25) üzenetére


engusz
veterán

Perverz dolog lenne. Nehezen találnám meg benne az igazi szépséget. :D

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#27) szab.tam válasza engusz (#26) üzenetére


szab.tam
nagyúr

és ebben? :U :))

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#28) Televan74 válasza szab.tam (#27) üzenetére


Televan74
nagyúr

Ez már művészi alkotás. :R

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#29) szab.tam válasza Televan74 (#28) üzenetére


szab.tam
nagyúr

:R

ha megmarad esetleg, akkor sem kerül beépítésre. már kinéztem a helyét egy komódon...
engem leginkább a sokágú, sorszámfetűző akármire emlékeztet. látom magam előtt az ügyintéző még unott pfáját, ahogy szúrja, és mellémegy... :DDD
és a megasaslik...

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#30) engusz válasza szab.tam (#27) üzenetére


engusz
veterán

Bizarr, az tuti. Mik az eredmények, mértél már?

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#31) szab.tam válasza engusz (#30) üzenetére


szab.tam
nagyúr

áhh. reggel 6-kor lesz kész.... (és tegnap nap közben kezdtem. megnéztem közben az összes letöltött sorozatot...) :D

kb. 2 héten belül lesz teszt. gépet szét nem szedek, és kívül csak gyenge lapjaim + 2 magos procik vannak. majd jövő héten szétnézek.

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.