Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) INGJOKE


INGJOKE
veterán

Remélem a tervezett telefonbemutatásokat nem érinti ez a cucc, mert már idén le kell cserélnem a telefont, lassan 2 éves lesz... :D

(#2) #04441088 válasza INGJOKE (#1) üzenetére


#04441088
törölt tag

Abban bízom én is. Mi 10 Pro nagyon baba lesz. :D :K

(#3) pusszycat válasza INGJOKE (#1) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

De érinti, a Mi 10 csak online lesz bemutatva pl. :K

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#4) t72killer


t72killer
titán
LOGOUT blog

Én még kitartok a lassan 4éves s7e mellett. Telefonálni teljesen jó, azért mert néha-néha megröccen rajta a chrome nem fogok egy újabb maréknyi e-szemétért 500€-s tételt kidobni az ablakon.

Ez a vírus-dolog kezd olyan lenni, mint a MÁV/BKV esetén az első centi hó...

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#5) joey04


joey04
titán

Szvsz olyan nagyon nem kapkodnak érte.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#6) tothbe


tothbe
addikt

Azért ez kicsit vicces. Eddig minden Asus telefonnal ez volt a helyzet Koronavírus nélkül is. Kb a legelején lehetett őket kapni utána meg alig. Most legalább van mire fogni, de sztm a nulla az bárhonnan nézve nulla, annál nehéz kevesebbet szállítani.

p.s.: ezt sokszoros ASUS tulajként írom (telefonok, laptopok, routerek, stb.) , tehát nem sározni akarom a márkát csak ez a hír már nem hagyta ezt magamban tartani.

[ Szerkesztve ]

By(e) Tothbe

(#7) PSti


PSti
tag

Emberek betegednek és páran még meg is halnak, de mi a legnagyobb probléma? Nem lehet megvenni egy rohadt telefont. :(

(#8) t72killer válasza joey04 (#5) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Valamire rá kell fogni a szűkös eladást... Épp elgondolkodtam a rog2-n a szupergyors USB-csatija miatt, de sztem kihagyom.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#9) Stabi83 válasza t72killer (#8) üzenetére


Stabi83
senior tag

Én is gondolkodtam rajta de kézbe fogva azért nem győzött meg. Így lett OP 7T Pro inkább

Mate 20 Pro -> iPhone XS Max -> Note 10+ -> OP 7T Pro + CAT S61-> Z Flip

(#10) #30610944 válasza tothbe (#6) üzenetére


#30610944
törölt tag

En zenfone 6 utan koslatok de out of stock az is mindenhol.
:F

[ Szerkesztve ]

(#11) trepaky válasza #30610944 (#10) üzenetére


trepaky
kezdő

Ne koslass! Gyenge teló. Ugyanaz a Rog 2 is. ( Volt mind a kettő nekem. Volt...)

(#12) #30610944 válasza trepaky (#11) üzenetére


#30610944
törölt tag

Nekem boven eleg lenne.

(#13) trepaky válasza #30610944 (#12) üzenetére


trepaky
kezdő

Van itt 1 eladó aprón .Vedd meg!

(#14) kolopele válasza PSti (#7) üzenetére


kolopele
nagyúr

+1

(#15) #30610944 válasza trepaky (#13) üzenetére


#30610944
törölt tag

Hasznalt telefonokat nem veszek

(#16) trepaky válasza #30610944 (#15) üzenetére


trepaky
kezdő

[kép] Rendelhető az Asus oldaláról.

(#17) Rodi 4.80 válasza t72killer (#4) üzenetére


Rodi 4.80
senior tag

"megröccen rajta a chrome"

A Chrome egyre szarabb, ne fogd rá a telefonodra :)

(#18) t72killer válasza Rodi 4.80 (#17) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

:R , lehet másik böngészőt kell néznem :U

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#19) Stabi83 válasza t72killer (#18) üzenetére


Stabi83
senior tag

Nekem a "Samsung böngésző" vált be a legjobban. Tudásban és sebességben is nagyon ott van. A sötét mód is hibátlanul megy rajta és az egykezes kezelés is jó benne.

Mate 20 Pro -> iPhone XS Max -> Note 10+ -> OP 7T Pro + CAT S61-> Z Flip

(#20) Juhaszatti válasza t72killer (#18) üzenetére


Juhaszatti
addikt

Osztom Stabi83 véleményét. Nekem is a Samsung gyári böngészője vált be legjobban. Chromeról váltottam.

(#21) HarleyCustom válasza PSti (#7) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Sajnos. :U

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#22) dilajoska1 válasza t72killer (#4) üzenetére


dilajoska1
őstag

Csatlakozom. Samsung böngésző, Lightning Web Browser vagy Firefox 🙂

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi 10T Pro Lunar Silver 8/256Gb (GPU Adreno 650 - 925Mhz OC UV [original 587Mhz] + new Vulkan driver)

(#23) <Lacy85> válasza PSti (#7) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Egyik topikban azért megy a hiszti, mert a karantén miatt lehet, hogy lesz egy kis drágulás, itt meg azért, mert "jajjj, nem tudom lecserélni az 1-2 éves telómat, pedig f@sza lesz az új"...
De végülis megértem. Ez nagyobb baj, mint a több száz halott. Ami lehet, hogy több tízezer lesz.

(#24) forgonati válasza t72killer (#4) üzenetére


forgonati
őstag

Teljesen jó az. Én is megmaradok az S9 plus-nál még vagy 2 évig szerintem. Nem engedek az értesítési LED-ből meg a jack-ből egyelőre.

Amúgy meg egy kezdődő világjárványnál ne legyen már az a legfőbb gond hogy egy telefont nem tudnak gyártani. Ki nem szarja le most komolyan...

[ Szerkesztve ]

Keelah Se'lai!

(#25) tothbe válasza trepaky (#11) üzenetére


tothbe
addikt

ez hülyeség így, abszolút nem gyenge a Zenfone6. Sőt, kifejezetten erős telefon. Persze nem tökéletes, mint ahogy sokminden más sem az, de sztm még mindig egy jó választás és nem bántuk meg, hogy megvettük.

By(e) Tothbe

(#26) Rodi 4.80 válasza tothbe (#25) üzenetére


Rodi 4.80
senior tag

Néztem tesztet a Zenfone 6-ról, biztos nem gyenge telefon. De attól a kiugró kamerától frászt kapok, mi van ha egyszer megmakacsolja magát és nem megy vissza a helyére? Szervíz? Én pont a szervíz miatt nem veszek évek óta Asus terméket, mert mindennek a legalja (volt), pedig hogy szerettem a Zenfone 2-t...

(#27) trepaky válasza Rodi 4.80 (#26) üzenetére


trepaky
kezdő

Bizony. A szervíz óriási tré. A Zenfone 6 nagy hibái: nem színhű, gyengébb fényerejű IPS. Hűtése nincsen. 30-40 fotó után nagyon melegszik. Videó, 4K 60 FPS , 5 perc, és a telefon forró lesz. A proci 75 fokra, az akksi 50 fokra hevül. Hullanak is az alaplapok, mint az őszi levél. Utoljára az Asus 5, 5z volt jó telójuk. Talán idén a Zenfone 7.....

(#28) tothbe válasza Rodi 4.80 (#26) üzenetére


tothbe
addikt

Eddig még sosem fordult ilyen elő, de persze lehet ilyen gond. Viszont cserébe nagyon jól működik. Amit pedig Trepaky (alias Mcsutka, még régebben kkramer) ír, azok nem igazak általánosságban, és ezt már több fórumon is visszajelezték a tulajok. Volt egy alaplap hibás széria, de azt az ASUS ingyen cserélte és ide hozzánk alig pár darab jutott csak belőle. A melegedésre pedig 5 perc kimaxolt (4k 60fps) videó készítés után sincs 40 fokos a teló infra hőmérővel mérve (37-38 fok), amit meg a beépített hőcsöves passziv hűtésnek köszönhet. Ráadásul 4k 60fps-el videót készíteni sem mindennapos, főleg, mert nem is bírná senki tárhellyel azt folyamatosan. De már megszoktuk tőle ezt a véleményt, csak gondoltam leírom, hogy tudd, egyedi és nem egyezik a közvéleménnyel.

By(e) Tothbe

(#29) Rodi 4.80 válasza tothbe (#28) üzenetére


Rodi 4.80
senior tag

Egy éven belül kellett tabletet, telefont, külső meghajtót és egyéb dizájnos szarságot abba a fos szervízbe vinnem, szóval nekem elég volt.

(#30) tothbe válasza Rodi 4.80 (#29) üzenetére


tothbe
addikt

Amúgy nekem az Óbudai szervíz ahol a laptopokat javítják kifejezetten bevált. És én mondjuk pont Budaörsön is mázlista voltam egy kijelző cserével (törés miatt). De ott láttam és hallottam nagyon extrém dolgokat garis javíttatásokkal.

By(e) Tothbe

(#31) pusszycat válasza Rodi 4.80 (#29) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Külső meghajtót? Gondolom cserélték. Én a boltba küldtem vissza, küldtek egy ropogós újat. 4 TB. Ahh

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#32) Rodi 4.80 válasza pusszycat (#31) üzenetére


Rodi 4.80
senior tag

Nekem nem. Az első kábelcsatlakoztatáskor leszakadt az alaplapról az usb fogadó része, elhajtottak vele a picsába. Vadiúj tablet bekapcsolás után megadta magát, alaplap csere, egy hónap múlva kaptam vissza a készüléket, a többit le se írom.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.