Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Dr. Akula


Dr. Akula
nagyúr

"a Razer inkább a Microsoft Elite kontrollerek ellenfelének szánja saját megoldását"

Madzaggal?

(#2) SunMount3r


SunMount3r
nagyúr

PC-hez: Amíg az "eredeti" wireless XBOX 360 Controller 12K körül van, addig ezek nem nagyon zavarnak (max a jobb D-Pad miatt, de ennyit csak az nem ér). Kicsit jobb (szebb???) design, de kb. ugyan az az ergonómia és minőség, amikor meg elindul a játék úgysem a Controller-t fogod bámulni, hanem játszol és kész.

(#3) TIT válasza SunMount3r (#2) üzenetére


TIT
veterán

De már alig van a 360-as wireless,marad a 20 ropis xboxone stb.
Reméljük ez a razer jobb mnőség mint az egereik,de még jó,hogy feleannyi ha vezetékes.

(#4) SunMount3r válasza TIT (#3) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Most látom csak, régen kerestem rá. PC-seknek gyárthatták volna tovább, kár. A X One nincs annyival jobb szerintem, bár lehet talán a D-Pad-ja, den ránézésre nem adja ezt az érzést, hogy abban nagyon. Megint egy tuti termék kivezetése, aminek semmi értelme (csak gazdasági). Ebből is látszik: az újabb konzol, vagy új "akármi" generációkban korán sem biztos, hogy csak a technikai előrelépést fizetjük meg, hanem csak azt is mert egyel magasabb Gen. kategóriát kapott.

[ Szerkesztve ]

(#5) Redneck


Redneck
veterán

Ennyiért, vezetékes? Mit szívtak ezek? :Y
10 alatt esetleg megérhetné annak, akit nem zavar a vezeték, bár a kérdéses Razer minőség miatt, inkább úgy se.

[ Szerkesztve ]

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#6) satz18


satz18
őstag

Jó tudni hogy 10k felett is kapható vezetékes kontroller. Olyat ismertek aki ezt megveszi?

Asus G513QY, Samsung A52s 5G

(#7) krita1126 válasza satz18 (#6) üzenetére


krita1126
újonc

Ezt az igaz gamerek veszik akik elhiszik hogy az a 1-5 ms ami a kábeles és a vezeték nélküli között van jobb játékossá teszi őket

(#8) TIT válasza SunMount3r (#4) üzenetére


TIT
veterán

Hát ezaz,indokolatlan a 2x-es ár.

(#9) Redneck válasza krita1126 (#7) üzenetére


Redneck
veterán

Mondjuk ha konzolon tolják az esportot akkor minden késés számíthat, valószínűleg ők a célközönség.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#10) parandroid válasza Dr. Akula (#1) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

MS nem engedi, hogy bárki vezeték nélküli kontrollerrel jöjjön boxra, szóval ez nem a razer sara.

BTW, valaki vegye ki a címből a vesszőt, lécci, lécci...

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#11) GreatL


GreatL
őstag

Van egy központozási hiba a címben, nem kell vessző.

Intel Core i9-9900K víz | 32 GB | GBT RTX 3080 Ti Gaming OC | 48" LG C1 TV | Samsung(.hu) Galaxy S22+ 256 Vodával | Voda Samsung Galaxy A54 | Pocketbook Inkpad 3 Pro

(#12) parandroid válasza GreatL (#11) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

De jó clickbait, én is csak emiatt kattintottam, hogy ezt beírhassam, de akkor már a cikket is elolvastam. :D

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#13) Dr. Akula válasza parandroid (#10) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Elhiszem, csak így meg nem ellenfél, hogyan szánja annak?

(#14) BusinessGuy válasza parandroid (#10) üzenetére


BusinessGuy
senior tag

Van erre bármi cikk vagy bizonyíték, csak mert légből kapott baromságot ne terjesszünk már.
Eközben olyan "nagy" gyártó mint a Canyon, vagy a sajnos nálunk nem kapható de profi minőséget kipakoló Scuf csinált wireless controllert Xbox-hoz csak hogy párat említsek...

(#15) parandroid válasza BusinessGuy (#14) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Passz. Gondolom meg lehet velük egyezni, csak méregdrágán licenszelik a technológiát. Ha nem így lenne, tele lenne a piac olcsó, kínai, bóvli vezeték nélküli kontrollerekkel. De nincs.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#16) BusinessGuy válasza parandroid (#15) üzenetére


BusinessGuy
senior tag

A canyon controllere kemény 10.000 forint... :)

(#17) haxiboy válasza TIT (#3) üzenetére


haxiboy
veterán

Mi a baj az egereikkel? Egy Deathadder 3.5G-t használtam közel 4 évig, és csak lusta voltam a mikrokapcsolót kicserélni, mert egyébként tökéletes. Most egy DeathAdder Elite-m van és szintén : tökéletes.

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#18) DummyBoy válasza BusinessGuy (#14) üzenetére


DummyBoy
senior tag

A SCUF az átalakítja az eredeti MS kontrollert, ő nem gyárt.

Az viszont tény, hogy a licenszelés irgalmatlan lóvé, ezért nincsennek normális joy-ok pl. konzolokra.

Remélem a Flight Sim kiadása után ez változik.

Life is shor...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.