Hirdetés

2020. november 29., vasárnap

Gyorskeresés

(#1) zsolesz967

zsolesz967
tag

Ezek legalább még nem kerültek aranylemezre. ;]

Mate 20

(#2) gyimger válasza zsolesz967 (#1) üzenetére

gyimger
senior tag

"...így hát keresd a békét, de készülj a háborúra! Mivel a háború... a háború soha nem változik. A háború, mint a tél. És a tél közeleg."

(#3) GodGamer5

GodGamer5
addikt

Újabb ultimate indok a halasztásra. :C

[ Szerkesztve ]

Eladó tömör fenyő asztal két paddal: https://hardverapro.hu/apro/elado_tomor_fenyo_asztal_ket_paddal_9/hsz_1-200.html

(#4) k-adi válasza zsolesz967 (#1) üzenetére

k-adi
veterán

:DD :DD :DD

(#5) exedoc

exedoc
senior tag

Látom minden fejlesztő kihasználja a covid kínálta lehetőségeket, és megindult egy ilyen "jól van akkor halasszunk mi is". Most minden késik. Addig nincs gond amíg nem az asszony mondja.. :DDD

[ Szerkesztve ]

Unreal Engine Archviz render -> https://youtu.be/ighSeS7TQss

(#6) zsolesz967 válasza exedoc (#5) üzenetére

zsolesz967
tag

Az utolsó mondaton kiégtem :DD

Mate 20

(#7) Ctrl+Alt~Del válasza exedoc (#5) üzenetére

Ctrl+Alt~Del
kezdő

Az nem gond, hanem áldás.

Xbox Series X | PlayStation 5

(#8) zsolesz967 válasza Ctrl+Alt~Del (#7) üzenetére

zsolesz967
tag

+1

Mate 20

(#9) exedoc válasza Ctrl+Alt~Del (#7) üzenetére

exedoc
senior tag

Csak vicceltem. Igaz szar volt, de vicc. :U

Unreal Engine Archviz render -> https://youtu.be/ighSeS7TQss

(#10) oriic válasza gyimger (#2) üzenetére

oriic
HÁZIGAZDA

Bazze, ezek a képen röhögök vagy negyed órája. :DDD

Live-Die-Respawn

(#11) gejala

gejala
senior tag

Besült a WD és máris halasztják, amit lehet. Kár, hogy a WD-t is pont azért halasztották anno, mert besült a Div2 meg a Breakpoint és át akarták gondolni a dolgokat. ;]

[ Szerkesztve ]

(#12) k-adi válasza gejala (#11) üzenetére

k-adi
veterán

mostanság valahogy mindennel besülnek...... ideje lenne kicsit többet meetingelni :D

(#13) rottenbull válasza gejala (#11) üzenetére

rottenbull
senior tag

Nem tudom mi a gond a WD-vel. Én jatszok vele és az eddigi legjobb WD játék. Patch az kellene, mert 2 óránként kidobal, de ezt leszamitva nagyon tetszik.

(#14) gejala válasza rottenbull (#13) üzenetére

gejala
senior tag

Nálam személy szerint egy open world játéknál a hangulat az elsődleges és ebben a Legion leszerepelt. Ez a London olyan, mint egy random nagyváros, semmi extra. Az 1-ben az esős-szeles Chicago, a 2-ben a napsütötte-színes-ködös Bay Area sokkal hangulatosabb volt.
Tokióba kellett volna tenniük vagy valami más távol-keleti nagyvárosba.

Cyberpunk 2077 városa utána mindenki elfelejti majd ezt a játékot.

[ Szerkesztve ]

(#15) rottenbull válasza gejala (#14) üzenetére

rottenbull
senior tag

Ha nem voltal Londonban siman jellegtelennek tunhet. Sot, akar ugy is, hogy lattad eloben. Ez ilyen. Szerintem a jatek jobb es szebb mint az elso vagy a masodik. Londont pedig nagyon patentul modelleztek.
Nekem meg Azsia nem jon be.

[ Szerkesztve ]

(#16) Sirandrish válasza exedoc (#9) üzenetére

Sirandrish
legenda

Nekem tetszett :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#17) rdt89

rdt89
addikt

Hiába halasztják, változtatni már ne mfoignak rajta, ugyan azok a küldetések más körítéssel. Imádom a Far Cry szériát, de valljuk be kb. a táj változik, de a mechanizmus, meg általában a dolgok ugyan azok és ezek átívelnek minden játékukba, már évek óta, csak más a karakter meg a nézet, meg a táj, de a küldetések hasonlóak. Ettől függetlenül várom az új részt, mert attól, hogy egy kaptafa én szeretem. :)

(#18) gyimger válasza rdt89 (#17) üzenetére

gyimger
senior tag

Igazából bárcsak egy kaptafa lenne. Az ötödik rész pontgyűjtős mechanizmusa borzalmas volt. A főhős meg csak állt kukán minden jelenetben, nem volt semmi jelenléte vagy szerepe.

"...így hát keresd a békét, de készülj a háborúra! Mivel a háború... a háború soha nem változik. A háború, mint a tél. És a tél közeleg."

(#19) rottenbull válasza rdt89 (#17) üzenetére

rottenbull
senior tag

Amennyire látszik ez az első ahol komolyabb város és close combat lehet. Ami azért nem volt eddig.

Copyright © 2000-2020 PROHARDVER Informatikai Kft.