Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) rakenroll


rakenroll
csendes tag

Valljuk be, az Adobe reszerol se nagyon beszelhetunk "technologiarol" mar ami a flash fejleszteset illeti a Macromedia ota. Kizarolag uzlet, amibol csak kivenni akarnak, beletenni kevesbe.

(#2) Karma válasza rakenroll (#1) üzenetére


Karma
félisten

Köszönjük Emese.

“All nothings are not equal.”

(#3) #16820480 válasza Karma (#2) üzenetére


#16820480
törölt tag

mondjuk az eddigi kommentek alapján, akik az új bétát használták gépen, azok elmondták, hogy megoldotta végre az adobe, hogy kihasználja a gpu-t a fplash player: mostmár a cpu-t és a gpu-t is pörgeti mint az őrült :)

(#4) Karma válasza #16820480 (#3) üzenetére


Karma
félisten

Nem azért mondom, én is utálom a Flasht, főleg ha olyan dolgokra használják, amit meg lehetne szabványosan és szépen oldani (pl. menük), vagy olyan helyzetekben, ahol teljesen felesleges... Meg necces dolog, ahogy a húgom ThinkPadje izzad a macskaterelgetéstől (valami Facebook játék).

De ettől még nagyon nem szimpatikus dolog leírni az egész céget.
Főleg alap nélkül. Forrással meg lehet győzni.

“All nothings are not equal.”

(#5) dabadab válasza Karma (#2) üzenetére


dabadab
titán

A linuxos verziot konkretan egy ember csinalja, es a blogja meg az eddigi munkassaga alapjan, khm, nem all a helyzet magaslatan. (A 10.1 linuxos verzioja nem tud (es nem is fog tudni) GPU gyorsitast, az adobe-os srac kb kifejti, hogy ezt lehetetlen megcsinalni meg ugyse tud valasztani a sok interface kozul, ehhez kepest a gnash (open source Flash player/plugin) keszitoinek megis sikerult. Azelott meg a hanggal benazott sokat.)
Szoval szerintem teljes alappal lehet ekezni az Adobe hozzaallasat a fejlesztesekhez.

[ Szerkesztve ]

DRM is theft

(#6) Karma válasza dabadab (#5) üzenetére


Karma
félisten

<flame>És a Linux kit érdekel? :P ;] <flame off>

A többi húzó terméküket se portolták át, de ez kb. semmit se mond el a fejlesztésekkel kapcsolatban. Azért a Flash maga egész sokat fejlődött a Macromediás időkhöz képest.

“All nothings are not equal.”

(#7) #16820480 válasza Karma (#4) üzenetére


#16820480
törölt tag

tessék, itt van a forrás. :))

igen, alapvetően az a baj, hogy nem arra használják, amire kell. de ahogy eddig tapasztaltam az az agyonreklámozott html5 videó sem működik rendesen, tehát hiába pattognak a szimpatizánsai, akkor is jelenleg használhatatlan olyan formájában (youtube+chromium). bár ettől még persze a menüket és "send" gombokat elég felesleges flash objektumként megoldani :( nem is beszélve a galériákról...

(#8) Karma válasza #16820480 (#7) üzenetére


Karma
félisten

Áúú, ezzel nem tudok vitába szállni :R

“All nothings are not equal.”

(#9) kingabo


kingabo
őstag

Mint programozó is használtad a flasht? :U Mert ott elég rendes változások voltak...

(#10) kingabo válasza kingabo (#9) üzenetére


kingabo
őstag

A lényeg persze kimaradt... :W
Szóval dolgoztak rajta, csak még mindig sz@r. zegyetemen kellett flash-el szenvedni, örültem is amikor letudtam a tárgyat

(#11) szabi113


szabi113
tag

Felőlem csinálják még, de akkkor cserébe hibátlan legyen mikor kijön!

Én csak a kedvenc oldalaimat akarom böngészni, nem érdekel hogy oldják meg, csak legyen jó!

(#12) asadasad22


asadasad22
őstag

aki fikazni akar, az olvassa el ezt ill.ezt.
az apple-nel valakinek nagyon elgurult a gyogyszere, valami elkepeszto az a "zsarnoksag", amit jobs csinal a vasarlok karan, szintisztan profit erdekbol, csak mert "megteheti", undorito. szerintem ez a jobs papa sem a regi mar, komoly gondjai vannak, ha igy folytatja, egyszer szerintem hatalmasat fog bukni, ilyen versenypolitikaval hosszutavon senki nem lesz nepszeru.

(#13) Oliverda válasza #16820480 (#3) üzenetére


Oliverda
félisten

Oldotta a francokat... olvasd el ezt a topikot

Amúgy sajnos tényleg egy kalap kaka az egész flash úgy ahogy van. Borzasztóan erőforrás igényes és még bugos is a biztonsági résekről nem is beszélve.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#14) kingabo válasza asadasad22 (#12) üzenetére


kingabo
őstag

És a vicc, hogy nekik engedik, ms-t meg mindenért beperlik, pedig semmivel sem különb, sőt...

(#15) Cathfaern válasza Karma (#4) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Kedvencem, hogy teljesen statikus címsorokat is flash-el oldanak meg helyenként, gondolom szebbre lehet alakítani... de könyörgöm :W (pl. itt: [link] a "Vash'jir: Surviving the Depths" felirat)

(#16) Karma válasza Cathfaern (#15) üzenetére


Karma
félisten

Neeee :W Azt a rohadt...
Úgy látom szisztematikusan mindenhol Flash a fejléc.

“All nothings are not equal.”

(#17) rakenroll válasza Cathfaern (#15) üzenetére


rakenroll
csendes tag

Hat ez a WoW oldal jo pelda a hulyesegre. Egy png is megtette volna, de hogy meg ronda is lett, gyakorlatilag Vash helyett "V ash" sikeredett meg ABYSSAL MA W, mert a flesses sracok kerningrol gondolom sose hallottak.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.