Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) 1tom


1tom
tag

Már most is látszik az áremelkedés a műszaki eszközökön. PA erősítőt szerettem volna venni, amit kiszemeltem annak az ára 188 ezer Ft-ról hirtelen 256 ezer Ft-ra emelkedett. Hozzá tenném, hogy ez az erősítő tavaly októberben 156 ezer Ft volt.

Bunkók kiméljenek! Amiga rulez always!

(#2) bteebi válasza 1tom (#1) üzenetére


bteebi
veterán

Ez szerintem elsősorban raktárkészlet-függő. Hangfalrendszereknél pl. simán lehet, hogy megveheted tavalyi áron, amennyiben még beragadt készletes. Minél régebbről ragadt be, annál olcsóbb relatíve. Rengeteget gyengült a forint, és sok termék euróban is drágább lett. A kettő együtt pedig brutális drágulást eredményezett.

De egyébként majdnem minden jelentősen drágul(t). Idén januárban vettem egy Sennheiser HD650-et. Kb. 10 éve még jócskán 100 ezer Ft alatt volt az ára, de már jó ideje 100-110, újabban inkább 120 körül volt. Amikor én vettem, akkor emelkedett a legolcsóbb helyen 127-ről 130 ezerre az ára. Amikor vagy egy hete néztem, 163 ezer volt a legolcsóbb helyen (+25%), most épp 160...

Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

(#3) 1tom válasza bteebi (#2) üzenetére


1tom
tag

Az erősítőkkel az a gond, hogy általában nem tartanak raktáron és mindig az aktuális beszerzési áron plusz haszonnal árusítják.

Bunkók kiméljenek! Amiga rulez always!

(#4) kymera


kymera
senior tag

Sajnos ez várható volt :(((

1151,AM4,1366,2011, - Lapok,procik,vinyók,tápok,vga-k -akciósan. - 70-2340239

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.