Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) jacis


jacis
nagyúr

Az LG-nél ez rendeltetés szerűen megy. Nem is véletlen tartanak ott ahol...

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#2) Matjisom válasza jacis (#1) üzenetére


Matjisom
csendes tag

Ebben az esetben megérthető, mert felesleges azért kiadni, hogy rossz legyen. Az már más kérdés, hogy a G8 errefelé még mindig sehol sincs, és erre nincs mentség.

(#3) Fitzgerald


Fitzgerald
veterán

Tökre nincs értelme erre várni így, hogy mára szinte teljesen összeolvadt a V és a G széria az LG-nél. Picivel nagyobb aksi, illetve képátló, kb. ennyi a különbség a G8 és a V50 között. Az 5G meg még messze.

(#4) Mik76


Mik76
senior tag

Az a harom potty a hatlapon az lg logo alatt micsoda? Extra vaku? Vagy csak valami design dolog?

http://www.imdb.com/name/nm1481844/?ref_=nv_sr_1

(#5) Decske válasza Mik76 (#4) üzenetére


Decske
aktív tag

Emiatt van ott: [link]

Samsung Galaxy Z Fold 3, Asus Zephyrus G14 (2020)

(#6) tixem


tixem
addikt

Nahát, késik egy LG telefon. Egyéb híreinkben: a víz nedves.

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#7) Aryon87


Aryon87
félisten

Miért is nem lep meg, hogy az aktuális csúcs LG készülék késik? v40 is még csak most kezd terjengeni nálunk is, majd a V50 is kb jövő ilyenkorra beszállingózik a piacra..
G5 óta szépen mennek a süllyesztőbe, pedig hogy szerettem a márkát..
(G3, G4, G5, G6.. És a G6 túlzott teljesítménykorlátozásával vesztettek el végleg)

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#8) vodrosjozsi válasza tixem (#6) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Ez már hagyomány :DDD :DDD :DDD

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#9) #08176384


#08176384
törölt tag

Szegény LG-t nem szabad bántani. Dolgoznak, hogy 20ból csak három legyen bootlopos. :) Eddig 3x volt LG telefonom régebben. Abból 2db bootlop-os lett 1 éven belül.

(#10) Stabi83 válasza Decske (#5) üzenetére


Stabi83
senior tag

Tetszik ez a megoldás. Inkább ez mint a hajtogatható csodák főleg a samu baki után.

Szerintem ha más készülékekhez is lenne ilyen tok akkor biztos lenne rá kereslet.

[ Szerkesztve ]

Mate 20 Pro -> iPhone XS Max -> Note 10+ -> OP 7T Pro + CAT S61-> Z Flip

(#11) ak76


ak76
senior tag

Nem baj az ha késik, legalább később kell majd szervizbe vinni alaplap cserére a megszokott bootloop hibával... ;]

(#12) Fred23 válasza Matjisom (#2) üzenetére


Fred23
nagyúr

Ha minden igaz, hivatalosan nálunk nem fogják forgalmazni, csak a GSM boltosokra számíthatunk!

(#13) Aryon87 válasza Fred23 (#12) üzenetére


Aryon87
félisten

Ez se lep meg:))

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#14) kenwood3


kenwood3
őstag

En arra lennek kivancsi, hogy g8 tesztrol van-e valami hir , hogy kabe mikorra varhato ? :)

Mi az az ekezet dragasag??

(#15) Fred23 válasza Aryon87 (#13) üzenetére


Fred23
nagyúr

Én sajnálom, a G6 óta vonz az LG G széria. Mondjuk perpill nem érzem szükségét a váltásnak, de egy év múlva nagyon remélem, hogy ha máshogy nem, GSM boltból be tudok szerezni egyet, ha olyan kedvem van!

kenwood3: Magyarról nem tudok, de itt a GSMArena teszt, a PhoneArena teszt, és az Android Authority tesztje. Meg a bónusz. :)

(#16) leslien válasza Fred23 (#15) üzenetére


leslien
nagyúr

addig ajánlom figyelmedbe a V40... ez is pazar készülék...

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#17) Fred23 válasza leslien (#16) üzenetére


Fred23
nagyúr

Olvastalak a V40 topikjában is, és tetszik is a teló, de egyrészt számomra már bőven túl nagy, másrészt pedig múlt hónapban már bevásároltam. Teljesen elégedett vagyok a Siroccóval, viszont amíg kerestem az A3 (2017) utódját, nagyon rákattantam a mobilokról való olvasgatásra, és kíváncsibb is vagyok rájuk sokkal, mint voltam. Szeretném megtapogatni az összes új, minőségibb készüléket valamiért. :D Szóval így az sem kizárt, hogy mondjuk egy év múlva már váltok is; csak pofára ne essek egy olyan készülék lecserélése okán, amivel a fogását kivéve teljesen elégedett vagyok.

(#18) vodrosjozsi válasza Fred23 (#17) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

És milyen a Nokia?
Elgondolkoztam, hogy az S9+ után visszatérek a Nokiához de .. nem biztos, hogy megéri.

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#19) Fred23 válasza vodrosjozsi (#18) üzenetére


Fred23
nagyúr

Elég szubjektív, hogy megéri -e, nekem biztosan jobb, mint egy S9+ lenne, már csak a méret miatt is. A sima S9 nálam is képben volt valamennyire, de az üzemidő és a beégős kijelző miatt inkább gyorsan ki is került a kalapból. Meg ugye a hajlított üveg tapicskolása se tetszik nekem, de végül ilyen lett a Sirocco is. A legfőbb hibái ebben a sorrendben számomra: tok nélkül kényelmetlen a fogása az éles szélek miatt (1), hajlított kijelző (2), és nincs 3.5 jack (3). Kárpótol viszont a 2-2,5 napos üzemidő (8 óra SOT nem ügy!), a kompakt méret, a szuper kamera, 6 GB RAM, 128 GB tárhely, az IP67, a Qi töltés -ilyen töltővel használom-, meg az előtelepített bloatware nélküli Android One rendszer.

Ezek voltak még a kalapban a Sirocco mellett (talán egyet se hagyok ki):
-S9
-S8
-Mate 10 Pro
-G7
-V30
-XZ2 Compact
-V35
Mindről alaposan olvastam, és egyedül a V35-tel járhattam volna még olyan jól, mint a Siroccóval. Persze ez részben szubjektív, de mondjuk a RAM, a tárhely mérete, vagy a SoC meg egy objektív előny vagy hátrány.

(#20) Jeanne d'Arc

Gyönyörű készülék, jöjjön akar késve is, csak hiba nélkül.

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#21) Zé. válasza kenwood3 (#14) üzenetére


Zé.
tag

Magyarországra hivatalosan az olcsóbbik, LG G8 S fog jönni:
( 2019. 04. 04. Szenzor 3. ) [link]
Adatlap: [link]
Megjelenési árat/időt nem tudunk.

(#22) kenwood3 válasza Zé. (#21) üzenetére


kenwood3
őstag

Koszi az infot!
Na fa@a ...
Ezt utalom csak az lg-ben, amikor regionkent mas-mas telot arulnak egyazon neven , es altalaban mi kapjuk mindig a gagyibbat.
Egyebkent majd 2 hetes a felvetel , remelhetoleg hamarosan kint lesz a teszt . Ettol fuggeltelnul kivancsi vagyok:)

[ Szerkesztve ]

Mi az az ekezet dragasag??

(#23) leslien válasza kenwood3 (#22) üzenetére


leslien
nagyúr

viszont a V40 az már jó áron van és abszolút elégedett vagyok...

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#24) Matjisom


Matjisom
csendes tag

Ahogy elnézem a G8s nem tér el gyökeresen a G8-tól, így kicsit se értem egyáltalán minek létezik, és miért nem kapja mindenki ugyanazt a telefont. Csak nem tanulnak a saját hibáikból?

[ Szerkesztve ]

(#25) dastier


dastier
tag

Tessék mondani, BootLoop van még?
Ha lesz két egymást követő telójuk aminél nincs akkor fogok megint LG-t venni.

(#26) Mik76 válasza dastier (#25) üzenetére


Mik76
senior tag

Akkor mehetsz is.

http://www.imdb.com/name/nm1481844/?ref_=nv_sr_1

(#27) fairi válasza Matjisom (#24) üzenetére


fairi
addikt

Kijelző van butítva meg a gyorstöltés. fullHD+ kijelzőt már fillerekért szórják, gondolom jól lehet rajta spórolni.

(#28) NandorHUN válasza #08176384 (#9) üzenetére


NandorHUN
addikt

Ez kb. olyan mintha azt mondanád, hogy Samsung dolgozik, hogy 20-ból csak egy telefon robbanjon fel.
Eddig 4x volt LG telefonom, egyik se lett bootloopos. Sőt!
LG G2-m még mindig megvan és tökéletesen működik.

Ellenben nálánál fiatalabb Samsung S4 és Note telefon is tönkrement. Szóval erről ennyit.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#29) stemplar07 válasza leslien (#23) üzenetére


stemplar07
őstag

Jó biza az LG V40 én is kedvelem 13 hónap V30 után, és kb -10% üzemidő különbség a V30-hoz képest ami kb. pariban van a +0,4"kijelző mérettel és nagyobb felbontással azonos aksival..nem mellesleg igen gyors, a DAC/AMP pedig hasonlóan szépen muzsikál.. jövő nyárra a V50 is eléri az elviselhető árat ..

(#30) stemplar07 válasza NandorHUN (#28) üzenetére


stemplar07
őstag

:) jogos, aki ismerősömnek volt Bootlop az LG-n az utólag elismerte (nekem) hogy párszor leejtette ..khhm , nos azt nem nagyon szeretik az alaplapok.. de a G3 volt talán a necces széria ?

(#31) akooos


akooos
veterán

Most, hogy a Telekom is árulja (2. kijelzős tokkal együtt), valakinek tapasztalat / vélemény róla? :)

(#32) gretzky77 válasza akooos (#31) üzenetére


gretzky77
veterán

Jelen! Csütörtökön jutottam hozzá egy bontatlan dobozos példányhoz szintén az extra tokkal együtt,de nem a telekomtól, mert bármennyire is rákattantam elborult áron adják!!!!!! Sikerült máshonnan beszerezni kevesebb mint a telekomos ár feléért! V30-ról váltottam, az is megvan még de ha minden igaz hétfőn elviszik!

Pár tapasztalatot meg tudok osztani de ugye 2 nap után még nem tudok mindent! Belaktam a LG költöztető programjának hála igen gyorsan! A rendszer baromi gyors, pattogós! 9.0 szeptemberi patch-el! A V30 után sok új nincs benne,de nagyon pörgős, gyönyörű a kijelző, maga az egész telefon nagyon szép sztem, a kamerák ugye hátul is síkban vannak és itt van a legtöbb változás sztem, mármint a kamera szoftverben! Ugye 3 kamera van és nagyon jópofa dolgok vannak benne, ezt még próbálgatni kell,meg most az idő sem annyira kedvező, de majd dobok ide képeket! A quad dac ugye adott ez eddig is nagyon fontos volt számomra!

Tegnap elég sokat nyomogattam és sokszor a tokban volt, nézegettem mit merre! Így ment le kb 6 óra alatt 3 óra képernyőidővel 49%-ra, ami annyira nem nagy putty viszont ugye sokat ment a 2. kijelző is tehát normál módban gyanítom nem lesz gond a 4ezres akksival!

A 2. kijelző: jópofa dolog sokmindenre használható,de így hirtelen azt mondom bőven meg tudok lenni nélküle! Persze mivel az árban benne volt tök jó! A telefonnal együtt azért már elég méretes és súlyos egység, igaz én még úgy is zsebre tudom tenni, de azért nem kényelmes! Szoftveres részen azért még lehetne hegeszteni, pontosabban bővíteni a repertoárt! A képernyők között ide oda váltani vagy dobálni a futó appokat gyors és röccenés mentes!
A tok eleje becsukott állapotban,olyan mintha kijelző lenne, de sajnos nem és szerintem ez a legnagyobb ziccer amit kihagytak! Nem kellene egy 3. kijelző csak legalább egy akkora amin láthatóak a notifikációk vagy legalább hívás esetén fel lehetne venni! Ez sajnos kimaradt ami sztem nagy hiba! Infóim alapján csak szolgáltatói kínálatba lesz elérhető (Telekom és Vida) illetve szürkeimportos GSM boltban! De az induló Telekomos ár sztem vicc, igaz gondolom meg akarják lovagolni, hogy 5g-s illetve ugye adják hozzá a kijelzős tokot!

"Röviden" ennyi ha van kérdés szívesen válaszolok! LG párti vagyok és nem lőttem mellé ezzel a telefonnal! Ja még egy, tök nélkül pucéran nagyon csúszik!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3 & Austrian Audio Hi-X65

(#33) gretzky77 válasza gretzky77 (#32) üzenetére


gretzky77
veterán

Természetesen a Vida az Voda akart lenni a tök nélkül pedig tok nélkül! :R

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3 & Austrian Audio Hi-X65

(#34) akooos válasza gretzky77 (#32) üzenetére


akooos
veterán

Köszi a tartalmas választ, jó olvasni. Nekem rég volt már LG-m, G2 aztán utána V10. Azután a Samsung Note 8 tetszett meg, úgyhogy 2 éve Samsungot használok, de szívesen váltanék egy jó LG-re. Bár a telekomos ár fele is 200k környéke, annyit meg nem szívesen adnék ki már egy telefonért. Azt szavad tudni, hogy hol sikerült ilyen áron beszerezni?

Pár képet oszthatnál meg, ha lesz időd, kíváncsi vagyok a kamerára. Addig is használd egészséggel :))

(#35) OPiiPO válasza gretzky77 (#32) üzenetére


OPiiPO
addikt

köszi! :R

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#36) stemplar07 válasza gretzky77 (#32) üzenetére


stemplar07
őstag

Köszi :-) majd teszteled írj még róla
amúgy a G8X-be már beletették a3. értesítési kijelzőt a kijelző tok hátuljába :)
Én egyet nem értek sem a V50-ben, sem a G8x-ben nem hiszem, hogy egy 3000-s aksi nem fért volna el a kijelző alatt, ami ha a készüléket beleteszem az extra tokba, úgy működne, mint egy akkubank ... na majd a V60/G9x ben ...

(#37) gretzky77 válasza stemplar07 (#36) üzenetére


gretzky77
veterán

Igen ez is egy opció lenne viszont így is elég súlyos darab a tok+teló kombó!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3 & Austrian Audio Hi-X65

(#38) stemplar07 válasza gretzky77 (#37) üzenetére


stemplar07
őstag

Ok igazad vagyon, de Te hobby céllal vetted, ugyanakkor nagy vállalati környezetben egy hosszabb akku idővel ez a súly megtérül a dupla kijelző idővel .. (PDA-k helyett pl.)

(#39) gretzky77 válasza stemplar07 (#38) üzenetére


gretzky77
veterán

Persze ez abszolút felhasználó függő dolog, de azért ez sztem még elég gyerekcipőben járó történet! Pl az sem megoldott, hogy mondjuk az egyik kijelzőn Excell tábla fut a másikat pedig használod billentyűzetnek, pedig szerintem ez alapnak kellene,hogy legyen! Persze ezt szoftveresen lehet még bővíteni, kíváncsi leszek mennyire megy rá az LG!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3 & Austrian Audio Hi-X65

(#40) gretzky77 válasza akooos (#34) üzenetére


gretzky77
veterán

Persze nem titok itt az oldalon vettem iamjunk felhasználótól! Végtelenül korrekt, segítőkész, rugalmas eladó! Lg-től származik EU régiós, bontatlan pakkot kaptam!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3 & Austrian Audio Hi-X65

(#41) gretzky77


gretzky77
veterán

Pár kép így gyorsan! Az idő sajnos nem a legjobb, próbáltam mindhárom kamerával és mindenféle beállítással! Automata, AI kamera, manuális! A manuális úgy manuális,hogy átváltom arra de nem állítok semmit
[V50]
Az utolsó képen a kisfiam van és stúdió mód! Ez sztem elég jópofa!

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3 & Austrian Audio Hi-X65

(#42) gretzky77 válasza gretzky77 (#41) üzenetére


gretzky77
veterán

Raktam még bele képeket, tehát az utolsó képeken nem a kisfiam van! :K :C

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3 & Austrian Audio Hi-X65

(#43) gretzky77


gretzky77
veterán

Viszont sajnos nem jöttem rá,hogy például, hogy lehet megvalósítani, hogy az egyik kijelző a chat felület a másik pedig a billentyűzet! Pedig elvileg lehet mert videón használják így!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3 & Austrian Audio Hi-X65

(#44) gretzky77 válasza gretzky77 (#43) üzenetére


gretzky77
veterán

Megvan, gyári billentyűzettel hibátlanul megy! :W

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3 & Austrian Audio Hi-X65

(#45) makoveizs válasza gretzky77 (#32) üzenetére


makoveizs
csendes tag

Szia!

Csak egy rövid kérdés, van-e benne FM rádió? Van ahol azt írják, hogy van-van ahol nem. Köszi szépen!

(#46) gretzky77 válasza makoveizs (#45) üzenetére


gretzky77
veterán

Szia, úgy néz ki nincs,én nem találtam!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3 & Austrian Audio Hi-X65

(#47) stemplar07


stemplar07
őstag

.

[ Szerkesztve ]

(#48) gretzky77


gretzky77
veterán

Az első nap,kijelzős tok nélkül!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3 & Austrian Audio Hi-X65

(#49) unravel válasza gretzky77 (#41) üzenetére


unravel
őstag

Tetszenek a képek. :K

¯\_(ツ)_/¯

(#50) gretzky77 válasza unravel (#49) üzenetére


gretzky77
veterán

Köszi! Nem variáltam semmit csak kattintgattam a különböző módokban! Tehát ilyen előveszem és fényképezek dolog volt, nem váltja meg a világot de sztem egész jók a képek! Én abszolút elégedett vagyok a telefonnal minden téren!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3 & Austrian Audio Hi-X65

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.