Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) luw2win


luw2win
őstag

És még anno az N9-et mondták hogy 2010Q4..., akkor ha már ez is késik, hol lesz az N9...

.“Azért nem jut olyan sok ember sehova az életben, mert a hátsó kertben keresgélik a négylevelű lóheréket.”

(#2) CS_D válasza luw2win (#1) üzenetére


CS_D
senior tag

Nem ezt a telefont hívták a pletykák N9-nek?

(#3) Galahed válasza CS_D (#2) üzenetére


Galahed
senior tag

szerintem de.

(#4) Arthuro_Adam válasza CS_D (#2) üzenetére


Arthuro_Adam
őstag

Nem. Az egy MeeGo-s telefon lesz.

Én igazából azt nem értem, hogy a telefon hardware szempontból gyakorlatilag ugyanolyan, mint a többi S^3-as, akkor milyen apró problémák merülhetnek fel?

(#5) Davidoff91 válasza Arthuro_Adam (#4) üzenetére


Davidoff91
aktív tag

Én is pont ugyanezt akartam írni...

Mint régen: Nokia 3410 > Siemens A60 > Nokia 6070 > Nokia 5300 > Nokia 5800 > Samsung Galaxy S II > Samsung Galaxy Note II > Xiaomi Mi 9T Pro

(#6) Quasi_modo válasza Arthuro_Adam (#4) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

akkor milyen apró problémák merülhetnek fel?
Nincs elég kijelző ?

valami

(#7) Dr.Anonymus válasza Quasi_modo (#6) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

szerintem biztos megint a szoft gáz

(#8) Davidoff91 válasza Quasi_modo (#6) üzenetére


Davidoff91
aktív tag

A cikk szerint nem a kijelzőhiány a gond, bár ez lenne logikus...A megfelelő felhasználói élmény mondjuk akármit is takarhat...Lehet hogy belepakolnak meglepiként egy 1 GHz-es A8 alapú csodát:D na jó ez nem valószínű:D
Jól tudom vagy jól tudom hogy marad a bevált 640*360 pixeles felbontás?:D 4 hüvelyken ez nekem picit kevésnek tűnik, de majd kiderül milyen élőben:)

[ Szerkesztve ]

Mint régen: Nokia 3410 > Siemens A60 > Nokia 6070 > Nokia 5300 > Nokia 5800 > Samsung Galaxy S II > Samsung Galaxy Note II > Xiaomi Mi 9T Pro

(#9) jbush válasza Davidoff91 (#8) üzenetére


jbush
tag

"A megfelelő felhasználói élmény" - a kijelző hiánya sokat rontana rajta, nem? :DDD

Nokia&Symbian Forever :R

(#10) Sanya


Sanya
nagyúr

de ez annyiban különbözik az n8-tól, hogy kicsúsztatható billentyűzete van, és 12mpx helyett 8mpx-eles a kamerája?

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#11) #16820480 válasza Sanya (#10) üzenetére


#16820480
törölt tag

és nincs benne memóriabővítési lehetőség.

ez a telefon egyidőben fog kijönni nagyjából a tegra2-es alapokra épülő LG-vel. hmm, azért ez elég komoly különbség, főleg, hogy árban kb azonos szinten lesznek. ráadásul a meego is csúszik rendesen. mire az kijön, már két komoly(nak ígért) frissítésen túl lesz a wp7, lesz android 3.0, és megérkezik az ios5 is. komolyan ezzel akar versenyben maradni a Nokia?

(#12) littlelion21 válasza Sanya (#10) üzenetére


littlelion21
addikt

-xenon

(#13) attisx válasza Sanya (#10) üzenetére


attisx
addikt

- fm transzmitter

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#14) Misály


Misály
addikt

Varhato volt hogy kesik, szerintem a kijelzo lesz a ludas.

sokadszorra is, ez egy uzleti telefon, topmanagereknek akik ( rohogni fogtok ) vagy valami e-series-el vagy valami n-el vagy bb-vel rohangalnak.

Csomo olyan dolog van benne ami egy vallalati infrastrukturaban fontos ( efs , nem kilophato memoria, teljeskoru exchange+communicator tamogatas, vak managernek pinch to zoom mindenhol, sorolhatnank ). Johettek itt azzal hogy masodtelefonnak iphone-t hasznalnak, de kit erdekel? Ez egy munkaeszkoz.

[ Szerkesztve ]

(#15) lcee79


lcee79
őstag

Nokia hírtelen váratlanul kiadna egy telefont amin android van
meglátná, hogy megugrana az eladás...
De ezt valószínű nem fogják...

https://www.mixcloud.com/laszloerdelyi2/

(#16) Jadro


Jadro
veterán

Miért nem lepődök meg a késésen? :)

Misály: Akik fontosabb bizniszmenek (/wumenek), tényleg ilyenekkel rohangálnak. Érthető, hisz kiforrott, biztos rendszer. Igazából annyira nem annyira fontos a naprakész ,trendi GUI, mint a megbízhatóság és a biztonság. Ez nem arra való hogy minden második nap friss rom legyen rajta. Nem rég voltam egy tárgyaláson. 5 emberből 4-nél Nokia volt. E52, E75 (kettőnél), volt egy N97 is, nekem meg azt hiszem akkor éppen O2. Nem én voltam a legfontosabb ember. :)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#17) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Jönnek a két magos Nokia mobilok

forrás: Nonstopmobil

Érdekes a cikk, köze nincs a nokiához.

[ Szerkesztve ]

(#18) Freddycom válasza Sanya (#10) üzenetére


Freddycom
őstag

-AF

(#19) Misály válasza Jadro (#16) üzenetére


Misály
addikt

detto: 5 fos management meeting, n96, e51, n97 mini, bold, n8 ( nalam )

(#20) #16820480 válasza Misály (#14) üzenetére


#16820480
törölt tag

azért ezt a teljeskörű exchange támogatást érdemes átgondolni még egyszer: [link]

(#21) n6230i válasza Misály (#19) üzenetére


n6230i
tag

Nálunk a "fő-fő"-nek iphone4 van - amúgy eddig E52 volt minden felsővezetőnek.

Quis custodiet ipsos custodes? - Ki őrzi az őrzőket?

(#22) Misály válasza #16820480 (#20) üzenetére


Misály
addikt

Kotekedesnek nem rossz, de aktiv felhasznalokent nem hianyolok belole semmit. De a kedvedert atfogalmazhatjuk, jelen aktiv tamogatast elvezo eszkozok kozott a legteljeskorubb.

Igy jo?

(#23) Ricardo válasza Kolondrum (#17) üzenetére


Ricardo
félisten

Vajon ők honnan szedik az infót :F
Sajnálatos a késés, de valahogy én sem lepődöm meg.

(#24) Gabi 8906


Gabi 8906
senior tag

Ez a késés nem tesz jót a Nokiának. :( Pedig úgy megnyomogattam volna egyet valamejik üzletben.... :))
De amire ez kijön, már nem lessz vonzó. Lesznek érdekesebb modelek.
Kár hogy pont a Nokia "csúcsmodelje" késik, bezzeg amiknek semmi keresnivalója a piacon (pl: Nokia C5-03) azok meg bejelentés nélkül csak úgy hirtelen megjelennek.

Apple IPhone 13 Promax+Lenovo Thinkplus-GM2 Pro+B&O Beoplay A1

(#25) Gengi válasza Gabi 8906 (#24) üzenetére


Gengi
senior tag

Attól ,hogy még megnyomkodod a NOKIA-nak nem lesz jobb :P

PSN:Mak1wara "A Tudásalapú társadalmat megette reggelire a fogyasztói társadalom"

(#26) DummyBoy válasza lcee79 (#15) üzenetére


DummyBoy
senior tag

Valamint a kiadás is ... hiszen liszenszelhetne és át kellene teljesen dolgozina egy másik oprendszert ... valamint soksok alkalmazást is ...

Kiváncsi vagyok mikorra kopik ki ez a hihetetlenül bölcs és átgondolt AndriodNokiára erőltetés ...

lol ...

Life is shor...

(#27) ClioRS


ClioRS
őstag

Lehet, hogy a frissítéssel együtt akarják kiadni.

(#28) Peterson_


Peterson_
addikt

ezen már meg sem kell lepődni.
Azért elég elgondolkodtató helyzet szvsz, hogy ezek a telefonok még akkor sem lettek volna a csúcskategóriában(maximum házon belül), ha időben megérkeznek.
Erre mindegyik jó pár hónapot csúszott, csak épp az árral ezt nem kompenzálták. :N
Kezdek kiszeretni a Nokiából ;]

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#29) Zunex


Zunex
tag

Remélem azért a jövőben kijön egy megfizethető árú "gamer" telefon is. Vagyis Symbian^3 vagy esetleg ^4+3D chip+256MB ram+monduk egy 600-as cortex vagy mi proci :D . Elvileg Nokia X10 az lesz (elvileg) de arról csak kamu képek meg speccek vannak..(szerintem)

(#30) #16820480 válasza Zunex (#29) üzenetére


#16820480
törölt tag

most jelen állás szerint nem lesz ^4, anem a ^3 kap majd folyamatosan frissítéseket.
a Nokia X10 az biztosan egy 4,1"-os képernyős, 1ghz-es snapdragon procival szerelt andro... izé :D naszóval szerintem nem lesz X10, mert akármennyire is volt sikeres, az egy másik termék(család) neve.

(#31) johny dragon válasza #16820480 (#11) üzenetére


johny dragon
aktív tag

+1!!!!!!!!!!

Xperia mini pro 4.0.4

(#32) johny dragon válasza Zunex (#29) üzenetére


johny dragon
aktív tag

Amit te leírsz, az nem gémer teló. Gémer teló szvsz 1 ghz-nál kezdődik. (és mielőtt Mentor jönne azzal, h "de a Symbiannak elég a 680 Mhz, azelőtt leírnám, h nem az OS-nek kell, hanem a játékoknak.

Xperia mini pro 4.0.4

(#33) Misály válasza johny dragon (#32) üzenetére


Misály
addikt

bezony, a gameloft trehany portoloinak koszonhetoen en is tanusithatom hogy a 680mhz nem eleg, ami azert vicces mert a shift normalisan fut az asphalt akad ( mikor a shift szebb ):D

(#34) Misály válasza johny dragon (#32) üzenetére


Misály
addikt

azt meg elfelejtettuk okosan hogy a 3gs is gamer telo volt ha ugy vesszuk es az nem 1ghz tudtommal

[ Szerkesztve ]

(#35) Karma válasza Misály (#34) üzenetére


Karma
félisten

Viszont azt meg okosan elfelejtettuk majdnem, hogy a 3GS egy A8-at kapott, ami azert nem mindegy. Azert nem minden a GPU, kell boven szamolni a CPU-nak is, a VFP es a NEON meg mindenkepp sokat dob ezen.

“All nothings are not equal.”

(#36) Zunex


Zunex
tag

"Gamer Teló" alatt azt értem amin mennek például az új Gameloft HD játékok..x10-ről meg[itt] találtam infókat..Valaki esetleg nem tud valami telót amibe van 3D chip elég RAM és aránylag olcsó is? Ne az N95 meg társait mondjátok ..volt már, volt 2-3 jó játék ami használta a chip-et (jó is volt) de ennyi..mai darabra gondoltam

(#37) Misály válasza Karma (#35) üzenetére


Misály
addikt

nyilven nem mindegy hogy a8 vagy 11 de most speciel a ghz-es allitasra akartam reagalni...
es amugy kepzeld, en is hallottam mar a cpu limitrol:)

Zunex, N8-on is szepen fut a Gameloft HD jatekok zome, par darab meg katasztrofa. Ez a keszulek meg amit linkeltel szerintem sullyeszto, vagy elsutik S^1-el bar azt is kizartnak tartom.

[ Szerkesztve ]

(#38) plus44 válasza luw2win (#1) üzenetére


plus44
veterán

+1 Az N9 még érdekelne is, ha már nem Symbian...

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#39) skajwa


skajwa
senior tag

Ez az utóbbi idők legszebb Nokia tervezése. :)

Egy kis referencia: http://www.vatera.hu/user/rating/rating.php?id=103706

(#40) Indy1 válasza Misály (#19) üzenetére


Indy1
tag

megneztem nalam ma
Bank menedzser meeting
Ket iphone 3gs
Nokia 6103, 6600s,e72,e51,6310i(en)
SE K800
nem MO rol irok...

(#41) johny dragon válasza Misály (#34) üzenetére


johny dragon
aktív tag

És nem is mai darab. Igazából szvsz logikus, hogy a haz-em a mai helyzetre vonatkozik. Amikor a 3GS kijött, még nem is volt 1 Ghz-s proci. Telefonban boztos nem.

Xperia mini pro 4.0.4

(#42) Misály válasza Indy1 (#40) üzenetére


Misály
addikt

a 6310i kemeny:D gondolom a gazdaja sem mai darab:)

[ Szerkesztve ]

(#43) Misály válasza johny dragon (#41) üzenetére


Misály
addikt

Tavalyi, azert annyira nem rohan szerintem senki kivetel az apple hogy egy eves termekre azt mondjuk hogy elavult.

(#44) AMD Power


AMD Power
titán

Inkább később adják ki "jól".

(#45) #16820480 válasza Misály (#43) üzenetére


#16820480
törölt tag

másfél éves, és akkor a tömeggyártásba kerülő legfejlettebb mobilprocesszort kapta (igaz nem az elérhető legmagasabb órajelén hajtva). ehhez képest a Nokia még mai napig nem tudott igazából kornak megfelelő hardverrel előállni (egyedül az N900-ban van normális soc, de az ilyen kicsit "mostohagyerek").

(#46) johny dragon válasza Misály (#43) üzenetére


johny dragon
aktív tag

Nem elavult, kifutott. Mostmár van jobb technológia, azt nyomják. A Nokia sem reklámozza már az N97-et.

Xperia mini pro 4.0.4

(#47) johny dragon válasza #16820480 (#45) üzenetére


johny dragon
aktív tag

+1!!!!!!
N8-ban a 3GS procija röhej, a 100 k-s árért adott autófókusz meg...

Xperia mini pro 4.0.4

(#48) #16820480 válasza johny dragon (#47) üzenetére


#16820480
törölt tag

nem, az N8-ban nem a 3GS procija van, mert az N8 sem Cortex-A8 még, hanem a 3G procijához hasonló ARM11-es csoda, +200MHz-en.

(#49) Magnum_ válasza Misály (#42) üzenetére


Magnum_
nagyúr

24 éves vagyok és cégesnek 6310-et vagy 6310i-t használok. ilyenkor mi van? :D

I humbly and respectfully decline™

(#50) Quasi_modo válasza Magnum_ (#49) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Szégyeld magad...

valami

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.