Hirdetés

2020. augusztus 5., szerda

Gyorskeresés

(#1) KRoy19

KRoy19
(senior tag)

Nem gáz, csak könyörgöm ne kelljen majd használni az alábbi meme-et ezzel a játékkal kapcsolatban.

[ Szerkesztve ]

(#2) RIC5I

RIC5I
(tag)

csúsztassák amennyire csak szükségük van csak könyörgöm legyen jó :R

Hatékonyság nem tetszés kérdése.

(#3) GodGamer5

GodGamer5
(őstag)

Szomorú. :(
Mondjuk az eddigi két remaster után ez érthető, mert ritka igénytelenek lettek, főleg konzolon.

[ Szerkesztve ]

ELADÓ HIGH END CSÖVES ERŐSíTŐ !!!! https://hardverapro.hu/apro/egyedi_high_end_csoves_erosito/hsz_1-200.html

(#4) hombre[EU]

hombre[EU]
(senior tag)

ezt is ugyanazok a kétbalkezesek csinálják,mint a màsik kettōt? :DDD

build bridges not walls

(#5) joey04

joey04
(félisten)

Az indok szvsz kamu, amúgy az sem lenne baj ha törölnék, amilyen kontár munkát végeznek...

(#6) XuChi

XuChi
(addikt)

Úgy is elcseszik, ahogy az eddigi összes munkájukat. Kontár ócska banda....

(#7) gyimger

gyimger
(senior tag)
LOGOUT blog

Ezt a rövid gameplay klipet találtam egyedül, ami felvezeti a 22-i bemutatót. Meg is lepődtem volna, ha augusztusban megjelenik. Jól rejtegetik előlünk.

"...így hát keresd a békét, de készülj a háborúra! Mivel a háború... a háború soha nem változik. A háború, mint a tél. És a tél közeleg."

(#8) kolopele

kolopele
(addikt)

Szinte minden játék csúszik, a Cyberpunk 2077 is nem először, a Last of us II is hasonló volt (de végre kijött), most ez is. Mindegy, a lényeg hogy legyenek jók, mert még mindig jobb a csúszás, mint amikor megjelenik játszhatatlan formában, és a patchekre kell várni.

(#9) Chapel

Chapel
(addikt)

Mondanám, hogy biztos sűrű bug javításban vannak...de már kinőttem a mesék világából :(((

Eladó Gigabyte Z390 UD 3 év garanciával - Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#10) Dr. Akula

Dr. Akula
(nagyúr)

Nem fog összedőlni a világ, inkább kész legyen mint egy hamar béta.

Xbox One X - PS4 - Dell 5491 - i9-9900K, G.Skill Trident Z 32GB 3200/CL14, MSI 2080Ti Lightning Z, ASUS Maximus XI Extreme, Samsung 970Pro 1TB, Corsair K95 RGB Platinum, Logitech GPro Wireless, Varmilo VA109M CMYK, Benq PD3200U, Phanteks Enthoo Elite

(#11) hunluki

hunluki
(aktív tag)

Egyetértek az eddig szólott fórumtársakkal. Inkább jöjjön később, de legyen jó, ugyanakkor ott a félelem hogy összecsapott kontármunka lesz. Iszonyat nagy kár lenne érte, egyik kedvenc játékom. Meglátjuk.

(#12) XuChi válasza Chapel (#9) üzenetére

XuChi
(addikt)

Pontosítsunk! Sűrű BUG beillesztésen fáradoznak, az eddigi "munkáikat" alapul véve! :W

[ Szerkesztve ]

(#13) melega

melega
(senior tag)

Én majd beszerzem azért röhej hogy a legtöbb mai játék beleértve a legtöbb mai akciójátékot még hard fokozaton is nagyon könnyű azt eredeti Mafia 1-hez képest.

Kivételt talán a Demon Souls, Dark Souls, Nio, Sekiro és másolataik jelentik ott ugyanis nem tudja valaki a karakter és fegyverfejlesztést, nem tud másodpercre pontosan kitérni támadni védekezni és ölni halál fia. Számomra a világ legnehezebb játékai.
Ezért nem veszek demon souls remaket.

A másik ágon a hangulatuk is szarabb nemhogy a Mafia 1-nél ,de a dead space 2-nél és a Resident Evil 0,1 remasterednél is nembeszélve a nehézségük azokhoz képest is a bányászbéka alsó nadrágja alatt van. Tisztelet a nagyon kevés kivételnek.

Ez a véleményem. Úgyhogy jöjjön csak a Mafia 1 Defenetive Edition amelynek alapja toronymagasan fölülmúlta utódait.

[ Szerkesztve ]

(#14) carl18

carl18
(őstag)

Még igy hogy késik sincs garancia nem lesz bugos megjelenéskor. Sőt azt mondom megjelenés után 6-12 hónappal lesz nagyjából a játék teljesen jó állapotban.
Mafia 3 is tele volt bugokkal, jó pár év eltelt mire müködöképes lett letjesen :D

Hasíts bele! :D

(#15) KRoy19

KRoy19
(senior tag)

Én abban reménykedek, hogy tanultak a Maffia 3 esetből, a Mafia 2-3 Definitive Edition meg azért lett hulladék, mert nem igazán fordítottak rájuk sok időt, mert az eső rész remake-jére fordult szinte az összes figyelmük, mert azt akarják, hogy közel tökéletes legyen.

[ Szerkesztve ]

(#16) GreatL válasza KRoy19 (#15) üzenetére

GreatL
(senior tag)

Meseszerűen szépen hangzik.

Intel Core i7-9700K | Giga RTX 2080 Ti WF OC | Xiaomi Mi 9

(#17) Eeshtvaan válasza KRoy19 (#15) üzenetére

Eeshtvaan
(csendes tag)

Szívből kívánom, hogy igazad legyen.

"Az egyik kacsa az volt, hogy jól élünk... aztán tele lett az is."

(#18) KRoy19 válasza Eeshtvaan (#17) üzenetére

KRoy19
(senior tag)

Szerintem mostanra eléggé tisztában vannak azzal, hogy mihez nyúltak és pontosan tudják, hogy ha ezt elcseszik akkor lehúzhatják magukat a WC-n, szóval én bizakodó vagyok.

Ennek ellenére természetesen benne van a pakliban, hogy elb.sszák ezt is..

(#19) Eeshtvaan válasza KRoy19 (#18) üzenetére

Eeshtvaan
(csendes tag)

Egyetértek. Ez mérföldkő lesz az alkotóknak - ha ez nem sikerül, egy életre leírják őket.
Nagyon jó lenne, ha a mostani generációnak is átjönne az az életérzés, ami az eredetiben benne volt.
Szurkolok nagy erőkkel. :C

"Az egyik kacsa az volt, hogy jól élünk... aztán tele lett az is."

(#20) Chapel

Chapel
(addikt)

Akik megvették, próbálták a bugos új 2. és 3. részt: T9rtént patch, helyre pofozták már vagy maradt úgy ahogy volt??

Eladó Gigabyte Z390 UD 3 év garanciával - Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#21) carl18 válasza Chapel (#20) üzenetére

carl18
(őstag)

Szerintem maradt a régiben, annyira nem érte meg nekik hozzá nyulni.

(#22) Chapel válasza carl18 (#21) üzenetére

Chapel
(addikt)

"Szerinted" mint tipp vagy megvan és kiadáskor és most is játszol vele/kipróbáltad?
Csak hogy tiszta legyen.

Nem csodálkoznék az utóbbin sem és ez egy újabb szög a koporsóba előre is...
Továbbra is csak abban reménykedem hogy a legendás első részre koncentrálnak igazán a másik kettő kis plusz lóvé...de ha csak elcseszni tudták :(((

(#23) carl18 válasza Chapel (#22) üzenetére

carl18
(őstag)

Eddigi tapasztalataim alapján csak akkor javitank bugokat/hibákat ha hatalmas a negativ visszhang mögötte. De nagy részt az van manapság hogy megjelenik bugokkal és majd 1-2 év múlva javitások által piacra kerül a végleges verzió.
Az a gond a Hangar 13 még nem adott ki minőségi munkát a keze közül. Igy nem kell csodálkozni tele van hibával :S
[link] Szerintem várj vele egy 6 hónapot.

(#24) Fitzgerald

Fitzgerald
(veterán)

[link] Meg is jött a gameplay. Jól néz ki, bár a Mafia 3 után nehéz ennek a csapatnak bizalmat szavazni...

Copyright © 2000-2020 PROHARDVER Informatikai Kft.