Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) mexicanraven


mexicanraven
aktív tag

Nekem most bujt ki 6 darab csoki habanero, ketto tunik igeretesnek, ugyebar benti termesztesrol beszelunk, meleg adott es allando, a feny se a legrosszabb, beszereztem egy 6500K fenyerereju egot. Aprilisban ugy jartam, hogy ebayrol berendeltem egy csomag magot, ami a termes megindulasanal kiderult, hogy nem az, az eladot meg hajkuraszhattam... Csip, meg szep is, eleg is lett, de nem az igazi, nem ezert fizettem. Erdekes, nekem mindig benn voltak a palantak, max az ablak volt nyitva, de egy muslica szeru joszag kezdte el a leveleket ragcsalni, ezeknel a palantaknal mar nagyon oda fogok figyelni. Ne add fel, a sajat termesed megeri a kudarcot is! :))

when the sun shines, we'll shine together

(#2) ncc1701


ncc1701
veterán

Tavasszal 3 tő chilit ültettem a kinti magaságyásomba. Ebből a dragon megmaradt, hozott vagy 100 paprikát, a másik kettő kipusztult. De ez elég betyáros lett. :)

Csak arra akartam kilukadni, h nálam még ideálisak is voltak a viszonyok, teljesen jó talaj, víz, nap, és mégsem maradt meg csak 3-ból 1.

(#3) mexicanraven válasza ncc1701 (#2) üzenetére


mexicanraven
aktív tag

Kepet kaphatunk ha van? :)) :)

when the sun shines, we'll shine together

(#4) ncc1701 válasza mexicanraven (#3) üzenetére


ncc1701
veterán

Csak jó xar kép van, túl közeli, nem látszik az egész bokor sajna.

(#5) bLaCkDoGoNe válasza mexicanraven (#1) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

"beszereztem egy 6500K fenyerereju egot"

Mármint egy 6500K színhőmérsékletű égőt, ugye? ;]

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#6) mexicanraven válasza bLaCkDoGoNe (#5) üzenetére


mexicanraven
aktív tag

laikus vagyok, es essem ram a vakolat, ha nem szinhomersekletet akartam irni, de valoban angol billel rendelkezem, es nem volt kedvem maganhangzokat masolgatni :DDD
igen, azt szereztem be :DD

when the sun shines, we'll shine together

(#7) Kergeboci


Kergeboci
tag

Lekopogom, de határozottan jobban érzi magát így télen, mint a tavalyiak ilyenkor (fenti első horror képek)

(volt egy földcsere, gagyi általános táp, illetve talán vízből is egy kicsit többet kap)

Os iusti meditabitur sapientiam et lingua eius loquetur iudicium - Az Igazság ajka bölcsességet kell hordozzon, és a nyelve ítéletet kell szóljon. -- http://egyatucatbol.blog.hu/ --

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.