Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) vitya2


vitya2
csendes tag

Köszönöm, pár ember már kitöltötte és egy új aspektusra hívták fel a figyelmem. (adózás) :)

(#2) petipetya


petipetya
nagyúr

Kitöltve.

"nincs rá lezsóidő"

(#3) kaszaking


kaszaking
tag

Kitöltve, várjuk az eredményeket

(#4) AllTheBest


AllTheBest
senior tag

Kitöltve :)

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#5) adika4444


adika4444
addikt

kitöltöttem.

üdv, adika4444

(#6) Polllen


Polllen
nagyúr

Szia!

Kiakartam tölteni, de be kellene jelentkeznem egy google fiókba. :(

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#7) kovsol


kovsol
titán

Kitöltöttem.
Egyébként lehet az a gond, hogy lassan 20 órája nem aludtam, de nem jöttem rá a nyelvvizsgának mi köze van ehhez a kérdőívhez? :D

May the Force be with you!

(#8) kaszaking válasza kovsol (#7) üzenetére


kaszaking
tag

Ne aggódj, nem csak Te nem jöttél rá hogy mi köze van hozzá :D

(#9) Hunujv


Hunujv
tag

Kitöltve.

(#10) vitya2 válasza kovsol (#7) üzenetére


vitya2
csendes tag

A DSD több részből áll. Az egyik szóbeli feladat egy prezentáció készítése tetszőleges témában (kb. 5 perc terjedelemmel). Nyilván a témádnak meg kell felelnie bizonyos követelményeknek.
Köszönöm mindenkinek ismét, hogy segített. Meglepően sokan kitöltöttétek. :C :Y

[ Szerkesztve ]

(#11) vitya2


vitya2
csendes tag

Az eredmények kiértékelésével még természetesen várni kell. Eddig 60 ember küldte be a válaszát, mindenkinek nagyon köszönöm az idejét, amit erre a dologra áldozott.
Én úgy gondolom, az eredmények értékeléséhez célravezető lesz egy kimutatás, amelyen a korcsoportokat külön veszem és a válaszokat egy-egy kördiagramon ábrázolom, de valószínűleg készítek egy kimutatást a korcsoportok megkülönböztetése nélkül.
Nem szeretnék ígérgetésekbe bocsájtkozni, magam sem tudom mikor fogom zárni a dolgot, illetve kiértékelni az eredményeket. Valószínűleg augusztus végén, szeptember elején, egy másik blog formájában ismertetem a válaszok milyenségét.

(#12) Kasya


Kasya
nagyúr

Kitoltve

(#13) Stanlee válasza vitya2 (#10) üzenetére


Stanlee
őstag

Szerintem jobb tema lenne mondjuk az, hogy "Orban`s Zaun - Sind die Ungarn wirkilch Ausländerfeindlich?" "Migration aus meiner Sicht". Ezek olyan temak, amikrol jo sokat lehet beszelni es aktualisak...

A nemet nyelvvizsgapapirok halmozasat valami Goethe Institut-os vizsganal abbahagytam (talan kozepfok), mert nem latam sok ertelmet, hogy kiadjam a penzt rajuk. Sajnos sose jutottam el es nem is fogok olyan szintre eljutni a nemetben, hogy ne vegyek eszre rajtam, hogy nem nemet vagyok, es mindig lesz olyan nyelvtani szabaly, amit nem fogok tudni rendesen hasznalni, vagy nem tudom elsore, hogy der, die vagy das.

“Never run after a bus or a stock. Just be patient – the next one will come along for sure.” - André Kostolany

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.