Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Oliverda


Oliverda
félisten

Kis kiegészítés:

1. Nem garantáljuk, hogy az összes kérdést feltesszük

2. Aki penge angolból, az úgy (is) írja meg a kérdést

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#2) adamssss


adamssss
veterán

Mi lesz a fő fejlesztési irány, mire fog a vállalat koncentrálni?
Mely szegmenseket kívánják a termékekkel lefedni?

What will be the main focus in the field of innovation? Which product lines will be the most important?
Which segments will be covered by the products?

[ Szerkesztve ]

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#4) Los Angeles


Los Angeles
csendes tag

Miért nem tudnak működőképes termékeket készíteni, miért van olyan sok hardver-inkompatibilitás a termékeikkel?

(#5) Daywalker


Daywalker
addikt

Megkérünk mindenkit, hogy csak témába vágó kérdéseket írjon!

[ Szerkesztve ]

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#6) Valdez válasza Los Angeles (#4) üzenetére


Valdez
őstag

Ezt tudod mire alapozni?

(#7) alevan


alevan
őstag

Tervezik-e jelenlev forgalmazott termékeit alacsonyabb áron forgalmazni?

Milyen vízióval rendelkeznek a jövôre nézve?

A jövôben milyen szervezeti struktúrával fognak rendelkezni (a Toshibával való viszony)?

[ Szerkesztve ]

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#8) dgabor80


dgabor80
tag

Mivel mindkét vállalatnak nagy a technológia háttere:

1. tervezik-e közös termékek bevezetését, illetve közös fejlesztéseket?

„Nem kell megtenned, a túlélés nem kötelező.” W. E. Deming

(#10) freeapro


freeapro
senior tag

Mikor lesznek TB-os elérhető áru SSD-k amik nyugdíjazzák a HDD-ket?

(#11) koxminator


koxminator
senior tag

Terveznek-e olyan terméket gyártani a jövőben (SSD), amelyik nem a garancia lejáratát követő 3. hónapban megy gallyra helyrehozhatatlanul, mindenféle előjel és hibajelenség nélkül (Vertex2 50Gb)? Tehát gyúrnak-e (egy) kicsit még a megbízhatóságra és időtállóságra?

Köszönöm, csak ennyit akartam tudni....

[ Szerkesztve ]

Cégünk alapfilozófiája: nem bántjuk a sz**t, amíg nem büdös!

(#12) Los Angeles válasza Valdez (#6) üzenetére


Los Angeles
csendes tag

Csak a tapasztalataimra, illetve az OCZ support fórumaira. Ez főként az SSD-it érinti. Illetve annó, amikor RAM-ot akartam venni a gépbe, az eladók lebeszéltek róla, mert megunták gariztatni a sok meghibásodott egységet...

(#13) huskydog17


huskydog17
addikt
LOGOUT blog

A cég mekkora esélyt lát arra, hogy SLC NAND Flash lapkák sokkal olcsóbbak legyenek és ezáltal teret nyerjenek a konzumer SSD-kben?

Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

(#14) Valdez válasza koxminator (#11) üzenetére


Valdez
őstag

Ez már megtörtént, vertex 3-4, vector...

(#15) RegiSVK


RegiSVK
tag

Miért az Önök termékét válasszam ? :))

(#16) Valdez válasza Los Angeles (#12) üzenetére


Valdez
őstag

Több ocz ssd is van körülöttem, sosem volt velük gond.
Tehát kompatibilisek és működnek is rendesen.

(#17) bteebi


bteebi
veterán

Ez egyelőre egy általános kérdés: van olyan SSD, amiben különböző chipeket (mondjuk SLC+MLC) kombinálnak? Valószínűleg nincs, vagy ha volt is ilyen, most már gyakorlatilag nem lenne értelme - legalábbis a sebesség oldaláról már nem indokolt, maximum az élettartam (újraírhatóság) szempontjából lehetne érdekes.

Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

(#18) DEV_NULL


DEV_NULL
őstag

Mikor fognak (fognak-e egyáltalán) a régi DDRII Reaperhez (1200MHz CL5) hasonló, gyors DDRIII ramokat a piacra dobni? :B

[ Szerkesztve ]

(#19) Spr1nG


Spr1nG
tag

A meghibásodott, cserélt SSD-k mekkora részét teszi ki a vezérlő hiba, illetve a cellák írhatatlanná válása?

http://www.spring-gas.hu

(#21) Prof


Prof
addikt

Milyen modon kepzelik el az SSD technologia fejleszteset a jovoben?

Terveznek-e PCI Express-re epulo villamgyors SSD-t kiadni felsokategorias laptopokhoz?

(#22) Lomha 8V


Lomha 8V
addikt

I often read OCZ Vector's malfunction in the first few months of use. Do you know already, what caused these common mistakes?

(#23) Lolka Bolka


Lolka Bolka
aktív tag

Tervezik-e, hogy garanciális ügyekben nem köpik szemen a vásárlóikat?

(#24) Rubinhood


Rubinhood
csendes tag

The "elephant in the room" questions are: What were the main reasons that lead to the business failure of OCZ as an independent producer of computer equipment? Looking back, what should the leadership have done differently?

Thx.

(#25) nakos1212


nakos1212
senior tag

Lesznek 2TB sata ssd-k?

(#26) dgabor80


dgabor80
tag

Az előző leadership-et szerintem már kirúgták a részvényesek...azoktól már semmit nem kérdezhetünk ;]

„Nem kell megtenned, a túlélés nem kötelező.” W. E. Deming

(#27) effendi2


effendi2
tag

Hogy tervezik visszaszerezni a vásárlók bizalmát a pocsék minőségű Vertex2/Agility2/Octane szériák után? Extra hosszú garanciaidővel, vagy nyomott árakkal?

Örökké akarok élni! Eddig sikerült...

(#28) Prof válasza effendi2 (#27) üzenetére


Prof
addikt

Szerintem mar ezeket reg visszaszereztek (egy Vertex3 tulaj). Reklamban, arazasban, viszont a mammutcegek (Samu, Kingston, Intel stb.) lenyomtak.

[ Szerkesztve ]

(#29) Entryy


Entryy
aktív tag

Végig olvastam a hszeket és ez jutott eszembe:

Köszönjük a lehetőséget, de nem nőttünk még fel a feladathoz.

http://www.adrenalinbase.com/index.php?L=fr&T=videos# -- The need4speed " The art of flight "

(#30) effendi2 válasza Prof (#28) üzenetére


effendi2
tag

Aham, hát a hármasokkal nekünk sincs bajunk, csak azzal a rakat kettessel, aminek kb. a fele-harmada állt meg eddig úgy, hogy se kép, se hang. Nagyon boldogok voltak az ügyfeleink...
Mióta átálltunk Kingstonra, talán egy volt, ami tönkrement, szóval ahhoz, hogy a cégek, vagy magánszemélyek újra OCZ-re váltsanak, igenis jó indok kell. Az nem elég, hogy nem drágább, vagy nem kevesebb a garancia, mint a konkurenciánál.

Örökké akarok élni! Eddig sikerült...

(#31) solaris17


solaris17
aktív tag

Én kérdeznék. Van egy ocz vertex ssd-m, egyik napról a másikra meghalt. Falhoz vágjam, vagy falhoz vágtam? :))

Phenom II X6 | 8 GB CORSAIR XS3 | Kingston V300 | HD 7790 | Creative X-FI Fatal1ty

(#32) alevan válasza solaris17 (#31) üzenetére


alevan
őstag

Nekem Kingston V200am halt meg. Elmentem havernál, aki a 10. lakik, és levágtam az erkélyről. :DD

Mire leértem, a darabjainak hűly helye volt :DDD

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#33) Prof válasza solaris17 (#31) üzenetére


Prof
addikt

En gariztatnam :P

(#34) laca1128


laca1128
újonc

Hali. Egy olyan kérdésem lenne, hogy vettem egy OCZ terméket, 3 év garival, (netes rendelés) 2012.02.29 én 2x is meghalt ... majd most a garanciába, kaptam egy újabb terméket vertex 450 et ... de ezt már csak 1 év garival... :o hogy lehet ez??? nem újabb 3évnek kellene lenni új termék esetén??? meg ezen kívül van még egy apróbb probléma a papirozással is... :/ és a cég ahonnan rendeltem az ssd-t, már nem igazán akar velem kommunikálni, na de ha véletlen fel is veszik a telefont, mindig csak húzzák az időt, és nem változik semmi... ???? esetleg valami ötlet??? help please!!! :D

(#35) Oliverda válasza laca1128 (#34) üzenetére


Oliverda
félisten

Ez most komoly?

Egy régi, elavult 60 gigás SSD helyet kaptál egy vadi új 128 gigásat. Ja, hogy arra csak 1 év a garancia. Nagyon sajnállak! :))

Arról nem is beszélve, hogy a garanciaidő nem indul újra csere esetében.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#36) Gyuri27 válasza laca1128 (#34) üzenetére


Gyuri27
félisten

Elfogadtad? Ij.
Cserélni csak ugyanolyanra lehet (illetve lehet másra is, de azt nem vagy köteles elfogadni). Tehát javítás nyema. Ugyanolyan csere nyema. Akkor vissza kell állítani az eredeti állapotot. Azaz vissza kell kapd a pénzed.

Amd - Radeon - Ryzen

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.